Lista startowa - V CHARYTATYWNY BIEG GRAND PRIX im. Andrzeja Szozdy- dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Opłata
1 Maja Chojnacka 2009 Poznań Tak
2 Izabela Witucka 2012 Poznań Tak
3 Adam Chojnacki 2012 Poznań Tak
4 Bartosz Feliksiak 2012 Oborniki Tak
5 Zosia Szymoniak 2016 Poznań Tak
6 ALEKSANDER DEMBNY 2010 POZNAŃ Tak
7 Tomasz Buczkowski 2015 Gniezno Tak
8 Zofia Szczyt 2009 Poznań Nie
9 Kacper Gbór 2014 Koziegłowy Tak
10 Olga Wesołowska 2008 Poznań Tak
11 Olga Serafin 2016 Poznań Tak
12 Gabriela Buczkowska 2017 Gniezno Tak
13 Jan Samul 2014 Poznan Tak
14 Nikodem Binkowski 2016 Rokietnica Tak
15 Sonia Wesołowska 2012 Poznań Tak
16 Wiktoria Rogacka 2016 Skórzewo Tak
17 Franciszek Żurowski 2013 Poznań Tak
18 Wojciech Królak 2016 POZNAŃ Tak
19 Wojciech Jóźwiak 2010 Poznań Tak
20 Bianka Zboralska 2016 Poznań Tak
21 Jakub Żurowski 2014 Poznań Tak
22 Witold Królak 2018 POZNAŃ Tak
23 Anna Zakrzewska 2009 Poznań Tak
24 Mikołaj Kamiński 2016 Poznań Nie
25 Tomasz Job 2011 Złotniki Tak
26 Marta Solecka 2014 Przecław Tak
27 Victor Meurice 2016 Poznań Tak
28 Mikołaj Sobkowiak 2017 Poznań Nie
29 Kamil Chwiałkowski 2012 Września Tak
30 ŁUCJA SOLECKA 2014 Przecław Tak
31 Sebastian Włodarczyk 2012 Poznań Tak
32 Filip Sobkowiak 2014 Poznań Nie
33 Sebastian Włodarczyk 2012 Poznań Tak
34 Jowita Chwaszcz 2019 Poznań Tak
35 Witold Jędrzejewski 2012 Zakrzewo Tak
36 Sebastian Włodarczyk 2012 Poznań Nie
37 Maja Tomczak 2012 Zalasewo Tak
38 Mikołaj Stachowiak 2016 Złotniki Tak
39 Zuzanna Dziubak 2014 Biedrusko Tak
40 Filip Tomczak 2015 Zalasewo Tak
41 MARCELINA WASIULEWSKA 2014 POZNAŃ Tak
42 Jagoda Michalak 2013 Poznań Tak
43 Franciszek Dziubak 2016 Biedrusko Tak
44 Jakub Kozak 2017 Poznań Tak
45 Stanisław Michalak 2008 Poznań Tak
46 Jakub Tuszyński 2015 Poznań Tak
47 Nikola Rokita 2015 Koziegłowy Nie
48 Antoni Tomaszewski 2008 Poznań Tak
49 Maciej Kozak 2014 Poznań Tak
50 Pola Przymuszała 2014 Poznań Tak
51 Weronika Rokita 2018 Koziegłowy Nie
52 Antoni Adamowicz 2012 Poznań Tak
53 Natan Kozłowski 2018 Poznań Nie
54 Tymon Adamowicz 2014 Poznań Tak
55 Jadwiga Dados 2016 Poznań Tak
56 Beniamin Kozal 2008 Poznan Tak
57 LENA BOROWICZ 2013 POZNAN Tak
58 Nela Łątkowska 2015 Poznan KB MANIAC Poznań Nie
59 Pola Łątkowska 2013 Poznan KB MANIAC Poznań Nie
60 Ania Giera 2017 Poznań akademia piłkarska reissa Nie
61 Alicja Kozłowska 2014 Koziegłowy Mamy biegamy Tak
62 Adamczewska Bianka 2008 Poznan Olimpia Poznań Tak
63 Marek Swornowski 2009 Poznań Naramowice Biegają Tak
64 Oliwia Szymańczuk 2018 Poznań Naramowice Biegają Tak
65 Liliana Szymańczuk 2015 Poznań Naramowice Biegają Tak
66 Zuzanna Nowak 2010 Poznań Naramowice Biegają Tak
67 Lilianna Nowak 2014 Poznań Naramowice Biegają Tak
68 Julia Człapa 2017 Poznań Naramowice Biegają Tak
69 Aleks Skowroński 2012 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia Tak
70 Kuba Giera 2015 Poznań Warta Poznań Nie
71 Paulina Kazało 2009 Leszno UKS Achilles Leszno Tak
72 Klaudia Konieczka 2017 Biedrusko amatorka - niezrzeszona Nie
73 Zuzanna Konieczka 2015 Biedrusko amatorka - niezrzeszona Nie
74 Paweł Kruszniewicz 2017 Rokietnica Kruchy Team Tak
75 Jan Kruszniewicz 2017 Rokietnica Kruchy Team Tak
76 Maciej Pasternak 2008 Poznań Basket Team Suchy Las Tak
77 Mikołaj Stesik 2011 Dąbrowa AP WILKI DĄBRÓWKA Nie
78 Maksymalian Stęsik 2016 Dąbrowa AP WILKI DĄBRÓWKA Nie
79 Kamil Skowroński 2016 Poznań Przedszkole Calineczka Poznań Tak
80 Nikodem Buczkowski 2013 Gniezno LKS Atleta Gniezno Tak
81 Hanna Buczkowska 2013 Gniezno LKS Atleta Gniezno Tak
82 Ksawery Siwiak 2012 Gniezno LKS Atleta Gniezno Tak
83 Maja Karalus 2012 Wojnowice Team Napierała Tak
84 Maksymilian Polaczek 2016 Grodzisk Wielkopolski UKS Dyskobolia Tak
85 Piotr Lóssa 2015 Plewiska Plewiska team Nie
86 Wojciech Lóssa 2017 Plewiska Plewiska team Nie
87 Alicja Śliwa 2015 Plewiska Plewiska team Tak
88 Wiktor Śliwa 2018 Plewiska Plewiska team Tak
89 Olga Jurkiewicz 2010 Poznań Team Daniel Tak