Lista startowa - V CHARYTATYWNY BIEG GRAND PRIX im. Andrzeja Szozdy

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Opłata Rywalizacja
1 Adam Wojciechowski 2006 Promnice 6 LO Poznań bieg 5km
2 Adam Niemyt 1989 Poznań bieg 5km
3 Adrian Adamski 1976 Poznan bieg 5km
4 Agnieszka Kijak 1987 Robakowo Fraszkowanie i bieganie bieg 5km
5 Agnieszka Dzięcielska 1976 Poznań bieg 5km
6 Aneta Binger 1990 Sępólno Krajeńskie 2,5km NW
7 Ania Orwat 1978 Poznań Biuro Rachunkowe OR-VAT bieg 5km
8 Anna Swornowska 1976 Poznań Naramowice Biegają bieg 5km
9 Anna Nowicka 1986 Poznań Naramowice Biegają bieg 5km
10 Anna Liczbińska 1987 Poznań bieg 5km
11 Anna Pruska-Kędzior 1948 Poznań # DRUŻYNA SZPIKU 2,5km NW
12 Anna Haremza 1984 Jeziorki #BIEGACZE bieg 5km
13 Arek Orwat 1975 Poznań Biuro Rachunkowe OR-VAT bieg 5km
14 Ariel Imiołek 1981 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km
15 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las Maratończyk Poznań bieg 5km
16 Artur Miedziarek 1975 Biedrusko Rozbiegane Biedrusko 2,5km NW
17 Artur Szymoniak 1982 Poznań Naramowice Biegają bieg 5km
18 ARTUR CHOJNACKi 1981 Poznań BÓG HONOR OJCZYZNA bieg 5km
19 Bartosz Lewandowski 1973 Poznań bieg 5km
20 Bartosz Bardziński 1969 Poznań Art Team Pegaz Teatr Wielki Poznań bieg 5km
21 Beata Budkiewicz 1980 Poznań Art Team Pegaz Teatr Wielki Poznań bieg 5km
22 Beata Korzeniewicz 1972 Zielątkowo bieg 5km
23 Blanka Zarzeczańska-Janasik 1982 Pecna bieg 5km
24 Damian Borsuk 1985 Poznań bieg 5km
25 Daniel Jóźwiak 1980 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km
26 Daniel Jurkiewicz 1978 Poznań Team Daniel bieg 5km
27 Daria Kaniewska 1973 Poznań bieg 5km
28 Dorota Przybylak 1950 Poznań Przybylak Team 2,5km NW
29 Edward Tomczyk 1948 Poznań Marsz Po Zdrowie 2,5km NW
30 Elżbieta Witkowska 1985 Poznań 2,5km NW
31 Elżbieta Gałkowska 1955 Tuczno 2,5km NW
32 Ewelina Momot 2005 Gniezno GST bieg 5km
33 Franciszek Kozal 2007 Poznań bieg 5km
34 Gracjan Kasprzyk 2003 Gniezno Powerbad bieg 5km
35 Grzegorz Tomaszewski 1978 Poznań #biegiemwlas bieg 5km
36 Grzegorz Wojciechowski 1979 Promnice SAINT-GOBAIN SQUAD bieg 5km
37 Honorata Kozal 1974 Poznań bieg 5km
38 Hubert Stopa 1997 Duszniki bieg 5km
39 Iza Szozda 1973 Zakrzewo 2,5km NW
40 Izabela Matuszczak 2000 Kamieńsk UKS Dziesiątka Radomsko bieg 5km
41 Izabela Szacht 1982 Poznań bieg 5km
42 Izabela Pawłowicz 1976 Koziegłowy bieg 5km
43 Jacek Witucki 1971 Poznań KS IDMAR RACING TEAM 2,5km NW
44 Jacek Stadnik 1991 Zielona Góra Sklep dla biegaczy Run Planet bieg 5km
45 Jacek Szymańczuk 1986 Poznań Naramowice Biegają/#biegiemwlas bieg 5km
46 JACEK GUZEK 1976 NOWY TOMYSL 2,5km NW
47 Jan Piduch 1949 Poznań 2,5km NW
48 Jarosław Roszak 1975 Poznań 2,5km NW
49 Jerzy Krzemieniewski 1956 Szamotuły KB Szamotuły bieg 5km
50 Joanna Nycz 1986 Suchy las bieg 5km
51 Joanna Kotowska 1959 Chyby bieg 5km
52 Joanna Zboralska 1976 Poznań bieg 5km
53 Justyna Kozłowska 2005 POZNAŃ UKS Diament Godów bieg 5km
54 Kamila Marcinkowska 1976 Puszczykowo 2,5km NW
55 Karolina Mikulewicz 1981 Poznań bieg 5km
56 Karolina Kozłowska 1983 Poznań Nordic Walking Kiekrz Poland 2,5km NW
57 Karolina Witucka 2007 Poznań 2,5km NW
58 Katarzyna Kołaczkowska 1975 Potasze bieg 5km
59 Katarzyna Kozłowska 1981 Poznań #biegiemwlas bieg 5km
60 Katarzyna Przestacka 1987 Poznań bieg 5km
61 Katarzyna Śpitalniak 1991 Poznań #biegiemwlas bieg 5km
62 Kevin Gziel 1996 Poznań Parkrun Poznań bieg 5km
63 Kinga Sosnowska 1982 Krzywa Góra bieg 5km
64 Krystian Dombrowicz 1979 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny bieg 5km
65 Krzysztof Wilczyński 1977 Zalasewo Drużyna Szpiku bieg 5km
66 Krzysztof Swornowski 1975 Poznań Naramowice Biegają bieg 5km
67 Krzysztof Lasoń 1959 Radomsko UKS Dziesiątka Radomsko bieg 5km
68 Krzysztof Wilczynski 1960 Poznan bieg 5km
69 Krzysztof Ciesielski 1955 Gniezno FAST WALKER 2,5km NW
70 Maciej Tomczak 1978 Swarzędz bieg 5km
71 Maciej Haremza 1984 Daszewice #zaliniamety bieg 5km
72 Maciej Węgłowski 1971 Środa Wielkopolska #biegiemwlas bieg 5km
73 Maciej Szafrański 1987 Poznań #biegiemwlas bieg 5km
74 maciej Majewski 1966 Poznań bieg 5km
75 Magdalena Czekalska 1982 Poznań Naramowice Biegają bieg 5km
76 Magdalena Skiba 1992 Poznań bieg 5km
77 Magdalena Żołdak 1976 Poznań #biegiemwlas bieg 5km
78 Marcin Szymczak 1978 Poznań bieg 5km
79 Marcin Kucharski 1988 Kwilcz bieg 5km
80 MARCIN BOROWICZ 1977 POZNAN MAGDALENADIA bieg 5km
81 Marcin Kozłowski 1979 Poznań UKS Diament Godów bieg 5km
82 Marcin Sakowski 1991 Rychwał bieg 5km
83 Marek Gieniusz 1984 Poznań Naramowice Biegają bieg 5km
84 Marek Konieczka 1960 Poznań amator - niezrzeszony bieg 5km
85 Marek Olkiewicz 1957 Poznań Niexrzeszony bieg 5km
86 Maria Pasternak 1975 Poznań Art Team Pegaz Teatr Wielki Poznań 2,5km NW
87 Maria Słapek 1978 Poznań Luboński Klub Biegacza bieg 5km
88 Maria Zimna 1989 Poznań bieg 5km
89 Marianna Bursiak 2002 Poznań Dziki z Polanki bieg 5km
90 Mariola Majewska 1959 Poznań 2,5km NW
91 Marlena Witucka 1977 Poznań 2,5km NW
92 Marta Nowak 1981 Poznań Naramowice Biegają bieg 5km
93 Martyna Szuder 1996 Opalenica bieg 5km
94 Małgorzata Wawrzyniak 1979 poznań #biegiemwlas bieg 5km
95 Małgorzata Obada 1982 Poznań bieg 5km
96 Michał Binkowski 1989 Rokietnica bieg 5km
97 Michał Tomaszewski 1991 Poznań Orange Polska bieg 5km
98 Michał Nowak 1983 Poznań Stabilny grunt Running Team bieg 5km
99 Mikołaj Miedziarek 2005 Biedrusko bieg 5km
100 Monika Kruszewska 1989 Poznań KB DęBIEC bieg 5km