Lista startowa - II KOSOWSKI BIEG PRZEŁAJOWY

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Martyna Adamczak 1992 Pawłowice Przyjaciele Team
2 Joanna Adamczak 1980 Pawłowice
3 Arkadiusz Adamczak 1980 Leszno
4 Michał Adamczyk 1976 Olkusz Ślimaczki Olkusz - Slow Jogging
5 Beata Andrzejczak 1991 Gostyń
6 Łukasz Berdychowski 1990 Krzywiń Mondi
7 Jakub Berdychowski 1982 Bielewo Dzikie Kuny Grabonowskie
8 olga białoskorska 1965 gostyń
9 Dawid Biskup 1999 Gostyń
10 Tomasz Borowiak 1984 Krzywiń # SzymanowskiTeam
11 Aldona Brycka-Jaskierska 1975 Gostyń
12 Krzysztof Brylczak 1991 Stary Gostyń
13 Krystian Bura 1985 Leszno #BiegajLeszno
14 Tomasz Błażejczak 1986 LESZNO #BiegajLeszno
15 Krystian Ceranka 1991 Gostyń
16 Arkadiusz Chudy 1980 Gostyń Parkrun GOSTYŃ
17 Bartosz Chudy 2000 Gostyn
18 Łukasz Ciesielski 1978 Kościan
19 Gustaw Ciszak 2010 Gostyń
20 Olaf Ciszak 2010 Gostyń
21 Joanna Ciszak 1967 Gostyń
22 Wojciech Ciszak 1982 Gostyń
23 Tomasz Dawidziak 2006 Kosowo
24 Dominik Dębski 1990 Gostyń
25 Ewa Dobroń 1983 Leszno
26 Dariusz Dobroń 1977 Leszno
27 Hanna Duda 1983 Gostyń
28 Roman Duda 1981 Gostyń OSP Gostyń
29 Krystian Dutkiewicz 1978 Kociugi Przyjaciele Team
30 Witold Feledziak 1980 Gostyń GKR Gostyń
31 Klaudia FISZER 1991 Garzyn Grupa biegową przyjaciele Team
32 Ania Furmanowska 1993 Dolsk
33 Jarek Galant 1985 Jutrosin brak klubu
34 BOGUSŁAW GLUMA 1973 KRZYWIN Netbox Biega
35 Krzysztof Gorwa 1979 Gostyń
36 Hubert Gorynia 1985 Bodzewo
37 Łukasz Gosciański 1978 Gostyń
38 Remigiusz Graf 1969 Leszno Turbo Run Leszno
39 Kazimierz Gryczka 2010 Krobia
40 Barbara Gryczka 1981 Krobia
41 Józef Gryczka 2010 Krobia
42 Łukasz Gryczka 1984 Krobia
43 Katarzyna Główczyńska 1992 Mechlin Runner's Power Śrem
44 Joanna Jakubiak 1987 Gostyń
45 Lena Jaskierska 2010 Kosowo
46 Michał Jaskierski 1975 Gostyń
47 Patryk Jerszyński 1991 Borek Wielkopolski Mondi Simet run team
48 Hubert Jerzyk 1985 Leszno #BiegajLeszno
49 Jolanta Jeż 1976 Gostyń
50 Mieczysław Juska 1963 Gostyń
51 Robert Juszkiewicz 1990 Wałcz Athletic Gym & Fitness - Kettlebel Wałcz
52 Remigiusz Kaczmarczyk 1977 Poznań / Night Runners Poznań
53 PAULINA Kaczmarek 1995 Świebodzin Plechu Team
54 Kamilla Kalitka 1972 Gostyń GOSTYŃ
55 Tomasz Kalitka 1973 Gostyń Dworczak Team
56 Monika Kalitka 1997 Gostyń
57 Mitella Kamińska 1971 Tychy Ślimaczki Olkusz Slow Jogging
58 Mateusz Karolczyk 1996 Osieczna
59 Joanna Kasprzak 1985 Krzemieniewo Przyjaciele Team
60 Jakub Kaźmierczak 1998 Łęka Wielka
61 Piotr Kaźmierczak 1990 Jaraczewo
62 Borys Kaźmierczak 1996 Łęka Wielka
63 Hubert Kaźmierczak 2008 Gostyń
64 Daria Kazmierczak 1991 Borek Wielkopolski
65 Robert Kędziora 1971 Gostyń
66 Mikolaj Klonowski 1990 Gostyn Osp Kosowo
67 Mariusz Kobus 1977 Gostyń
68 Dariusz Kostrzewski 1977 Gostyń
69 Krzysztof Kołodziej 1980 Gostyń
70 Norbert Kołodziej 1982 Krzemieniewo
71 Agnieszka Krystkowiak 1982 Gostyń ZuziaKontraSMA
72 Klaudia Krystkowiak 1994 Leszno
73 Waldemar Kukuła 1980 Czerlejnko Team PAS
74 Hubert Lekosz 1994 Stary Sielec Stary Sielec Team
75 Jakub Leśniak 1988 Szkaradowo
76 Krzysztof Maciuk 1988 Leszno ACTIVE LIFESTYLE
77 Aldona Majchrzak 1986 Bogusławki ZuziaKontraSMA
78 Karol Malik 1981 Czmoń Moja Rajza
79 Maciej Marek 2004 Piaski
80 Izabela Markowska 1993 Gostyń ZuziaKontraSMA
81 Patrycja Markowska 1998 Krzemieniewo Grupa biegową przyjaciele Team
82 Tomasz Matijczak 1982 Polkowice
83 Piotr Mendyka 1986 Gostyń GOSTYŃ
84 Hanna Michalszczak 1973 Wolsztyn Night Runners
85 Jakub Mikołajczak 2005 Kunowo
86 Mateusz Mocek 1984 Leszno
87 Kinga Mocek 1988 Leszno
88 Tomasz Musiał 1974 Dąbcze SZYMANOWSKI-TEAM
89 Hubert Naglak 1995 Szelejewo Hell's gym OCR Pępowo
90 Maria Janina Nowak 1955 Gostyń Parkrun GOSTYŃ
91 Beata Nowicka 1974 Gostyń #ZuziaKontraSMA
92 Daria Olejniczak 1987 Kościan
93 Bartosz Onyśk 1995 Gostyń MONDI SIMET
94 Wojciech Orzechowski 1986 Gostyń
95 Marzena Otworowska 1975 Borek Wlkp.
96 Dariusz Otworowski 1969 Borek Wlkp.
97 Bernard Pacholski 1982 Gostyń
98 Bogusław Pakuła 1982 Gostyń
99 MARCIN PANASEWICZ 1973 LESZNO Maraton Leszno
100 Korneliusz Pazoła 1987 Pępowo Hell's gym OCR Pępowo