Lista startowa - BIEG im. Zdzisława Krzyszkowiaka - bieg 10km

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj rosnąco
1 Paweł Łakomy 1975 Wałcz Rada Miasta Wałcz
2 Lukasz Marchel 1980 Piła PMJŁ
3 Grzegorz Woźniak 1985 Krajenka 12 WBOT / MOS Krajenka
4 ŁUKASZ MARCHEL 1980 Piła Zielona Dolina Piła
5 Wiesław Adaszynski 1968 Bobolice Boboliccy Morsjanie
6 Tomasz Ukleja 1983 Radom JW 1449
7 Ireneusz Matysek 1958 Wałcz Wałecki KOMANDOS
8 Iwona Wiśniewska 1985 Krajenka BiegamBoLubię Złotów
9 Rafał Wiśniewski 1987 Krajenka WK KWP Poznań
10 Kamil Dąbek 1994 Międzychód 12tri.pl /biegacze na haju
11 Sławomir Klonowski 1980 Wałcz KPP w Wałczu
12 Marek Skonieczka 1979 Wałcz KLUB OLIMPIJCZYKA SP nr 5 w Wałczu
13 Andrzej Zygmunt 1979 Trzcianka Dziki w Biegu
14 Małgorzata Kołotusza 1979 Trzcianka Dziki w Biegu
15 Waldemar Karpowicz 1973 Trzcianka Dziki w Biegu
16 Jakub Woldan 1987 Trzcianka Dziki w Biegu
17 Michał Pawłowski 1979 Jastrowie Precon - Polska
18 Marzena Kruszczyńska 1985 Nakielno Survival Team Zdbice
19 Agata Tomczyk 1989 Bydgoszcz SLA POLONIA BYDGOSZCZ
20 Marcin Szczukocki 1994 Jastrowie Team TERMINATORun
21 Przemysław Wyrwa 1966 Człopa Team TERMINATORun
22 Hubert Pogrzebski 1997 Wałcz Team TERMINATORun
23 Agnieszka Soczówka 1984 Stargard Team TERMINATORun
24 Ewelina Stadnik 1979 Wałcz Afro-Fit Wataha CrossFit
25 Patryk Mendel 1994 Bydgoszcz SLKB
26 Anna Glazer 1969 Czarnków KAMA Run Czarnków
27 Jacek Mituta 1978 Połajewo KAMA Run Czarnków
28 Damian Graj 1982 Brzeźno KAMA Run Czarnków
29 Mateusz Olichowski 1991 Nakielno SurviWałTeam
30 Rafał HNAT 1972 Wałcz Decathlon Piła
31 Andrzej Stec 1965 Wałcz SZLACHETNA PACZKA WAŁCZ
32 MARCIN PRENDECKI 1977 WAŁCZ PRENDKI TRI
33 Agnieszka Bieleń 1986 Poznań Owoc Team
34 Damian Kucharczyk 1985 Różewo Ksw Husaria
35 Paweł Urbański 1991 Wałcz OSP Witankowo
36 Marta Kutek 1996 Debrzno Sportowy Człuchów
37 Dariusz Kaletka 1960 Trzcianka Mg RUNNING TEAM
38 Piotr Latos 1966 Wałcz Precon Polska Jastrowie
39 Marcin Cierpicki 1977 Wałcz Afro-Fit Wataha
40 Kamil Doliwka 1981 Wałcz Afro- Fit Wataha
41 Kamil Doliwka 1981 Wałcz Afro- Fit Wataha
42 Robert Juszkiewicz 1990 Wałcz Athletic Gym & Fitness Wałcz
43 Gabriela Trzepacz 1993 Wałcz 100 batalion łączności
44 Wiesław Zawora 1969 Wałcz Wataha Wałcz
45 Anna Rutkowska 1969 Wałcz Wataha Wałcz
46 Justyna Hałka 1980 Łobez Trucht Łobez
47 Arkadiusz Hałka 1976 Łobez Trucht Łobez
48 Mariusz Andrzejczak 1973 Śmiłowo 4 Run Team Piła
49 Robert Maret 1976 Piła Lokator Nieruchomości Piła
50 Marek Wasilewski 1975 Piła Lokator Nieruchomości Piła
51 Wacław Maret 1950 Piła Lokator Nieruchomości Piła
52 Wojciech Juszkiewicz 1975 Wałcz
53 Krzysztof Juszczak 1954 Koszalin
54 Krzysztof Wojtanek 1977 Różewo
55 Sławomir Brosz 1978 Wałcz
56 Bogna Przybyszewska 1988 Wałcz
57 Tomasz Misiewicz 1978 Szczecinek
58 Jacek Twardowski 1956 Wałcz
59 Łukasz Serowski 1983 Bobolice
60 Małgorzata Leśniak 1992 Wałcz
61 Łukasz Wasyłyk 1979 Czarnków
62 Leszek Gałan 1963 Złocieniec
63 Andrzej Kołotusza 1973 Trzcianka
64 Małgorzata Bald 1983 Wałcz
65 Piotr Wolski 1968 Krajenka
66 Monika Solarz 1984 Wałcz
67 Arkadiusz Dąbek 1966 Gniezno
68 Joanna Wyrwa-Krzyżańska 1968 Piła
69 Joanna Gałan 1966 Złocieniec
70 Agnieszka Haracewiat 1982 Wałcz
71 Magdalena Wiśniewska 1983 Drawsko Pomorskie
72 Elżbieta Zaleska 1975 Wałcz
73 Przemysław Karolewski 1989 Wałcz
74 Iwona Pyrek 1981 Wałcz
75 Jakub Dubiak 1993 Trzcianka
76 Sławomir Kowalik 1975 Wałcz
77 Dariusz Świercz 1966 Wałcz
78 Ireneusz Winkowski 1978 Bobolice
79 Anna Garbowska 1980 Trzcianka
80 Patryk Jakimiec 1991 Wałcz
81 Mateusz Domagała 1999 Człopa
82 Jan Myszkowski 1958 Wałcz
83 Dorota Misiewicz 1985 Szczecinek
84 Iza Winkowska 1979 Bobolice
85 Dariusz Kucal 1971 Wałcz
86 Ryszard Szacho-Głuchowicz 1982 Sypniewo
87 Piotr Brosz 1986 Wałcz
88 Dariusz Świercz 1966 Wałcz
89 Marcin Kaźmierski 1983 Chodzież