Lista startowa - V CHARYTATYWNY BIEG GRAND PRIX im. Andrzeja Szozdy

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłatasortuj malejąco Rywalizacja
1 Robert Adamski 1967 Luboń # DRUŻYNA SZPIKU 2,5km NW
2 Krystian Dombrowicz 1979 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny bieg 5km
3 Magdalena Żołdak 1976 Poznań #biegiemwlas bieg 5km
4 Marcin Sakowski 1991 Rychwał bieg 5km
5 Agnieszka Dzięcielska 1976 Poznań bieg 5km
6 Maciej Haremza 1984 Daszewice #zaliniamety bieg 5km
7 JACEK GUZEK 1976 NOWY TOMYSL 2,5km NW
8 Łukasz Konieczka 1984 Biedrusko amator - niezrzeszony bieg 5km
9 Natalia Konieczka 1985 Biedrusko amatorka - niezrzeszona 2,5km NW
10 Kinga Sosnowska 1982 Krzywa Góra bieg 5km
11 Gracjan Kasprzyk 2003 Gniezno Powerbad bieg 5km
12 Jacek Stadnik 1991 Zielona Góra Sklep dla biegaczy Run Planet bieg 5km
13 Urszula Szulc-Łątkowska 1978 Poznan KB MANIAC Poznań bieg 5km
14 Elżbieta Witkowska 1985 Poznań 2,5km NW
15 Natalia Goździejewska 1992 Żagań bieg 5km
16 Aneta Binger 1990 Sępólno Krajeńskie 2,5km NW
17 Michał Tomaszewski 1991 Poznań Orange Polska bieg 5km
18 Katarzyna Przestacka 1987 Poznań bieg 5km
19 Zygmunt Wałecki 1958 Poznań 2,5km NW
20 Artur Szymoniak 1982 Poznań Naramowice Biegają bieg 5km
21 Jacek Szymańczuk 1986 Poznań Naramowice Biegają/#biegiemwlas bieg 5km
22 Monika Komischke 1984 Poznań 2,5km NW
23 Ania Orwat 1978 Poznań Biuro Rachunkowe OR-VAT bieg 5km
24 Arek Orwat 1975 Poznań Biuro Rachunkowe OR-VAT bieg 5km
25 Tomasz Piotrowski 1974 Poznań bieg 5km
26 Piotr Kaźmierczak 1978 Poznań #biegiemwlas/Naramowice Biegają bieg 5km
27 Martyna Szuder 1996 Opalenica bieg 5km
28 Sebastian Stopa 1996 Duszniki bieg 5km
29 Beata Budkiewicz 1980 Poznań Art Team Pegaz Teatr Wielki Poznań bieg 5km
30 Bartosz Bardziński 1969 Poznań Art Team Pegaz Teatr Wielki Poznań bieg 5km
31 Anna Liczbińska 1987 Poznań bieg 5km
32 Mariola Majewska 1959 Poznań 2,5km NW
33 Tomasz Czekalski 1977 Poznań Naramowice Biegają bieg 5km
34 Karolina Kozłowska 1983 Poznań Nordic Walking Kiekrz Poland 2,5km NW
35 Marcin Kozłowski 1979 Poznań UKS Diament Godów bieg 5km
36 Jerzy Krzemieniewski 1956 Szamotuły KB Szamotuły bieg 5km
37 Justyna Kozłowska 2005 POZNAŃ UKS Diament Godów bieg 5km
38 Anna Haremza 1984 Jeziorki #BIEGACZE bieg 5km
39 Grzegorz Tomaszewski 1978 Poznań #biegiemwlas bieg 5km
40 Przemysław Grzywaczyk 1992 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km
41 Monika Kruszewska 1989 Poznań KB DęBIEC bieg 5km
42 Kevin Gziel 1996 Poznań Parkrun Poznań bieg 5km
43 Anna Swornowska 1976 Poznań Naramowice Biegają bieg 5km
44 Krzysztof Swornowski 1975 Poznań Naramowice Biegają bieg 5km
45 Magdalena Czekalska 1982 Poznań Naramowice Biegają bieg 5km
46 Witold Zielonka 1978 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km
47 Magdalena Skiba 1992 Poznań bieg 5km
48 Ariel Imiołek 1981 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km
49 Izabela Pawłowicz 1976 Koziegłowy bieg 5km
50 Paulina Okonek 1990 Suchy Las SUCHY LAS 2,5km NW
51 Joanna Nycz 1986 Suchy las bieg 5km
52 Ewelina Momot 2005 Gniezno GST bieg 5km
53 Tomasz Łukaszewski 1959 Poznań Łuk Team bieg 5km
54 Anna Nowicka 1986 Poznań Naramowice Biegają bieg 5km
55 Tomasz Stachowiak 1978 Konarzewo STĘSZEW TEAM 2,5km NW
56 Daniel Jurkiewicz 1978 Poznań Team Daniel bieg 5km
57 Adam Niemyt 1989 Poznań bieg 5km
58 Jarosław Roszak 1975 Poznań 2,5km NW
59 Kamila Marcinkowska 1976 Puszczykowo 2,5km NW
60 Daria Kaniewska 1973 Poznań bieg 5km
61 Hubert Stopa 1997 Duszniki bieg 5km
62 Tomasz Mantas 1973 Poznań # DRUŻYNA SZPIKU bieg 5km
63 MARCIN BOROWICZ 1977 POZNAN MAGDALENADIA bieg 5km
64 Katarzyna Śpitalniak 1991 Poznań #biegiemwlas bieg 5km
65 ARTUR CHOJNACKi 1981 Poznań BÓG HONOR OJCZYZNA bieg 5km
66 Szymon Pasternak 2001 Poznań bieg 5km
67 Agnieszka Kijak 1987 Robakowo Fraszkowanie i bieganie bieg 5km
68 Karolina Mikulewicz 1981 Poznań bieg 5km
69 Joanna Kotowska 1959 Chyby bieg 5km
70 Marianna Bursiak 2002 Poznań Dziki z Polanki bieg 5km
71 Marek Gieniusz 1984 Poznań Naramowice Biegają bieg 5km
72 Marek Konieczka 1960 Poznań amator - niezrzeszony bieg 5km
73 Małgorzata Wawrzyniak 1979 poznań #biegiemwlas bieg 5km
74 Małgorzata Obada 1982 Poznań bieg 5km
75 Monika Sośniak-Kamińska 1987 Poznań bieg 5km
76 Paweł Kmieciak 1980 Poznań KFT Paradoxides bieg 5km
77 Maria Pasternak 1975 Poznań Art Team Pegaz Teatr Wielki Poznań 2,5km NW
78 Izabela Szacht 1982 Poznań bieg 5km
79 Rafał Szacht 1983 Poznań bieg 5km
80 Stanisław Przybylak 1946 Poznań Przybylak Team bieg 5km
81 Dorota Przybylak 1950 Poznań Przybylak Team 2,5km NW
82 Krzysztof Ciesielski 1955 Gniezno FAST WALKER 2,5km NW
83 Maciej Tomczak 1978 Swarzędz bieg 5km
84 Adam Wojciechowski 2006 Promnice 6 LO Poznań bieg 5km
85 Grzegorz Wojciechowski 1979 Promnice SAINT-GOBAIN SQUAD bieg 5km
86 Elżbieta Gałkowska 1955 Tuczno 2,5km NW
87 Natalia Mielnik 1987 Poznań bieg 5km
88 Romania Dorna 1949 Po 2,5km NW
89 Zofia Szaroleta 1937 Poznań 2,5km NW
90 Robert Korzeniewicz 1971 Zielątkowo bieg 5km
91 Blanka Zarzeczańska-Janasik 1982 Pecna bieg 5km
92 Maria Słapek 1978 Poznań Luboński Klub Biegacza bieg 5km
93 Michał Binkowski 1989 Rokietnica bieg 5km
94 Maciej Szafrański 1987 Poznań #biegiemwlas bieg 5km
95 Daniel Jóźwiak 1980 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km
96 maciej Majewski 1966 Poznań bieg 5km
97 Mikołaj Miedziarek 2005 Biedrusko bieg 5km
98 Jan Piduch 1949 Poznań 2,5km NW
99 Katarzyna Kozłowska 1981 Poznań #biegiemwlas bieg 5km
100 Marcin Szymczak 1978 Poznań bieg 5km