Lista startowa - V CHARYTATYWNY BIEG GRAND PRIX im. Andrzeja Szozdy- dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Opłata
1 Olga Wesołowska 2008 Poznań Tak
2 Antoni Tomaszewski 2008 Poznań Tak
3 Maciej Pasternak 2008 Poznań Basket Team Suchy Las Tak
4 Stanisław Michalak 2008 Poznań Tak
5 Adamczewska Bianka 2008 Poznan Olimpia Poznań Tak
6 Beniamin Kozal 2008 Poznan Tak
7 Marek Swornowski 2009 Poznań Naramowice Biegają Tak
8 Paulina Kazało 2009 Leszno UKS Achilles Leszno Tak
9 Anna Zakrzewska 2009 Poznań Tak
10 Zofia Szczyt 2009 Poznań Nie
11 Maja Chojnacka 2009 Poznań Tak
12 Wojciech Jóźwiak 2010 Poznań Tak
13 Olga Jurkiewicz 2010 Poznań Team Daniel Tak
14 Zuzanna Nowak 2010 Poznań Naramowice Biegają Tak
15 ALEKSANDER DEMBNY 2010 POZNAŃ Tak
16 Tomasz Job 2011 Złotniki Tak
17 Mikołaj Stesik 2011 Dąbrowa AP WILKI DĄBRÓWKA Nie
18 Kamil Chwiałkowski 2012 Września Tak
19 Bartosz Feliksiak 2012 Oborniki Tak
20 Maja Karalus 2012 Wojnowice Team Napierała Tak
21 Antoni Adamowicz 2012 Poznań Tak
22 Witold Jędrzejewski 2012 Zakrzewo Tak
23 Sonia Wesołowska 2012 Poznań Tak
24 Aleks Skowroński 2012 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia Tak
25 Maja Tomczak 2012 Zalasewo Tak
26 Izabela Witucka 2012 Poznań Tak
27 Sebastian Włodarczyk 2012 Poznań Tak
28 Sebastian Włodarczyk 2012 Poznań Tak
29 Sebastian Włodarczyk 2012 Poznań Nie
30 Ksawery Siwiak 2012 Gniezno LKS Atleta Gniezno Tak
31 Adam Chojnacki 2012 Poznań Tak
32 Franciszek Żurowski 2013 Poznań Tak
33 LENA BOROWICZ 2013 POZNAN Tak
34 Jagoda Michalak 2013 Poznań Tak
35 Hanna Buczkowska 2013 Gniezno LKS Atleta Gniezno Tak
36 Nikodem Buczkowski 2013 Gniezno LKS Atleta Gniezno Tak
37 Pola Łątkowska 2013 Poznan KB MANIAC Poznań Nie
38 Filip Sobkowiak 2014 Poznań Nie
39 Kacper Gbór 2014 Koziegłowy Tak
40 Maciej Kozak 2014 Poznań Tak
41 Zuzanna Dziubak 2014 Biedrusko Tak
42 Lilianna Nowak 2014 Poznań Naramowice Biegają Tak
43 MARCELINA WASIULEWSKA 2014 POZNAŃ Tak
44 Alicja Kozłowska 2014 Koziegłowy Mamy biegamy Tak
45 Marta Solecka 2014 Przecław Tak
46 ŁUCJA SOLECKA 2014 Przecław Tak
47 Jan Samul 2014 Poznan Tak
48 Tymon Adamowicz 2014 Poznań Tak
49 Jakub Żurowski 2014 Poznań Tak
50 Pola Przymuszała 2014 Poznań Tak
51 Liliana Szymańczuk 2015 Poznań Naramowice Biegają Tak
52 Tomasz Buczkowski 2015 Gniezno Tak
53 Jakub Tuszyński 2015 Poznań Tak
54 Filip Tomczak 2015 Zalasewo Tak
55 Nela Łątkowska 2015 Poznan KB MANIAC Poznań Nie
56 Alicja Śliwa 2015 Plewiska Plewiska team Tak
57 Piotr Lóssa 2015 Plewiska Plewiska team Nie
58 Zuzanna Konieczka 2015 Biedrusko amatorka - niezrzeszona Nie
59 Nikola Rokita 2015 Koziegłowy Nie
60 Kuba Giera 2015 Poznań Warta Poznań Nie
61 Franciszek Dziubak 2016 Biedrusko Tak
62 Wiktoria Rogacka 2016 Skórzewo Tak
63 Maksymilian Polaczek 2016 Grodzisk Wielkopolski UKS Dyskobolia Tak
64 Wojciech Królak 2016 POZNAŃ Tak
65 Nikodem Binkowski 2016 Rokietnica Tak
66 Jadwiga Dados 2016 Poznań Tak
67 Mikołaj Stachowiak 2016 Złotniki Tak
68 Zosia Szymoniak 2016 Poznań Tak
69 Victor Meurice 2016 Poznań Tak
70 Kamil Skowroński 2016 Poznań Przedszkole Calineczka Poznań Tak
71 Mikołaj Kamiński 2016 Poznań Nie
72 Olga Serafin 2016 Poznań Tak
73 Maksymalian Stęsik 2016 Dąbrowa AP WILKI DĄBRÓWKA Nie
74 Bianka Zboralska 2016 Poznań Tak
75 Mikołaj Sobkowiak 2017 Poznań Nie
76 Paweł Kruszniewicz 2017 Rokietnica Kruchy Team Tak
77 Jan Kruszniewicz 2017 Rokietnica Kruchy Team Tak
78 Jakub Kozak 2017 Poznań Tak
79 Ania Giera 2017 Poznań akademia piłkarska reissa Nie
80 Klaudia Konieczka 2017 Biedrusko amatorka - niezrzeszona Nie
81 Gabriela Buczkowska 2017 Gniezno Tak
82 Wojciech Lóssa 2017 Plewiska Plewiska team Nie
83 Julia Człapa 2017 Poznań Naramowice Biegają Tak
84 Natan Kozłowski 2018 Poznań Nie
85 Oliwia Szymańczuk 2018 Poznań Naramowice Biegają Tak
86 Weronika Rokita 2018 Koziegłowy Nie
87 Wiktor Śliwa 2018 Plewiska Plewiska team Tak
88 Witold Królak 2018 POZNAŃ Tak
89 Jowita Chwaszcz 2019 Poznań Tak