Lista startowa - V CHARYTATYWNY BIEG GRAND PRIX im. Andrzeja Szozdy

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Opłata Rywalizacja
1 Maciej Tomczak 1978 Swarzędz bieg 5km
2 Honorata Kozal 1974 Poznań bieg 5km
3 Kinga Sosnowska 1982 Krzywa Góra bieg 5km
4 Hubert Stopa 1997 Duszniki bieg 5km
5 Michał Binkowski 1989 Rokietnica bieg 5km
6 Franciszek Kozal 2007 Poznań bieg 5km
7 Karolina Mikulewicz 1981 Poznań bieg 5km
8 Joanna Nycz 1986 Suchy las bieg 5km
9 Adrian Adamski 1976 Poznan bieg 5km
10 Joanna Kotowska 1959 Chyby bieg 5km
11 Elżbieta Witkowska 1985 Poznań 2,5km NW
12 Elżbieta Gałkowska 1955 Tuczno 2,5km NW
13 Katarzyna Kołaczkowska 1975 Potasze bieg 5km
14 Tomasz Piotrowski 1974 Poznań bieg 5km
15 maciej Majewski 1966 Poznań bieg 5km
16 Natalia Mielnik 1987 Poznań bieg 5km
17 Marlena Witucka 1977 Poznań 2,5km NW
18 Damian Borsuk 1985 Poznań bieg 5km
19 Mikołaj Miedziarek 2005 Biedrusko bieg 5km
20 Romania Dorna 1949 Po 2,5km NW
21 Bartosz Lewandowski 1973 Poznań bieg 5km
22 Martyna Szuder 1996 Opalenica bieg 5km
23 Jan Piduch 1949 Poznań 2,5km NW
24 Zofia Szaroleta 1937 Poznań 2,5km NW
25 Sebastian Stopa 1996 Duszniki bieg 5km
26 Robert Korzeniewicz 1971 Zielątkowo bieg 5km
27 Aneta Binger 1990 Sępólno Krajeńskie 2,5km NW
28 Marcin Szymczak 1978 Poznań bieg 5km
29 Beata Korzeniewicz 1972 Zielątkowo bieg 5km
30 Joanna Zboralska 1976 Poznań bieg 5km
31 Natalia Goździejewska 1992 Żagań bieg 5km
32 Anna Liczbińska 1987 Poznań bieg 5km
33 Małgorzata Obada 1982 Poznań bieg 5km
34 Blanka Zarzeczańska-Janasik 1982 Pecna bieg 5km
35 Krzysztof Wilczynski 1960 Poznan bieg 5km
36 Katarzyna Przestacka 1987 Poznań bieg 5km
37 Mariola Majewska 1959 Poznań 2,5km NW
38 Magdalena Skiba 1992 Poznań bieg 5km
39 Monika Sośniak-Kamińska 1987 Poznań bieg 5km
40 Adam Niemyt 1989 Poznań bieg 5km
41 Izabela Szacht 1982 Poznań bieg 5km
42 Marcin Kucharski 1988 Kwilcz bieg 5km
43 Agnieszka Dzięcielska 1976 Poznań bieg 5km
44 Zygmunt Wałecki 1958 Poznań 2,5km NW
45 Rafał Szacht 1983 Poznań bieg 5km
46 Ryszard Wolniewicz 1961 Pniewy bieg 5km
47 Jarosław Roszak 1975 Poznań 2,5km NW
48 Maria Zimna 1989 Poznań bieg 5km
49 Karolina Witucka 2007 Poznań 2,5km NW
50 Marcin Sakowski 1991 Rychwał bieg 5km
51 Iza Szozda 1973 Zakrzewo 2,5km NW
52 Izabela Pawłowicz 1976 Koziegłowy bieg 5km
53 Kamila Marcinkowska 1976 Puszczykowo 2,5km NW
54 JACEK GUZEK 1976 NOWY TOMYSL 2,5km NW
55 Monika Komischke 1984 Poznań 2,5km NW
56 Szymon Pasternak 2001 Poznań bieg 5km
57 Daria Kaniewska 1973 Poznań bieg 5km
58 Urszula Szulc-Łątkowska 1978 Poznan KB MANIAC Poznań bieg 5km
59 Krzysztof Wilczyński 1977 Zalasewo Drużyna Szpiku bieg 5km
60 Marek Konieczka 1960 Poznań amator - niezrzeszony bieg 5km
61 Łukasz Konieczka 1984 Biedrusko amator - niezrzeszony bieg 5km
62 Maria Słapek 1978 Poznań Luboński Klub Biegacza bieg 5km
63 Monika Kruszewska 1989 Poznań KB DęBIEC bieg 5km
64 Przemysław Grzywaczyk 1992 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km
65 Daniel Jóźwiak 1980 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km
66 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las Maratończyk Poznań bieg 5km
67 Witold Zielonka 1978 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km
68 Ariel Imiołek 1981 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km
69 Kevin Gziel 1996 Poznań Parkrun Poznań bieg 5km
70 Edward Tomczyk 1948 Poznań Marsz Po Zdrowie 2,5km NW
71 Grzegorz Wojciechowski 1979 Promnice SAINT-GOBAIN SQUAD bieg 5km
72 Jerzy Krzemieniewski 1956 Szamotuły KB Szamotuły bieg 5km
73 Michał Tomaszewski 1991 Poznań Orange Polska bieg 5km
74 Marek Gieniusz 1984 Poznań Naramowice Biegają bieg 5km
75 Anna Swornowska 1976 Poznań Naramowice Biegają bieg 5km
76 Krzysztof Swornowski 1975 Poznań Naramowice Biegają bieg 5km
77 Anna Nowicka 1986 Poznań Naramowice Biegają bieg 5km
78 Magdalena Czekalska 1982 Poznań Naramowice Biegają bieg 5km
79 Patrycja Waszak 1995 Poznań Naramowice Biegają bieg 5km
80 Marta Nowak 1981 Poznań Naramowice Biegają bieg 5km
81 Tomasz Czekalski 1977 Poznań Naramowice Biegają bieg 5km
82 Artur Szymoniak 1982 Poznań Naramowice Biegają bieg 5km
83 Stanisław Przybylak 1946 Poznań Przybylak Team bieg 5km
84 ARTUR CHOJNACKi 1981 Poznań BÓG HONOR OJCZYZNA bieg 5km
85 Dorota Przybylak 1950 Poznań Przybylak Team 2,5km NW
86 Maria Pasternak 1975 Poznań Art Team Pegaz Teatr Wielki Poznań 2,5km NW
87 Beata Budkiewicz 1980 Poznań Art Team Pegaz Teatr Wielki Poznań bieg 5km
88 Bartosz Bardziński 1969 Poznań Art Team Pegaz Teatr Wielki Poznań bieg 5km
89 Roman Rożkowski 1958 Śrem Runner's Power Śrem bieg 5km
90 Krzysztof Ciesielski 1955 Gniezno FAST WALKER 2,5km NW
91 Tomasz Łukaszewski 1959 Poznań Łuk Team bieg 5km
92 Anna Pruska-Kędzior 1948 Poznań # DRUŻYNA SZPIKU 2,5km NW
93 Tomasz Mantas 1973 Poznań # DRUŻYNA SZPIKU bieg 5km
94 Robert Adamski 1967 Luboń # DRUŻYNA SZPIKU 2,5km NW
95 Jacek Witucki 1971 Poznań KS IDMAR RACING TEAM 2,5km NW
96 Natalia Konieczka 1985 Biedrusko amatorka - niezrzeszona 2,5km NW
97 Krystian Dombrowicz 1979 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny bieg 5km
98 Łukasz Feliksiak 1982 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny bieg 5km
99 Ania Orwat 1978 Poznań Biuro Rachunkowe OR-VAT bieg 5km
100 Arek Orwat 1975 Poznań Biuro Rachunkowe OR-VAT bieg 5km