Lista startowa - II Bieg Pamięci Gołanieckiej Kompanii Powstańczej

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacja
1 Przemysław Abram 1996 Gołańcz bieg 5km
2 Agata Abram 1991 Wągrowiec Biegający Wagrowiec bieg 5km
3 Tomasz Adamowski 1982 Wągrowiec bieg 10km
4 Szymon Adamski 2002 Panigródz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km
5 Radek Andryszak 1974 Rąbczyn Rąbczyn bieg 10km
6 Marcin Andryszak 1996 Rąbczyn Rąbczyn bieg 5km
7 Natalia Andrzejczak 1992 Kcynia bieg 5km
8 Radosław Andrzejewski 1992 Mieścisko bieg 10km
9 Raul Antkowiak 1973 Poznań bieg 10km
10 RAFAŁ Bączkowski 1973 Chodzież bieg 5km
11 Dorota Baczyńska 1968 Wapno WJS Rosomak bieg 5km
12 Leszek Baczyński 1964 Wapno WJS Rosomak bieg 10km
13 Patrycja Banach 1996 Mieścisko marsz NW 5km
14 Tomasz Bartkowiak 1986 Wągrowiec Biegający Wagrowiec bieg 5km
15 Sławomir Belter 1990 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km
16 Agnieszka Berka 1978 Gołańcz marsz NW 5km
17 Daniel Berka 1976 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km
18 Radosław Biskupski 1997 Gołańcz bieg 5km
19 Miłosz Bombicki 1982 Szubin bieg 10km
20 Andrzej Borakiewicz 1983 Gołańcz bieg 5km
21 Natalia Borakiewicz 1991 Gołańcz bieg 5km
22 Dawid Borakiewicz 2003 Gołańcz bieg 5km
23 Arkadiusz Borakiewicz 1985 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km
24 Przemysław Borakiewicz 1984 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km
25 Sławek Borakiewicz 1998 Gołańcz bieg 5km
26 Agnieszka Borakiewicz 1985 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 5km
27 Oliwia Borakiewicz 2007 Gołańcz bieg 5km
28 Maria Borakiewicz 1958 Gołańcz marsz NW 5km
29 Agnieszka Borkowska 1983 Wągrowiec WATAHA bieg 10km
30 Paweł Borkowski 1993 Bydgoszcz bieg 5km
31 Jarosław Borkowski 1983 Wągrowiec WATAHA bieg 10km
32 Katarzyna Borowczyk 1983 Skoki Hart Skoki bieg 10km
33 Agnieszka Borowiak 1983 Kcynia bieg 5km
34 Damian Broniecki 2001 Wągrowiec bieg 10km
35 Michał Brzeziński 1985 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km
36 Zbigniwe Bukowski 1975 Golancz marsz NW 5km
37 Wiktoria Buksakowska 2004 Gołańcz bieg 5km
38 Adrian Buksakowski 1995 Gołancz bieg 10km
39 Kamil Buksakowski 1999 Gołańcz bieg 10km
40 MARCIN BULMAN 1981 GOLANCZ brak bieg 5km
41 Dorota Burzyńska 1978 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km
42 Florentyna Burzyńska 1990 Gołańcz bieg 5km
43 Bartosz Burzynski 2007 Gołańcz bieg 5km
44 Patryk Burzyński 1975 Poznań bieg 10km
45 Oktawia Chmielewska 1986 Poznań Amelka&Agatka bieg 10km
46 Leszek Chmielewski 1982 Poznań FABRYKA FORMY bieg 10km
47 Małgorzata Chołody 1983 Gołańcz bieg 10km
48 Hanna Chołody 1995 Gołańcz bieg 5km
49 Ania Cicha 1986 Chodzież PCH_RUN bieg 10km
50 Krzysztof Ciesielski 1955 Gniezno FAST WALKER marsz NW 5km
51 Andrzej Cieślik 1985 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km
52 Zdzisław Cieślik 1958 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km
53 Piotr Cieszyński 1972 Poznań bieg 10km
54 Anna Czabańska 1992 Poznań bieg 5km
55 Tomazz Czabański 1958 Poznań bieg 5km
56 Danuta Czarnecka 1967 Chodzież PCH_ RUN bieg 10km
57 Kinga Czerwińska 1983 Swarzędz bieg 5km
58 Marcin Czerwiński 1982 Swarzędz bieg 5km
59 Mateusz Dąbrowski 1993 złotów Nova Term bieg 5km
60 Piotr Dalke 1983 Wągrowiec WATAHA bieg 10km
61 Marcin Daraż 1981 Stargard bieg 10km
62 GABRYSIA DEMBSKA 2004 GOŁAŃCZ bieg 5km
63 Malgorzata Dobrzykowska 1982 Golancz bieg 5km
64 Sebastian Dobrzykowski 2003 Gołańcz bieg 5km
65 Tomasz Dowczynski 1971 Budzyn bieg 10km
66 Roman Dreger 1956 Wągrowiec LZS Wiatrowo bieg 5km
67 Adrian Drews 1992 POPOWO KOŚCIELNE Nowak Run bieg 5km
68 Patrycja Dudzińska 1990 Jastrowie ZASAPANI - HYDRO Trzcianka bieg 5km
69 Paweł Dudziński 1988 Bydgoszcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km
70 Dorota Durska 1999 Gołańcz bieg 5km
71 Adam Durski 1991 Gołańcz bieg 5km
72 Błażej Dzierbiński 1977 Rokietnica bieg 10km
73 Daniel Fórman 1974 Chodzież LODOŻERCY_CHODZIEŻ bieg 10km
74 Zdzisław Frydrych 1949 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 5km
75 Sonia Fryske 1995 Tarnowo Pałuckie bieg 10km
76 Bartosz Fryske 1990 Wągrowiec S.K. bieg 5km
77 Mirosław Gawkowski 1960 Gołańcz bieg 5km
78 Robert Gehrke 1987 Chodzież bieg 10km
79 Beata Gil 1970 Ujście bieg 10km
80 Anna Glazer 1969 Czarnków KAMA Run Czarnków bieg 10km
81 Agnieszka Góra 1977 Okonek #ZabieganiNocą bieg 10km
82 Maciej Grela 1999 Rogoźno bieg 5km
83 Dawid Gruchała 1977 Siedleczko QUAY POZNAŃ bieg 10km
84 Michał Grupiński 1995 Lubasz bieg 5km
85 Ewa Grus-Dowczynska 1976 Budzyn bieg 5km
86 Przemysław Grzywaczyk 1992 Suchy Las #BIEGACZE bieg 5km
87 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las #BIEGACZE bieg 10km
88 Arkadiusz Głowski 2001 Wągrowiec bieg 10km
89 Krzysztof Hak 1987 Gołańcz bieg 10km
90 Weronika Hanyżewska 2001 Gołańcz bieg 5km
91 Ewa Hałas 1980 Kcynia marsz NW 5km
92 Karol Hermann 1993 Wągrowiec ADHD Squad bieg 5km
93 Joanna Hlożek 1979 Skoki 12 Wielkopolska Brygada Obrony Terytorialnej bieg 10km
94 Michał Holka 1986 Oborniki bieg 5km
95 Wioletta Iwaniak 1970 Mirosław bieg 10km
96 Dariusz Iwaniak 1975 Mirosław bieg 10km
97 Ania Jakubiak 1984 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km
98 Katarzyna Jakubowska 1989 Wągrowiec ADHD Squad bieg 5km
99 Sandra Janecka 1992 Gołańcz bieg 10km
100 Olga Janicka 2006 Gołańcz bieg 5km