Lista startowa - V CHARYTATYWNY BIEG GRAND PRIX im. Andrzeja Szozdy

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Opłata Rywalizacja
1 Zofia Szaroleta 1937 Poznań 2,5km NW
2 Stanisław Przybylak 1946 Poznań Przybylak Team bieg 5km
3 Anna Pruska-Kędzior 1948 Poznań # DRUŻYNA SZPIKU 2,5km NW
4 Edward Tomczyk 1948 Poznań Marsz Po Zdrowie 2,5km NW
5 Jan Piduch 1949 Poznań 2,5km NW
6 Romania Dorna 1949 Po 2,5km NW
7 Dorota Przybylak 1950 Poznań Przybylak Team 2,5km NW
8 Elżbieta Gałkowska 1955 Tuczno 2,5km NW
9 Krzysztof Ciesielski 1955 Gniezno FAST WALKER 2,5km NW
10 Jerzy Krzemieniewski 1956 Szamotuły KB Szamotuły bieg 5km
11 Marek Olkiewicz 1957 Poznań Niexrzeszony bieg 5km
12 Zygmunt Wałecki 1958 Poznań 2,5km NW
13 Roman Rożkowski 1958 Śrem Runner's Power Śrem bieg 5km
14 Krzysztof Lasoń 1959 Radomsko UKS Dziesiątka Radomsko bieg 5km
15 Mariola Majewska 1959 Poznań 2,5km NW
16 Joanna Kotowska 1959 Chyby bieg 5km
17 Tomasz Łukaszewski 1959 Poznań Łuk Team bieg 5km
18 Marek Konieczka 1960 Poznań amator - niezrzeszony bieg 5km
19 Krzysztof Wilczynski 1960 Poznan bieg 5km
20 Ryszard Wolniewicz 1961 Pniewy bieg 5km
21 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las Maratończyk Poznań bieg 5km
22 maciej Majewski 1966 Poznań bieg 5km
23 Robert Adamski 1967 Luboń # DRUŻYNA SZPIKU 2,5km NW
24 Bartosz Bardziński 1969 Poznań Art Team Pegaz Teatr Wielki Poznań bieg 5km
25 Maciej Węgłowski 1971 Środa Wielkopolska #biegiemwlas bieg 5km
26 Jacek Witucki 1971 Poznań KS IDMAR RACING TEAM 2,5km NW
27 Robert Korzeniewicz 1971 Zielątkowo bieg 5km
28 Beata Korzeniewicz 1972 Zielątkowo bieg 5km
29 Zbigniew Łacek 1973 Poznań 12 Wielkopolska Brygada Obrony Terytorialnej/K.D bieg 5km
30 Bartosz Lewandowski 1973 Poznań bieg 5km
31 Daria Kaniewska 1973 Poznań bieg 5km
32 Tomasz Mantas 1973 Poznań # DRUŻYNA SZPIKU bieg 5km
33 Iza Szozda 1973 Zakrzewo 2,5km NW
34 Tomasz Piotrowski 1974 Poznań bieg 5km
35 Honorata Kozal 1974 Poznań bieg 5km
36 Jarosław Roszak 1975 Poznań 2,5km NW
37 Krzysztof Swornowski 1975 Poznań Naramowice Biegają bieg 5km
38 Artur Miedziarek 1975 Biedrusko Rozbiegane Biedrusko 2,5km NW
39 Arek Orwat 1975 Poznań Biuro Rachunkowe OR-VAT bieg 5km
40 Katarzyna Kołaczkowska 1975 Potasze bieg 5km
41 Maria Pasternak 1975 Poznań Art Team Pegaz Teatr Wielki Poznań 2,5km NW
42 Magdalena Żołdak 1976 Poznań #biegiemwlas bieg 5km
43 Anna Swornowska 1976 Poznań Naramowice Biegają bieg 5km
44 Izabela Pawłowicz 1976 Koziegłowy bieg 5km
45 Kamila Marcinkowska 1976 Puszczykowo 2,5km NW
46 Agnieszka Dzięcielska 1976 Poznań bieg 5km
47 JACEK GUZEK 1976 NOWY TOMYSL 2,5km NW
48 Adrian Adamski 1976 Poznan bieg 5km
49 Joanna Zboralska 1976 Poznań bieg 5km
50 Krzysztof Wilczyński 1977 Zalasewo Drużyna Szpiku bieg 5km
51 Marlena Witucka 1977 Poznań 2,5km NW
52 MARCIN BOROWICZ 1977 POZNAN MAGDALENADIA bieg 5km
53 Tomasz Czekalski 1977 Poznań Naramowice Biegają bieg 5km
54 Maciej Tomczak 1978 Swarzędz bieg 5km
55 Ania Orwat 1978 Poznań Biuro Rachunkowe OR-VAT bieg 5km
56 Grzegorz Tomaszewski 1978 Poznań #biegiemwlas bieg 5km
57 Daniel Jurkiewicz 1978 Poznań Team Daniel bieg 5km
58 Urszula Szulc-Łątkowska 1978 Poznan KB MANIAC Poznań bieg 5km
59 Tomasz Stachowiak 1978 Konarzewo STĘSZEW TEAM 2,5km NW
60 Witold Zielonka 1978 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km
61 Piotr Kaźmierczak 1978 Poznań #biegiemwlas/Naramowice Biegają bieg 5km
62 Maria Słapek 1978 Poznań Luboński Klub Biegacza bieg 5km
63 Marcin Szymczak 1978 Poznań bieg 5km
64 Grzegorz Wojciechowski 1979 Promnice SAINT-GOBAIN SQUAD bieg 5km
65 Krystian Dombrowicz 1979 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny bieg 5km
66 Marcin Kozłowski 1979 Poznań UKS Diament Godów bieg 5km
67 Małgorzata Wawrzyniak 1979 poznań #biegiemwlas bieg 5km
68 Beata Budkiewicz 1980 Poznań Art Team Pegaz Teatr Wielki Poznań bieg 5km
69 Daniel Jóźwiak 1980 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km
70 Paweł Kmieciak 1980 Poznań KFT Paradoxides bieg 5km
71 Marta Nowak 1981 Poznań Naramowice Biegają bieg 5km
72 Karolina Mikulewicz 1981 Poznań bieg 5km
73 Katarzyna Kozłowska 1981 Poznań #biegiemwlas bieg 5km
74 ARTUR CHOJNACKi 1981 Poznań BÓG HONOR OJCZYZNA bieg 5km
75 Ariel Imiołek 1981 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km
76 Kinga Sosnowska 1982 Krzywa Góra bieg 5km
77 Artur Szymoniak 1982 Poznań Naramowice Biegają bieg 5km
78 Łukasz Feliksiak 1982 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny bieg 5km
79 Izabela Szacht 1982 Poznań bieg 5km
80 Magdalena Czekalska 1982 Poznań Naramowice Biegają bieg 5km
81 Blanka Zarzeczańska-Janasik 1982 Pecna bieg 5km
82 Małgorzata Obada 1982 Poznań bieg 5km
83 Rafał Szacht 1983 Poznań bieg 5km
84 Michał Nowak 1983 Poznań Stabilny grunt Running Team bieg 5km
85 Karolina Kozłowska 1983 Poznań Nordic Walking Kiekrz Poland 2,5km NW
86 Monika Komischke 1984 Poznań 2,5km NW
87 Marek Gieniusz 1984 Poznań Naramowice Biegają bieg 5km
88 Łukasz Konieczka 1984 Biedrusko amator - niezrzeszony bieg 5km
89 Anna Haremza 1984 Jeziorki #BIEGACZE bieg 5km
90 Maciej Haremza 1984 Daszewice #zaliniamety bieg 5km
91 Natalia Konieczka 1985 Biedrusko amatorka - niezrzeszona 2,5km NW
92 Damian Borsuk 1985 Poznań bieg 5km
93 Elżbieta Witkowska 1985 Poznań 2,5km NW
94 Anna Nowicka 1986 Poznań Naramowice Biegają bieg 5km
95 Jacek Szymańczuk 1986 Poznań Naramowice Biegają/#biegiemwlas bieg 5km
96 Joanna Nycz 1986 Suchy las bieg 5km
97 Anna Liczbińska 1987 Poznań bieg 5km
98 Maciej Szafrański 1987 Poznań #biegiemwlas bieg 5km
99 Katarzyna Przestacka 1987 Poznań bieg 5km
100 Agnieszka Kijak 1987 Robakowo Fraszkowanie i bieganie bieg 5km