Lista startowa - II Bieg po Złote RUNo

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Kołaczkowo
1 Tomasz Andrzejczak 1973 Konin Klub Biegacza Aktywni Konin nie
2 Dominik Andrzejewski 1984 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina nie
3 Waldemar Antczak 1972 Września Night Runners Września nie
4 Tomasz Antkowiak 1982 Suchy las nie
5 Damian Augustyniak 1996 Września nie
6 Filip Biernat 1977 Kołaczkowo KB Złote Kłosy Kołaczkowo tak
7 Dariusz Borcuch 1970 Września Night Runners Września nie
8 Eligiusz Brański 1972 Czerniejewo nie
9 Anna Budkiewicz 1990 Wróblewo nie
10 Andrzej Charemsa 1976 Września KOSBUD nie
11 Marzena Cieślewicz 1977 Zagórów GB GĘSIORZE ZAGÓRÓW nie
12 Rafał Cyrulewski 1971 Września nie
13 Henryk Czerniak 1948 Borzykowo KB Kosynier Września tak
14 Elżbieta Czerniak 1954 Borzykowo KB Kosynier Września tak
15 Agnieszka Czerniak 1976 Poznań Piątkowo na Biegowo Poznań nie
16 Radosław Dębowski 1975 Środa Wlkp. nie
17 Przemysław Filipiak 1981 Żydowo KP PSP Września/OSK STRAŻAK/Szymkowiak Team/Złote Kłosy Kołaczkowo tak
18 Mateusz Galor 1991 Słupca GB GĘSIORZE ZAGÓRÓW nie
19 KAMIL GORTAT 1991 Dabrowka Wielka nie
20 Artur Graczyk 1967 Gozdowo Night Runners Września nie
21 Arkadiusz Ignaszak 1974 Września nie
22 Julia Julietta 1981 Września nie
23 Hanna Kajdan 1968 Września nie
24 Andrzej Kasprzyk 1953 Strzałkowo nie
25 Krzysztof Kmieciak 1982 Gorazdowo KB Złote Kłosy Kołaczkowo tak
26 Łukasz Kolodziejczak 1981 Gorazdowo Night Runners Września tak
27 Adam Kruszyński 1990 Kołaczkowo Klub Biegacza Złote Kłosy Kołaczkowo tak
28 Ryszard Krygiel 1988 Kołaczkowo KB Złote Kłosy Kołaczkowo tak
29 Grzegorz Kubiak 1980 Września nie
30 Kamil Kubiak 1991 Strzałkowo nie
31 Ryszard Kurpiński 1947 Pleszew TEAM PLESZEW nie
32 Bartosz Lisiak 1983 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina nie
33 Artur Listopad 1980 Września Spin Force Runners nie
34 Maciej Majewski 1966 Poznań nie
35 Paweł Malinowski 1991 Kozarzewek nie
36 Marcin Mazurkiewicz 1978 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina nie
37 Sławomir Olejnik 1974 WRZEŚNIA KB Kosynier Września nie
38 Marcin Opielski 1985 Września nie
39 Mateusz Oziemkowski 1994 Września Spin Force Runners nie
40 Waldemar Pawlak 1993 Kołaczkowo Klub Biegacza Złote Kłosy Kołaczkowo tak
41 Norbert Pawłowski 1974 Wrzesnia nie
42 Edmund Pilarski 1973 Konin Klub Biegacza Aktywni Konin nie
43 Marzena Pirańska 1975 Września nie
44 Karolina Pogorzelska 1992 Strzałkowo OSP Krępkowo nie
45 Rafał Przybylski 1993 Strzałkowo nie
46 Weronika Rybok 1995 Kraków nie
47 Marcin Sakowski 1991 Rychwał nie
48 Kinga Sosnowska 1982 Kołaczkowo tak
49 Robert Staszak 1987 Kołaczkowo Makondo team tak
50 Paweł Świątkowski 1981 Trzemeszno nie
51 Barbara Szczudlak 1960 Kołaczkowo Night Runners Września tak
52 Zbigniew Szczudlak 1963 Kołaczkowo Night Runners Września tak
53 Adrian Szklarkowski 2000 Sokolniki tak
54 Łukasz Szlachetka 1992 Września nie
55 Sandra Szott 1990 Zagórów GB GĘSIORZE ZAGÓRÓW nie
56 Radosław Twardosz 1982 Wrzesnia nie
57 Bogdan Waluszyński 1943 Gniezno nie
58 Joanna Waszak 1986 Września nie
59 Jacek Waszak 1980 Brzeźno Klub Biegacza Złote Kłosy Kołaczkowo nie
60 Michał Waszak 1985 Września nie
61 Jakub Węcławiak 1991 Orzechowo nie
62 Katarzyna Werner 1989 Malanów Team Werner nie
63 Krzysztof Wleczyk 1994 Targowa Górka nie
64 Karolina Wojtyś 1985 Września nie
65 Michał Wolniewicz 1987 Kołaczkowo Spin Force Runners tak
66 Filip Woźniak 1998 Kołaczkowo tak
67 Marcin Wrzos 1989 Gorazdowo tak
68 Janusz Zaremba 1957 Borzykowo KB Złote Kłosy Kołaczkowo tak
69 Iwona Żukowska 1986 Środa wlkp KB Kosynier Września nie