Lista startowa - V CHARYTATYWNY BIEG GRAND PRIX im. Andrzeja Szozdy- dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłatasortuj rosnąco
1 Sebastian Włodarczyk 2012 Poznań Tak
2 Jagoda Michalak 2013 Poznań Tak
3 Kamil Skowroński 2016 Poznań Przedszkole Calineczka Poznań Tak
4 Aleks Skowroński 2012 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia Tak
5 Tomasz Job 2011 Złotniki Tak
6 Adamczewska Bianka 2008 Poznan Olimpia Poznań Tak
7 Wiktoria Rogacka 2016 Skórzewo Tak
8 Olga Serafin 2016 Poznań Tak
9 ALEKSANDER DEMBNY 2010 POZNAŃ Tak
10 Maksymilian Polaczek 2016 Grodzisk Wielkopolski UKS Dyskobolia Tak
11 Wiktor Śliwa 2018 Plewiska Plewiska team Tak
12 Alicja Śliwa 2015 Plewiska Plewiska team Tak
13 Maciej Pasternak 2008 Poznań Basket Team Suchy Las Tak
14 Maciej Kozak 2014 Poznań Tak
15 Jakub Kozak 2017 Poznań Tak
16 MARCELINA WASIULEWSKA 2014 POZNAŃ Tak
17 Mikołaj Stachowiak 2016 Złotniki Tak
18 Alicja Kozłowska 2014 Koziegłowy Mamy biegamy Tak
19 Stanisław Michalak 2008 Poznań Tak
20 Jadwiga Dados 2016 Poznań Tak
21 LENA BOROWICZ 2013 POZNAN Tak
22 Sebastian Włodarczyk 2012 Poznań Tak
23 Victor Meurice 2016 Poznań Tak
24 Witold Królak 2018 POZNAŃ Tak
25 Wojciech Królak 2016 POZNAŃ Tak
26 Jan Samul 2014 Poznan Tak
27 Olga Jurkiewicz 2010 Poznań Team Daniel Tak
28 Pola Przymuszała 2014 Poznań Tak
29 Jakub Tuszyński 2015 Poznań Tak
30 Franciszek Dziubak 2016 Biedrusko Tak
31 Zuzanna Dziubak 2014 Biedrusko Tak
32 ŁUCJA SOLECKA 2014 Przecław Tak
33 Marta Solecka 2014 Przecław Tak
34 Jakub Żurowski 2014 Poznań Tak
35 Franciszek Żurowski 2013 Poznań Tak
36 Gabriela Buczkowska 2017 Gniezno Tak
37 Tomasz Buczkowski 2015 Gniezno Tak
38 Nikodem Buczkowski 2013 Gniezno LKS Atleta Gniezno Tak
39 Paulina Kazało 2009 Leszno UKS Achilles Leszno Tak
40 Maja Chojnacka 2009 Poznań Tak
41 Bianka Zboralska 2016 Poznań Tak
42 Jan Kruszniewicz 2017 Rokietnica Kruchy Team Tak
43 Paweł Kruszniewicz 2017 Rokietnica Kruchy Team Tak
44 Bartosz Feliksiak 2012 Oborniki Tak
45 Izabela Witucka 2012 Poznań Tak
46 Beniamin Kozal 2008 Poznan Tak
47 Ksawery Siwiak 2012 Gniezno LKS Atleta Gniezno Tak
48 Filip Tomczak 2015 Zalasewo Tak
49 Maja Tomczak 2012 Zalasewo Tak
50 Jowita Chwaszcz 2019 Poznań Tak
51 Anna Zakrzewska 2009 Poznań Tak
52 Wojciech Jóźwiak 2010 Poznań Tak
53 Nikodem Binkowski 2016 Rokietnica Tak
54 Kacper Gbór 2014 Koziegłowy Tak
55 Adam Chojnacki 2012 Poznań Tak
56 Hanna Buczkowska 2013 Gniezno LKS Atleta Gniezno Tak
57 Zosia Szymoniak 2016 Poznań Tak
58 Marek Swornowski 2009 Poznań Naramowice Biegają Tak
59 Maja Karalus 2012 Wojnowice Team Napierała Tak
60 Tymon Adamowicz 2014 Poznań Tak
61 Antoni Adamowicz 2012 Poznań Tak
62 Antoni Tomaszewski 2008 Poznań Tak
63 Julia Człapa 2017 Poznań Naramowice Biegają Tak
64 Lilianna Nowak 2014 Poznań Naramowice Biegają Tak
65 Zuzanna Nowak 2010 Poznań Naramowice Biegają Tak
66 Witold Jędrzejewski 2012 Zakrzewo Tak
67 Olga Wesołowska 2008 Poznań Tak
68 Sonia Wesołowska 2012 Poznań Tak
69 Kamil Chwiałkowski 2012 Września Tak
70 Liliana Szymańczuk 2015 Poznań Naramowice Biegają Tak
71 Oliwia Szymańczuk 2018 Poznań Naramowice Biegają Tak
72 Kuba Giera 2015 Poznań Warta Poznań Nie
73 Pola Łątkowska 2013 Poznan KB MANIAC Poznań Nie
74 Nela Łątkowska 2015 Poznan KB MANIAC Poznań Nie
75 Zofia Szczyt 2009 Poznań Nie
76 Ania Giera 2017 Poznań akademia piłkarska reissa Nie
77 Filip Sobkowiak 2014 Poznań Nie
78 Natan Kozłowski 2018 Poznań Nie
79 Wojciech Lóssa 2017 Plewiska Plewiska team Nie
80 Mikołaj Sobkowiak 2017 Poznań Nie
81 Zuzanna Konieczka 2015 Biedrusko amatorka - niezrzeszona Nie
82 Klaudia Konieczka 2017 Biedrusko amatorka - niezrzeszona Nie
83 Mikołaj Stesik 2011 Dąbrowa AP WILKI DĄBRÓWKA Nie
84 Maksymalian Stęsik 2016 Dąbrowa AP WILKI DĄBRÓWKA Nie
85 Weronika Rokita 2018 Koziegłowy Nie
86 Nikola Rokita 2015 Koziegłowy Nie
87 Mikołaj Kamiński 2016 Poznań Nie
88 Piotr Lóssa 2015 Plewiska Plewiska team Nie
89 Sebastian Włodarczyk 2012 Poznań Nie