Lista startowa - V CHARYTATYWNY BIEG GRAND PRIX im. Andrzeja Szozdy- dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Nela Łątkowska 2015 Poznan KB MANIAC Poznań Nie
2 Pola Łątkowska 2013 Poznan KB MANIAC Poznań Nie
3 Franciszek Żurowski 2013 Poznań Tak
4 Jakub Żurowski 2014 Poznań Tak
5 Bianka Zboralska 2016 Poznań Tak
6 Anna Zakrzewska 2009 Poznań Tak
7 Sebastian Włodarczyk 2012 Poznań Tak
8 Sebastian Włodarczyk 2012 Poznań Tak
9 Sebastian Włodarczyk 2012 Poznań Nie
10 Izabela Witucka 2012 Poznań Tak
11 Olga Wesołowska 2008 Poznań Tak
12 Sonia Wesołowska 2012 Poznań Tak
13 MARCELINA WASIULEWSKA 2014 POZNAŃ Tak
14 Jakub Tuszyński 2015 Poznań Tak
15 Maja Tomczak 2012 Zalasewo Tak
16 Filip Tomczak 2015 Zalasewo Tak
17 Antoni Tomaszewski 2008 Poznań Tak
18 Zosia Szymoniak 2016 Poznań Tak
19 Oliwia Szymańczuk 2018 Poznań Naramowice Biegają Tak
20 Liliana Szymańczuk 2015 Poznań Naramowice Biegają Tak
21 Zofia Szczyt 2009 Poznań Nie
22 Marek Swornowski 2009 Poznań Naramowice Biegają Tak
23 Mikołaj Stesik 2011 Dąbrowa AP WILKI DĄBRÓWKA Nie
24 Maksymalian Stęsik 2016 Dąbrowa AP WILKI DĄBRÓWKA Nie
25 Mikołaj Stachowiak 2016 Złotniki Tak
26 Marta Solecka 2014 Przecław Tak
27 ŁUCJA SOLECKA 2014 Przecław Tak
28 Mikołaj Sobkowiak 2017 Poznań Nie
29 Filip Sobkowiak 2014 Poznań Nie
30 Alicja Śliwa 2015 Plewiska Plewiska team Tak
31 Wiktor Śliwa 2018 Plewiska Plewiska team Tak
32 Aleks Skowroński 2012 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia Tak
33 Kamil Skowroński 2016 Poznań Przedszkole Calineczka Poznań Tak
34 Ksawery Siwiak 2012 Gniezno LKS Atleta Gniezno Tak
35 Olga Serafin 2016 Poznań Tak
36 Jan Samul 2014 Poznan Tak
37 Nikola Rokita 2015 Koziegłowy Nie
38 Weronika Rokita 2018 Koziegłowy Nie
39 Wiktoria Rogacka 2016 Skórzewo Tak
40 Pola Przymuszała 2014 Poznań Tak
41 Maksymilian Polaczek 2016 Grodzisk Wielkopolski UKS Dyskobolia Tak
42 Maciej Pasternak 2008 Poznań Basket Team Suchy Las Tak
43 Zuzanna Nowak 2010 Poznań Naramowice Biegają Tak
44 Lilianna Nowak 2014 Poznań Naramowice Biegają Tak
45 Jagoda Michalak 2013 Poznań Tak
46 Stanisław Michalak 2008 Poznań Tak
47 Victor Meurice 2016 Poznań Tak
48 Piotr Lóssa 2015 Plewiska Plewiska team Nie
49 Wojciech Lóssa 2017 Plewiska Plewiska team Nie
50 Paweł Kruszniewicz 2017 Rokietnica Kruchy Team Tak
51 Jan Kruszniewicz 2017 Rokietnica Kruchy Team Tak
52 Wojciech Królak 2016 POZNAŃ Tak
53 Witold Królak 2018 POZNAŃ Tak
54 Natan Kozłowski 2018 Poznań Nie
55 Alicja Kozłowska 2014 Koziegłowy Mamy biegamy Tak
56 Beniamin Kozal 2008 Poznan Tak
57 Jakub Kozak 2017 Poznań Tak
58 Maciej Kozak 2014 Poznań Tak
59 Klaudia Konieczka 2017 Biedrusko amatorka - niezrzeszona Nie
60 Zuzanna Konieczka 2015 Biedrusko amatorka - niezrzeszona Nie
61 Paulina Kazało 2009 Leszno UKS Achilles Leszno Tak
62 Maja Karalus 2012 Wojnowice Team Napierała Tak
63 Mikołaj Kamiński 2016 Poznań Nie
64 Olga Jurkiewicz 2010 Poznań Team Daniel Tak
65 Wojciech Jóźwiak 2010 Poznań Tak
66 Tomasz Job 2011 Złotniki Tak
67 Witold Jędrzejewski 2012 Zakrzewo Tak
68 Kuba Giera 2015 Poznań Warta Poznań Nie
69 Ania Giera 2017 Poznań akademia piłkarska reissa Nie
70 Kacper Gbór 2014 Koziegłowy Tak
71 Bartosz Feliksiak 2012 Oborniki Tak
72 Zuzanna Dziubak 2014 Biedrusko Tak
73 Franciszek Dziubak 2016 Biedrusko Tak
74 ALEKSANDER DEMBNY 2010 POZNAŃ Tak
75 Jadwiga Dados 2016 Poznań Tak
76 Julia Człapa 2017 Poznań Naramowice Biegają Tak
77 Kamil Chwiałkowski 2012 Września Tak
78 Jowita Chwaszcz 2019 Poznań Tak
79 Adam Chojnacki 2012 Poznań Tak
80 Maja Chojnacka 2009 Poznań Tak
81 Nikodem Buczkowski 2013 Gniezno LKS Atleta Gniezno Tak
82 Tomasz Buczkowski 2015 Gniezno Tak
83 Gabriela Buczkowska 2017 Gniezno Tak
84 Hanna Buczkowska 2013 Gniezno LKS Atleta Gniezno Tak
85 LENA BOROWICZ 2013 POZNAN Tak
86 Nikodem Binkowski 2016 Rokietnica Tak
87 Adamczewska Bianka 2008 Poznan Olimpia Poznań Tak
88 Antoni Adamowicz 2012 Poznań Tak
89 Tymon Adamowicz 2014 Poznań Tak