Lista startowa - BIEG im. Zdzisława Krzyszkowiaka - bieg 10km

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Wiesław Adaszynski 1968 Bobolice Boboliccy Morsjanie
2 Mariusz Andrzejczak 1973 Śmiłowo 4 Run Team Piła
3 Małgorzata Bald 1983 Wałcz
4 Agnieszka Bieleń 1986 Poznań Owoc Team
5 Piotr Brosz 1986 Wałcz
6 Sławomir Brosz 1978 Wałcz
7 Marcin Cierpicki 1977 Wałcz Afro-Fit Wataha
8 Kamil Dąbek 1994 Międzychód 12tri.pl /biegacze na haju
9 Arkadiusz Dąbek 1966 Gniezno
10 Kamil Doliwka 1981 Wałcz Afro- Fit Wataha
11 Kamil Doliwka 1981 Wałcz Afro- Fit Wataha
12 Mateusz Domagała 1999 Człopa
13 Jakub Dubiak 1993 Trzcianka
14 Anna Garbowska 1980 Trzcianka
15 Leszek Gałan 1963 Złocieniec
16 Joanna Gałan 1966 Złocieniec
17 Anna Glazer 1969 Czarnków KAMA Run Czarnków
18 Damian Graj 1982 Brzeźno KAMA Run Czarnków
19 Agnieszka Haracewiat 1982 Wałcz
20 Justyna Hałka 1980 Łobez Trucht Łobez
21 Arkadiusz Hałka 1976 Łobez Trucht Łobez
22 Rafał HNAT 1972 Wałcz Decathlon Piła
23 Patryk Jakimiec 1991 Wałcz
24 Krzysztof Juszczak 1954 Koszalin
25 Wojciech Juszkiewicz 1975 Wałcz
26 Robert Juszkiewicz 1990 Wałcz Athletic Gym & Fitness Wałcz
27 Dariusz Kaletka 1960 Trzcianka Mg RUNNING TEAM
28 Przemysław Karolewski 1989 Wałcz
29 Waldemar Karpowicz 1973 Trzcianka Dziki w Biegu
30 Marcin Kaźmierski 1983 Chodzież
31 Sławomir Klonowski 1980 Wałcz KPP w Wałczu
32 Sławomir Kowalik 1975 Wałcz
33 Małgorzata Kołotusza 1979 Trzcianka Dziki w Biegu
34 Andrzej Kołotusza 1973 Trzcianka
35 Marzena Kruszczyńska 1985 Nakielno Survival Team Zdbice
36 Dariusz Kucal 1971 Wałcz
37 Damian Kucharczyk 1985 Różewo Ksw Husaria
38 Marta Kutek 1996 Debrzno Sportowy Człuchów
39 Piotr Latos 1966 Wałcz Precon Polska Jastrowie
40 Małgorzata Leśniak 1992 Wałcz
41 Lukasz Marchel 1980 Piła PMJŁ
42 ŁUKASZ MARCHEL 1980 Piła Zielona Dolina Piła
43 Robert Maret 1976 Piła Lokator Nieruchomości Piła
44 Wacław Maret 1950 Piła Lokator Nieruchomości Piła
45 Ireneusz Matysek 1958 Wałcz Wałecki KOMANDOS
46 Patryk Mendel 1994 Bydgoszcz SLKB
47 Dorota Misiewicz 1985 Szczecinek
48 Tomasz Misiewicz 1978 Szczecinek
49 Jacek Mituta 1978 Połajewo KAMA Run Czarnków
50 Jan Myszkowski 1958 Wałcz
51 Mateusz Olichowski 1991 Nakielno SurviWałTeam
52 Michał Pawłowski 1979 Jastrowie Precon - Polska
53 Hubert Pogrzebski 1997 Wałcz Team TERMINATORun
54 MARCIN PRENDECKI 1977 WAŁCZ PRENDKI TRI
55 Bogna Przybyszewska 1988 Wałcz
56 Iwona Pyrek 1981 Wałcz
57 Anna Rutkowska 1969 Wałcz Wataha Wałcz
58 Łukasz Serowski 1983 Bobolice
59 Marek Skonieczka 1979 Wałcz KLUB OLIMPIJCZYKA SP nr 5 w Wałczu
60 Agnieszka Soczówka 1984 Stargard Team TERMINATORun
61 Monika Solarz 1984 Wałcz
62 Ewelina Stadnik 1979 Wałcz Afro-Fit Wataha CrossFit
63 Andrzej Stec 1965 Wałcz SZLACHETNA PACZKA WAŁCZ
64 Dariusz Świercz 1966 Wałcz
65 Dariusz Świercz 1966 Wałcz
66 Ryszard Szacho-Głuchowicz 1982 Sypniewo
67 Marcin Szczukocki 1994 Jastrowie Team TERMINATORun
68 Agata Tomczyk 1989 Bydgoszcz SLA POLONIA BYDGOSZCZ
69 Gabriela Trzepacz 1993 Wałcz 100 batalion łączności
70 Jacek Twardowski 1956 Wałcz
71 Tomasz Ukleja 1983 Radom JW 1449
72 Paweł Urbański 1991 Wałcz OSP Witankowo
73 Marek Wasilewski 1975 Piła Lokator Nieruchomości Piła
74 Łukasz Wasyłyk 1979 Czarnków
75 Iza Winkowska 1979 Bobolice
76 Ireneusz Winkowski 1978 Bobolice
77 Magdalena Wiśniewska 1983 Drawsko Pomorskie
78 Iwona Wiśniewska 1985 Krajenka BiegamBoLubię Złotów
79 Rafał Wiśniewski 1987 Krajenka WK KWP Poznań
80 Krzysztof Wojtanek 1977 Różewo
81 Jakub Woldan 1987 Trzcianka Dziki w Biegu
82 Piotr Wolski 1968 Krajenka
83 Grzegorz Woźniak 1985 Krajenka 12 WBOT / MOS Krajenka
84 Przemysław Wyrwa 1966 Człopa Team TERMINATORun
85 Joanna Wyrwa-Krzyżańska 1968 Piła
86 Elżbieta Zaleska 1975 Wałcz
87 Wiesław Zawora 1969 Wałcz Wataha Wałcz
88 Andrzej Zygmunt 1979 Trzcianka Dziki w Biegu
89 Paweł Łakomy 1975 Wałcz Rada Miasta Wałcz