Lista startowa - V CHARYTATYWNY BIEG GRAND PRIX im. Andrzeja Szozdy- dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłatasortuj malejąco
1 Klaudia Konieczka 2017 Biedrusko amatorka - niezrzeszona Nie
2 Nela Łątkowska 2015 Poznan KB MANIAC Poznań Nie
3 Pola Łątkowska 2013 Poznan KB MANIAC Poznań Nie
4 Sebastian Włodarczyk 2012 Poznań Nie
5 Mikołaj Kamiński 2016 Poznań Nie
6 Filip Sobkowiak 2014 Poznań Nie
7 Wojciech Lóssa 2017 Plewiska Plewiska team Nie
8 Piotr Lóssa 2015 Plewiska Plewiska team Nie
9 Zuzanna Konieczka 2015 Biedrusko amatorka - niezrzeszona Nie
10 Maksymalian Stęsik 2016 Dąbrowa AP WILKI DĄBRÓWKA Nie
11 Mikołaj Stesik 2011 Dąbrowa AP WILKI DĄBRÓWKA Nie
12 Weronika Rokita 2018 Koziegłowy Nie
13 Nikola Rokita 2015 Koziegłowy Nie
14 Natan Kozłowski 2018 Poznań Nie
15 Ania Giera 2017 Poznań akademia piłkarska reissa Nie
16 Mikołaj Sobkowiak 2017 Poznań Nie
17 Kuba Giera 2015 Poznań Warta Poznań Nie
18 Zofia Szczyt 2009 Poznań Nie
19 Sebastian Włodarczyk 2012 Poznań Tak
20 Jadwiga Dados 2016 Poznań Tak
21 LENA BOROWICZ 2013 POZNAN Tak
22 Stanisław Michalak 2008 Poznań Tak
23 Jagoda Michalak 2013 Poznań Tak
24 Gabriela Buczkowska 2017 Gniezno Tak
25 Kamil Skowroński 2016 Poznań Przedszkole Calineczka Poznań Tak
26 Aleks Skowroński 2012 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia Tak
27 Zosia Szymoniak 2016 Poznań Tak
28 Tomasz Job 2011 Złotniki Tak
29 Adamczewska Bianka 2008 Poznan Olimpia Poznań Tak
30 Wiktoria Rogacka 2016 Skórzewo Tak
31 Olga Serafin 2016 Poznań Tak
32 Sebastian Włodarczyk 2012 Poznań Tak
33 Nikodem Buczkowski 2013 Gniezno LKS Atleta Gniezno Tak
34 Tomasz Buczkowski 2015 Gniezno Tak
35 Jan Samul 2014 Poznan Tak
36 Olga Jurkiewicz 2010 Poznań Team Daniel Tak
37 Hanna Buczkowska 2013 Gniezno LKS Atleta Gniezno Tak
38 Wojciech Królak 2016 POZNAŃ Tak
39 Jakub Tuszyński 2015 Poznań Tak
40 Franciszek Dziubak 2016 Biedrusko Tak
41 Zuzanna Dziubak 2014 Biedrusko Tak
42 Witold Królak 2018 POZNAŃ Tak
43 Victor Meurice 2016 Poznań Tak
44 ŁUCJA SOLECKA 2014 Przecław Tak
45 Marta Solecka 2014 Przecław Tak
46 Jakub Żurowski 2014 Poznań Tak
47 Franciszek Żurowski 2013 Poznań Tak
48 Pola Przymuszała 2014 Poznań Tak
49 ALEKSANDER DEMBNY 2010 POZNAŃ Tak
50 Maksymilian Polaczek 2016 Grodzisk Wielkopolski UKS Dyskobolia Tak
51 Bartosz Feliksiak 2012 Oborniki Tak
52 Paweł Kruszniewicz 2017 Rokietnica Kruchy Team Tak
53 Jan Kruszniewicz 2017 Rokietnica Kruchy Team Tak
54 Bianka Zboralska 2016 Poznań Tak
55 Maja Chojnacka 2009 Poznań Tak
56 Witold Jędrzejewski 2012 Zakrzewo Tak
57 Zuzanna Nowak 2010 Poznań Naramowice Biegają Tak
58 Lilianna Nowak 2014 Poznań Naramowice Biegają Tak
59 Izabela Witucka 2012 Poznań Tak
60 Beniamin Kozal 2008 Poznan Tak
61 Kacper Gbór 2014 Koziegłowy Tak
62 Nikodem Binkowski 2016 Rokietnica Tak
63 Wojciech Jóźwiak 2010 Poznań Tak
64 Anna Zakrzewska 2009 Poznań Tak
65 Jowita Chwaszcz 2019 Poznań Tak
66 Maja Tomczak 2012 Zalasewo Tak
67 Filip Tomczak 2015 Zalasewo Tak
68 Ksawery Siwiak 2012 Gniezno LKS Atleta Gniezno Tak
69 Julia Człapa 2017 Poznań Naramowice Biegają Tak
70 Antoni Tomaszewski 2008 Poznań Tak
71 Alicja Kozłowska 2014 Koziegłowy Mamy biegamy Tak
72 Mikołaj Stachowiak 2016 Złotniki Tak
73 MARCELINA WASIULEWSKA 2014 POZNAŃ Tak
74 Jakub Kozak 2017 Poznań Tak
75 Maciej Kozak 2014 Poznań Tak
76 Maciej Pasternak 2008 Poznań Basket Team Suchy Las Tak
77 Alicja Śliwa 2015 Plewiska Plewiska team Tak
78 Wiktor Śliwa 2018 Plewiska Plewiska team Tak
79 Paulina Kazało 2009 Leszno UKS Achilles Leszno Tak
80 Kamil Chwiałkowski 2012 Września Tak
81 Antoni Adamowicz 2012 Poznań Tak
82 Tymon Adamowicz 2014 Poznań Tak
83 Maja Karalus 2012 Wojnowice Team Napierała Tak
84 Marek Swornowski 2009 Poznań Naramowice Biegają Tak
85 Olga Wesołowska 2008 Poznań Tak
86 Sonia Wesołowska 2012 Poznań Tak
87 Oliwia Szymańczuk 2018 Poznań Naramowice Biegają Tak
88 Liliana Szymańczuk 2015 Poznań Naramowice Biegają Tak
89 Adam Chojnacki 2012 Poznań Tak