Lista startowa - OCTOBERFOREST RUN

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Dystans
1 Robert Pospieszny 1975 Jarocin Bieg 10km
2 Grzegorz Jakubek 1983 BARANÓW Bieg 10km
3 Adam Kozanecki 1971 Kalisz Bieg 5km
4 Norbert Markiewicz 2004 Osiek Bieg 10km
5 Jakub Kalinowski 1984 Kalisz Bieg 5km
6 DOMINIKA MACIEJEWSKA 1985 BARANÓW Bieg 5km
7 Anna Borowińska 1993 Jarocin Bieg 5km
8 Sylwia Stodolna 1981 Kalisz Bieg 5km
9 Przemysław Tauchert 1982 Witaszyce Bieg 10km
10 Anna Serba 1991 Pleszew Bieg 5km
11 Marcin Wojtasiak 2001 Ostrów Wielkopolski Bieg 5km
12 Robert Śniegocki 1975 Środa Wielkopolska Bieg 10km
13 Michał Wyrwiński 1984 annapol Bieg 10km
14 Jolanta Jeż 1976 Gostyn Bieg 10km
15 Tomasz Włodarczyk 1980 Roszków Bieg 5km
16 Justyna Szyszka 1998 Kotlin Bieg 10km
17 Sławomir Jankowski 1980 Mieszkow Bieg 10km
18 Miłosz Mazurkiewicz 1991 Jarocin Bieg 10km
19 Igor Antczak 2004 Jarocin Bieg 10km
20 Tadeusz Jeż 1974 Gostyń Bieg 10km
21 Jolanta Jarmuż - Mikołajczak 1991 Golina Marsz NW 5km
22 TOMASZ ROŻEK 1969 ANNAPOL Bieg 10km
23 Robert Rybczyński 1979 Suśnia Bieg 5km
24 Mirosław Michalak 1987 Kościan Bieg 10km
25 Krystian Hałas 1980 Jarocin Bieg 10km
26 Katarzyna Jarosz 1982 Koźmin Wielkopolski Marsz NW 5km
27 Kacper Dziasek 2004 Cielcza Bieg 10km
28 Izabela Baranowska 1973 Jarocin Marsz NW 5km
29 Przemek Adamiak 1976 Jaraczewo Bieg 10km
30 Alina Tanaś 1978 Gołuchów Marsz NW 5km
31 Agnieszka Antczak 1989 Kalisz Bieg 5km
32 Adam Skowroński 1972 Jarocin Bieg 10km
33 Paweł Pawlicki 1982 Witowo Bieg 10km
34 Marek Dziewiątka 1987 Jarocin Bieg 5km
35 Krzysztof Płoszaj 1977 Chocz Bieg 5km
36 Karolina Rzepczyk 1996 Jarocin Bieg 5km
37 Tomasz Wojtyś 1981 Kalisz Bieg 5km
38 Mateusz Józefiak 1989 Boguszyn Bieg 10km
39 Malwina Chytrowska 1981 Kowalew Bieg 10km
40 Paweł Tarzecki 1983 Witaszyce Bieg 10km
41 Maria Kaczmarek 1959 Potarzyca Marsz NW 5km
42 Łukasz Wieliński 1996 Wilkowyja Bieg 5km
43 Monika Uciechowska 1991 Roszków Bieg 5km
44 Adrian Robakowski 1993 Pogorzela Bieg 5km
45 Bartosz Sip 1986 Jarocin Bieg 5km
46 Marcin Tadus 1980 Pleszew Bieg 5km
47 Magdalena Klichowska 1994 Przygodzice Marsz NW 5km
48 Maciej Matuszkiewicz 1985 Jarocin Bieg 10km
49 Nikodem Świerblewski 1990 Kotlin Bieg 10km
50 Joanna Madalińska 1980 Leszno Marsz NW 5km
51 Grażyna Rzeczkowska 1985 Rokietnica Bieg 5km
52 Justyna Fiołkowska 1983 Ostrzeszów Marsz NW 5km
53 Bartosz Ruta 1997 Gołuchów Bieg 5km
54 Marzena Sołtys 1988 Jarocin Bieg 10km
55 Anna Łyskawka 2002 Kotlin Bieg 5km
56 Marcin Madaliński 1982 Leszno Marsz NW 5km
57 Agnieszka Rybczyńska 1978 Suśnia Marsz NW 5km
58 Paweł Rzeczkowski 1984 Rokietnica Bieg 5km
59 Jonasz Deker 1990 Jarocin Bieg 5km
60 Justyna Doczekalska 1996 Czermin Bieg 5km
61 MARIUSZ KNIE 1979 ŻERKÓW Bieg 5km
62 Sławomir Budny 1968 OSTRÓW WLKP. Marsz NW 5km
63 Magdalena Knie 1984 Żerków Marsz NW 5km
64 Tomasz Borowiński 1977 Jarocin Bieg 10km
65 Katarzyna Zmyślona 1987 Jarocin Bieg 5km
66 Michał Garsztka 1997 Koźmin Wielkopolski Koźmin Biega Bieg 5km
67 Michał Jarosz 1981 Suśnia Koźmin Biega Bieg 5km
68 Adam Janicki 1981 Koźmin Wlkp. Koźmin Biega Bieg 5km
69 Marcin Wiencek 1986 Jarocin Biegacze Jarocin Bieg 5km
70 Danuta Nawrocka 1964 Witaszyce Biegacze Jarocin Marsz NW 5km
71 Krzysztof Antczak 1994 Jarocin Biegacze Jarocin Marsz NW 5km
72 Tomasz Karcz 1969 Jarocin Biegacze Jarocin Bieg 10km
73 Józef HOFFMANN 1967 Jarocin Biegacze Jarocin Marsz NW 5km
74 Michał Masztalerz 1985 Jaraczewo Biegacze Jarocin Bieg 5km
75 Małgorzata Trybek 1970 Jarocin Biegacze Jarocin Marsz NW 5km
76 Waldemar Wolniak 1982 Jarocin Biegacze Jarocin Bieg 5km
77 Anna Hoffmann 1967 Jarocin Biegacze Jarocin Marsz NW 5km
78 EWA Szcześniak-Nowak 1981 Jarocin Biegacze Jarocin Bieg 10km
79 Katarzyna Kowal 1979 Jarocin Biegacze Jarocin Bieg 5km
80 Karolina Pilarczyk 1980 Jarocin Biegacze Jarocin Bieg 5km
81 Jarosław Rosiejka 1971 Mieszków Biegacze Jarocin Bieg 10km
82 Grażyna Eliasz 1954 Jarocin Biegacze Jarocin Marsz NW 5km
83 Natalia Helik 1993 Jaraczewo Biegacze Jarocin Bieg 10km
84 Jolanta Józwiak 1977 Jarocin Biegacze Jarocin Marsz NW 5km
85 Michał Gmerek 1989 Zalesie Biegacze Jarocin Bieg 10km
86 Magdalena Włodarczyk 1983 Jarocin Biegacze Jarocin Bieg 10km
87 Paweł Józwiak 1977 Jarocin Biegacze Jarocin Bieg 10km
88 Zbigniew Bocian 1967 Poznań Komorniki MTB Team Bieg 5km
89 Ewa Jerzycka 1985 Jarocin Vege Runners Bieg 10km
90 Tomasz Borodycz 1973 Witkowo Witkowo Biega Bieg 10km
91 Bernard Pacholski 1982 Gostyń GOSTYŃ Bieg 10km
92 Tomasz Lewandowicz 1970 Dobrzyca BS TRUCHTACZ DOBRZYCA Bieg 10km
93 Marcin Grzegórz 1987 JAROCIN Biegacze Jaricin Bieg 10km
94 Dariusz Kasperkowiak 1963 Kotlin Biegacze Jaricin Bieg 10km
95 Wioletta Bystrowska 1980 Krotoszyn KROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWA Bieg 5km
96 Rafał Bystrowski 1974 Krotoszyn KROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWA Bieg 5km
97 Monika Dolata 1987 Zduny KROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWA Bieg 10km
98 Waldemar Wolski 1977 Ostrów Wielkopolski Biegacze Jarocin / 16brl Bieg 5km
99 Jakub Grzeszczyk 1988 Jarocin Biegacze Jarocin / 16brl Bieg 5km
100 Mikołaj Handke 2004 Gostyń UKS Jedynka Gostyń Bieg 5km