Lista startowa - V Bieg w Krainie Konwalii

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Opłata
1 Roman Fita 1954 Kozuchów Bez Klubu Bieg 10km
2 Wojciwch Sadowski 1960 Kożuchów Bez Klubu Bieg 10km
3 Krzysztof Andrzejewski 1982 Swarzędz Bieg 21,097 km
4 Bartosz Antkowiak 1985 Wolsztyn MTS-TRANSPORT TEAM Bieg 10km
5 Grzegorz Baranek 1972 Wielichowo Bieg 21,097 km
6 Monika Bartkowiak 1979 RYDZYNA OMMŁ TEAM Bieg 10km
7 Łukasz Bartkowiak 1978 Rydzyna OMMŁ TEAM Bieg 10km
8 Patryk Bartkowiak 1993 Grodzisk Wlkp. Bieg 21,097 km
9 Iwona Bartkowiak 1974 Leszno Bieg 10km
10 Mariusz Bartosz 1971 Leszno Bieg 21,097 km
11 Marlena Bielecka 1977 Świebodzice Świdnicka Grupa biegową Bieg 21,097 km
12 Marek Biernaczyk 1985 Krzemieniewo Bieg 10km
13 Karolina Bilawa 1995 Nowa Wieś Wolsztyńska Akademia Biegowa Bieg 10km
14 Łukasz Bojek 1987 Rydzyna ACTIVE LIFESTYLE Bieg 10km
15 Daniel Borowczak 1981 Gostyń Bieg 10km
16 Patrycja Borowska 1998 GRONÓWKO Bieg 10km
17 Dariusz Brychcy 1984 Wschowa Endorfina Wschowa Bieg 10km
18 Małgorzata Brzezińska 1974 Wolsztyn Wolsztyńska Akademia Biegowa Bieg 10km
19 Roland Buśko 1974 Wolsztyn Bieg 10km
20 Krzysztof Błesnowski 1984 Śmigiel Bieganie Na Śniadanie Śmigiel Bieg 10km
21 Łukasz Błoszyk 1985 Wolsztyn MTS-TRANSPORT TEAM Bieg 10km
22 Kacper Chruszczewski 2001 Wschowa LLKS OSOWA SIEŃ Bieg 10km
23 Hanna Chudak 1982 Śmigiel Bieganie Na Śniadanie Śmigiel Bieg 10km
24 Elżbieta Cichoń 1981 Strzegom STRZEGOMSKA DWUNASTKA Bieg 10km
25 Zuzanna Cieśla 1984 Wolsztyn Wolsztyńska Akademia Biegowa Bieg 21,097 km
26 Anita Cupryś 1977 Kaszczor Bieg 10km
27 Magdalena Cycoń 1988 Gorzów Wlkp. Bieg 10km
28 Dawid Dębowiak 1991 Nowa Wieś Bieganie Na Śniadanie Śmigiel Bieg 10km
29 Agnieszka Dekiert 1980 Lubin Bieg 21,097 km
30 Małgorzata Dobiała 1985 Leszno Bieg 10km
31 Wojciech Dobiała 1985 Leszno Bieg 21,097 km
32 Ilona Dobrochowska 1979 Strzegom STRZEGOMSKA DWUNASTKA Bieg 21,097 km
33 Marek Dobrochowski 1982 Strzegom STRZEGOMSKA DWUNASTKA Bieg 10km
34 Paweł Dorosz 1987 Potrzebowo Bieg 21,097 km
35 Piotr Drgas 2001 Śmigiel Bieg 10km
36 Sylwia Drgas 1974 Śmigiel Bieg 10km
37 Maciej Drgas 1969 Śmigiel Bieg 10km
38 Joanna Drobińska 1986 Wschowa Endorfina Wschowa Bieg 10km
39 Mariola Dudek 1976 Udanin STRZEGOMSKA DWUNASTKA Bieg 21,097 km
40 Krzysztof Dudek 1974 Udanin STRZEGOMSKA DWUNASTKA Bieg 21,097 km
41 Grzegorz Dudziak 1983 Śmigiel Bieganie Na Śniadanie Śmigiel Bieg 10km
42 Adam Dudziak 1977 Leszno Dobiconnect Bieg 10km
43 Izabela Dudziak-Przewoźna 1979 Święciechowa DOBI-CONNECT Bieg 10km
44 Katarzyna Durkowiak 1989 Brenno Bieg 10km
45 Mirosław Duszyński 1986 Śmigiel Bieganie Na Śniadanie Śmigiel Bieg 10km
46 Łukasz Dyszyński 1991 Nowa Wieś Bieganie Na Śniadanie Śmigiel Bieg 10km
47 Paweł Dzięcioł 1987 Kamieniec Bieg 10km
48 Przemysław Fechner 1982 Kościan Kościan Team Bieg 10km
49 Justyna Fedyczkowska 1972 Strzegom STRZEGOMSKA DWUNASTKA Bieg 21,097 km
50 Edward Fedyczkowski 1973 Strzegom STRZEGOMSKA DWUNASTKA Bieg 21,097 km
51 Zbigniew Fiebich 1976 Leszno Lucky Luki Bieg 21,097 km
52 Marcin Gawrych 1978 Leszno Spinko Leszzno Bieg 10km
53 Zofia German 1963 Leszno Bieg 10km
54 Jolanta Gidaszewska 1977 Leszno Kolorowa Drużyna Nessi Bieg 10km
55 Aurelia Gieryszowska 1980 Strzegom STRZEGOMSKA DWUNASTKA Bieg 10km
56 RADOMIR Graf 1977 Leszno JESPOL Bieg 10km
57 Marcin Grzesiak 1986 Śmigiel Bieganie na śniadanie w Śmiglu Bieg 10km
58 Karolina Gwardzik 1978 Boruja Kościelna biegam bo lubię Bieg 21,097 km
59 Jacek Głodowicz 1980 Sława Zabiegani Sława Bieg 10km
60 Patrycja Hądzlik 1979 Wschowa Endorfina Wschowa Bieg 10km
61 Łukasz Hamrol 1977 Śmigiel Bliźniak Team Śmigiel Bieg 10km
62 Adrian Horowski 1990 Wolsztyn Wolsztyn Bieg 10km
63 Norbert Jachymczyk 1978 Jaworzno KB MCKiS Jaworzno Bieg 21,097 km
64 Mariusz Jakubowski 1982 Wolsztyn Wolsztyńska Akademia Biegowa Bieg 10km
65 Kamil Jalocha 1981 Kaszczor Bieg 21,097 km
66 Magdalena Jalocha 1984 Kaszczor Bieg 10km
67 Paweł Jankowski 1973 Krzywiń RUN-POLE Bieg 10km
68 Wojciech Janowicz 1976 Rydzyna Bieg 10km
69 Barbara Jarosińska 1987 Śmigiel Bieganie Na Śniadanie Śmigiel Bieg 10km
70 Agnieszka Jastrzębska 1972 Wrocław WKB Piast Wrocław Bieg 10km
71 SYLWIA JEKIEL 1977 GRODZISK WLKP Bieg 10km
72 Łukasz Jung 1991 Wrocław JUNGBUD TEAM Bieg 10km
73 Mikołaj Juskowiak 1984 Leszno Bieg 10km
74 Mirosław Kaczmarek 1983 Wolsztyn Bieg 10km
75 Karol Kaczmarek 1975 Rawicz Rozbiegany Rawicz Akuna Run Bieg 21,097 km
76 Natalia Kaczmarek 1990 Grodzisk Wlkp Bieg 10km
77 Jakub Kaczmarek 1991 Grodzisk Wlkp Bieg 10km
78 Łukasz Kaczmarek 1990 Kamieniec KUŹNIA TALENTÓW KAMIENIEC Bieg 21,097 km
79 Michał Kaczor 1990 Przemęt Radomierz Bieg 21,097 km
80 Marcin Kaleta 1976 Leszno Bieg 21,097 km
81 Maciej Kasprzak 1981 Krzemieniewo Bieg 10km
82 Joanna Kempa 1980 Leszno Bieg 10km
83 Marta Kierych 1992 Wolsztyn Wolsztyńska Akademia Biegowa Bieg 10km
84 Marta Kierych 1992 wolsztyn Wolsztyńska Akademia Biegowa Bieg 10km
85 Adam Kijak 1962 Leszno Miki Team Bieg 10km
86 PAULA KINCEL 1976 LESZNO Bieg 10km
87 Paweł Klak 1972 Święciechowa Bieg 10km
88 Marek Kmiecik 1981 Wolsztyn Danflor Team Bieg 10km
89 Kacper Kmiecik 2002 Wolsztyn Danflor Team Bieg 10km
90 Mirosław Kmiecik 1978 Rakoniewice Bieg 21,097 km
91 Martyna Kmiecik 1983 Wolsztyn Wolsztyńska Akademia Biegowa Bieg 10km
92 Elżbieta Konczewicz 1989 Leszno Bieg 10km
93 Patrycja Kosowicz 1994 Kościan Bieg 21,097 km
94 Sławomir Kotlarski 1983 Kębłowo Bieg 10km
95 Andrzej Kotlarski 1979 Wolsztyn Bieg 10km
96 Edyta Kowalska 1977 Strzegom STRZEGOMSKA DWUNASTKA Bieg 10km
97 KRZYSZTOF KOZAK 1990 ŚMIGIEL Speed Feet 16' Bieg 21,097 km
98 Adam Kozłowski 1988 Bucz Bieg 21,097 km
99 Robert Krawczyk 1992 Wolsztyn Bieg 10km
100 Artur Krawczyk 1987 Siedlec Bieg 10km