Lista startowa - V CHARYTATYWNY BIEG GRAND PRIX im. Andrzeja Szozdy

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Opłata Rywalizacja
1 Mikołaj Miedziarek 2005 Biedrusko bieg 5km
2 Łukasz Konieczka 1984 Biedrusko amator - niezrzeszony bieg 5km
3 Natalia Konieczka 1985 Biedrusko amatorka - niezrzeszona 2,5km NW
4 Artur Miedziarek 1975 Biedrusko Rozbiegane Biedrusko 2,5km NW
5 Joanna Kotowska 1959 Chyby bieg 5km
6 Maciej Haremza 1984 Daszewice #zaliniamety bieg 5km
7 Hubert Stopa 1997 Duszniki bieg 5km
8 Sebastian Stopa 1996 Duszniki bieg 5km
9 Ewelina Momot 2005 Gniezno GST bieg 5km
10 Gracjan Kasprzyk 2003 Gniezno Powerbad bieg 5km
11 Krzysztof Ciesielski 1955 Gniezno FAST WALKER 2,5km NW
12 Anna Haremza 1984 Jeziorki #BIEGACZE bieg 5km
13 Izabela Matuszczak 2000 Kamieńsk UKS Dziesiątka Radomsko bieg 5km
14 Tomasz Stachowiak 1978 Konarzewo STĘSZEW TEAM 2,5km NW
15 Izabela Pawłowicz 1976 Koziegłowy bieg 5km
16 Kinga Sosnowska 1982 Krzywa Góra bieg 5km
17 Marcin Kucharski 1988 Kwilcz bieg 5km
18 Robert Adamski 1967 Luboń # DRUŻYNA SZPIKU 2,5km NW
19 JACEK GUZEK 1976 NOWY TOMYSL 2,5km NW
20 Krystian Dombrowicz 1979 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny bieg 5km
21 Łukasz Feliksiak 1982 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny bieg 5km
22 Martyna Szuder 1996 Opalenica bieg 5km
23 Blanka Zarzeczańska-Janasik 1982 Pecna bieg 5km
24 Ryszard Wolniewicz 1961 Pniewy bieg 5km
25 Romania Dorna 1949 Po 2,5km NW
26 Katarzyna Kołaczkowska 1975 Potasze bieg 5km
27 Małgorzata Wawrzyniak 1979 poznań #biegiemwlas bieg 5km
28 Honorata Kozal 1974 Poznań bieg 5km
29 Ania Orwat 1978 Poznań Biuro Rachunkowe OR-VAT bieg 5km
30 Karolina Mikulewicz 1981 Poznań bieg 5km
31 Franciszek Kozal 2007 Poznań bieg 5km
32 Maria Pasternak 1975 Poznań Art Team Pegaz Teatr Wielki Poznań 2,5km NW
33 Grzegorz Tomaszewski 1978 Poznań #biegiemwlas bieg 5km
34 Arek Orwat 1975 Poznań Biuro Rachunkowe OR-VAT bieg 5km
35 Maciej Szafrański 1987 Poznań #biegiemwlas bieg 5km
36 Michał Tomaszewski 1991 Poznań Orange Polska bieg 5km
37 Adrian Adamski 1976 Poznan bieg 5km
38 Elżbieta Witkowska 1985 Poznań 2,5km NW
39 Michał Nowak 1983 Poznań Stabilny grunt Running Team bieg 5km
40 Przemysław Grzywaczyk 1992 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km
41 Tomasz Piotrowski 1974 Poznań bieg 5km
42 Daniel Jóźwiak 1980 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km
43 Marianna Bursiak 2002 Poznań Dziki z Polanki bieg 5km
44 Jacek Witucki 1971 Poznań KS IDMAR RACING TEAM 2,5km NW
45 Monika Kruszewska 1989 Poznań KB DęBIEC bieg 5km
46 Piotr Kaźmierczak 1978 Poznań #biegiemwlas/Naramowice Biegają bieg 5km
47 maciej Majewski 1966 Poznań bieg 5km
48 Marek Gieniusz 1984 Poznań Naramowice Biegają bieg 5km
49 Natalia Mielnik 1987 Poznań bieg 5km
50 Marlena Witucka 1977 Poznań 2,5km NW
51 Damian Borsuk 1985 Poznań bieg 5km
52 Kevin Gziel 1996 Poznań Parkrun Poznań bieg 5km
53 Marek Konieczka 1960 Poznań amator - niezrzeszony bieg 5km
54 Tomasz Łukaszewski 1959 Poznań Łuk Team bieg 5km
55 Bartosz Lewandowski 1973 Poznań bieg 5km
56 Anna Swornowska 1976 Poznań Naramowice Biegają bieg 5km
57 Jan Piduch 1949 Poznań 2,5km NW
58 Zofia Szaroleta 1937 Poznań 2,5km NW
59 Anna Nowicka 1986 Poznań Naramowice Biegają bieg 5km
60 Zbigniew Łacek 1973 Poznań 12 Wielkopolska Brygada Obrony Terytorialnej/K.D bieg 5km
61 Krzysztof Swornowski 1975 Poznań Naramowice Biegają bieg 5km
62 Beata Budkiewicz 1980 Poznań Art Team Pegaz Teatr Wielki Poznań bieg 5km
63 Katarzyna Kozłowska 1981 Poznań #biegiemwlas bieg 5km
64 Marek Olkiewicz 1957 Poznań Niexrzeszony bieg 5km
65 Magdalena Czekalska 1982 Poznań Naramowice Biegają bieg 5km
66 Bartosz Bardziński 1969 Poznań Art Team Pegaz Teatr Wielki Poznań bieg 5km
67 Marcin Szymczak 1978 Poznań bieg 5km
68 Joanna Zboralska 1976 Poznań bieg 5km
69 Patrycja Waszak 1995 Poznań Naramowice Biegają bieg 5km
70 Witold Zielonka 1978 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km
71 Anna Liczbińska 1987 Poznań bieg 5km
72 Maria Słapek 1978 Poznań Luboński Klub Biegacza bieg 5km
73 Małgorzata Obada 1982 Poznań bieg 5km
74 Daniel Jurkiewicz 1978 Poznań Team Daniel bieg 5km
75 Marta Nowak 1981 Poznań Naramowice Biegają bieg 5km
76 Tomasz Czekalski 1977 Poznań Naramowice Biegają bieg 5km
77 Mariola Majewska 1959 Poznań 2,5km NW
78 Magdalena Skiba 1992 Poznań bieg 5km
79 Monika Sośniak-Kamińska 1987 Poznań bieg 5km
80 Krzysztof Wilczynski 1960 Poznan bieg 5km
81 Adam Niemyt 1989 Poznań bieg 5km
82 Katarzyna Przestacka 1987 Poznań bieg 5km
83 Zygmunt Wałecki 1958 Poznań 2,5km NW
84 Ariel Imiołek 1981 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km
85 Izabela Szacht 1982 Poznań bieg 5km
86 Paweł Kmieciak 1980 Poznań KFT Paradoxides bieg 5km
87 Urszula Szulc-Łątkowska 1978 Poznan KB MANIAC Poznań bieg 5km
88 Agnieszka Dzięcielska 1976 Poznań bieg 5km
89 Karolina Kozłowska 1983 Poznań Nordic Walking Kiekrz Poland 2,5km NW
90 Artur Szymoniak 1982 Poznań Naramowice Biegają bieg 5km
91 Magdalena Żołdak 1976 Poznań #biegiemwlas bieg 5km
92 Rafał Szacht 1983 Poznań bieg 5km
93 MARCIN BOROWICZ 1977 POZNAN MAGDALENADIA bieg 5km
94 Jarosław Roszak 1975 Poznań 2,5km NW
95 Anna Pruska-Kędzior 1948 Poznań # DRUŻYNA SZPIKU 2,5km NW
96 Marcin Kozłowski 1979 Poznań UKS Diament Godów bieg 5km
97 Jacek Szymańczuk 1986 Poznań Naramowice Biegają/#biegiemwlas bieg 5km
98 Katarzyna Śpitalniak 1991 Poznań #biegiemwlas bieg 5km
99 Stanisław Przybylak 1946 Poznań Przybylak Team bieg 5km
100 Tomasz Mantas 1973 Poznań # DRUŻYNA SZPIKU bieg 5km