Lista startowa - II Bieg europejski w KRAINIE 100 JEZIOR - zawodnicy z potwierdzoną płatnością

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Opłata
1 Mateusz Agaciak 1991 Międzychód Bieg 9km
2 Roman Agaciak 1964 Miedzychód Bieg 9km
3 Katarzyna Antonowicz 1975 Drezdenko Biegacze Józefa Noji Bieg 3km
4 Adrian Badziński 1989 Opalenica Bieg 3km
5 Krzysztof Bąk 1971 Wronki Bieg 9km
6 Janusz Bartela 1957 Wronki Wroniecki Klub Biegacza Bieg 9km
7 Katarzyna Baryczkowska 1978 Czarnków KAMA Run Czarnków Bieg 3km
8 Marcin Biernat 1991 Poznań Airport Biernat Lotnisko Żerniki Bieg 9km
9 Jacek Bogusławski 1972 Piła Bieg 3km
10 Arleta Błoch 1972 Wronki Wroniecki Klub Biegacza Bieg 9km
11 Maria Cebernik 1984 Lwówek PhoenixContact Wielkopolska Bieg 3km
12 Jan Cejba 1976 Gorzów WLkp Unbreakable / vetoquinol.pl Bieg 3km
13 Marzena Chodzińska 1982 Drezdenko Bieg 3km
14 Michał Ciebielski 1972 Pniewy Bieg 9km
15 Wiktor Ciebielski 2004 Pniewy Bieg 9km
16 Arkadiusz Ciesielski 1973 Międzychód Nadleśnictwo Międzychód Bieg 9km
17 Dorota Dąbrowska 1974 Pęckowo Biegacze Józefa Noja Bieg 3km
18 Marek Dąbrowski 1973 Pęckowo Biegacze Józefa Noji Bieg 3km
19 Kamila Danił 1993 Gorzów Wielkopolski Bieg 3km
20 Łukasz Dobkiewicz 1987 Kwilcz Bieg 9km
21 Adam Dreger 1974 Łowyń Bieg 9km
22 JANUSZ DUBIEL 1965 KRZYŻ WIELKOPOLSKI Bieg 9km
23 Katarzyna Dudarska 1984 64-400 Międzcyhód Bieg 3km
24 Maciej Dudarski 1984 Międzychód Bieg 9km
25 Urszula Dymek 1980 Pęckowo Biegacze Józefa Noji Bieg 9km
26 Piotr Fabian 1964 TRZCIEL Bieg 9km
27 Tadeusz Flens 1958 Międzychód KB Wojtuś Bieg 9km
28 Piotr Frąckowiak 1975 Kwilcz Bieg 9km
29 Justyna Framska 1976 MIĘDZYCHÓD Biegacze PMI Bieg 9km
30 Ewa Gapska 1971 Pęckowo Biegacze Józefa Noji Bieg 9km
31 Bogdan Gapski 1965 Pęckowo Biegacze Józefa Noji Bieg 3km
32 Paweł Garstka 1988 Romanowo Dolne KAMA Run Czarnków Bieg 9km
33 Amna Glazer 1969 Czarnków KAMA Run Czarnków Bieg 9km
34 Agnieszka Goździcka 1974 Strzelce Krajeńskie Strzelecka Biegająca Czarownica Bieg 9km
35 Sebastian Grobelny 1974 Lwówek Team BEROTU Marsz 3km NW
36 GRZEGORZ GROSZKOWSKI 1978 NOWY TOMYSL Marsz 3km NW
37 Katarzyna Grupińska 1967 Lubasz Nordic Walking Lubasz Marsz 3km NW
38 Bartosz Grzempowski 1983 Sierakow Bieg 9km
39 Marcin Grzemski 1989 Wronki Wroniecki Klub Biegacza Bieg 9km
40 EWA GUZEK 1976 NOWY TOMYSL Marsz 3km NW
41 MATEUSZ GUZEK 2005 NOWY TOMYSL Marsz 3km NW
42 Jacek Guzek 1976 Nowy Tomyśl Marsz 3km NW
43 Jacek Gwóźdź 1989 Drezdenko MKL Puszcza Drezdenko Bieg 3km
44 KRZYSZTOF JANDY 1950 NOWY TOMYŚL Marsz 3km NW
45 Paweł Jarnut 1992 Lwówek LB TEAM LWÓWEK Bieg 3km
46 Łukasz Jarnut 1989 Lwówek LB TEAM LWÓWEK Bieg 3km
47 Maciej Jędrzejczak 1986 Kwilcz Bieg 9km
48 krzysztof jena 1956 pniewy TEAM POSTĘP PNIEWY Bieg 9km
49 jadwiga jena 1958 pniewy TEAM POSTĘP PNIEWY Bieg 3km
50 Łukasz Jessa 1988 Lubasz KAMA Run Czarnków Bieg 9km
51 Andrzej Jessa 1971 Pęckowo Biegacze Józefa Noja Bieg 9km
52 Monika Jeziorecka Borucka 1985 Podrzewie Biegam żeby jeść więcej ciastków Bieg 9km
53 Sandra Juskiewicz 1991 Sękowo Bieg 9km
54 Jan Kaczmarek 1947 Mieszkowice Bieg 9km
55 Przemysław Kaczmarek 1980 Sieraków Sieraków w Biegu Bieg 3km
56 Radosław Kalota 1980 Sieraków Bieg 9km
57 Łukasz Kamiński 1988 Lwówek Opalenicki Klub Biegacza Bieg 3km
58 CEZARY KANIEWSKI 1995 Jędrzejewo Bieg 9km
59 Halyna Karashchuk 1987 Międzychód Bieg 3km
60 Norbert Kardacz 1976 Podrzewie Bieg 9km
61 Wiesława Karkowska 1970 Baranowo Bieg 3km
62 Anna Kaźmierczak-Molik 1988 Sieraków MMA Devil Invictus BJJ Międzychód/Biegacze PMI Bieg 9km
63 Alicja Kędziora 1991 Bogdaniec GSK fIT pioRUNy Bieg 9km
64 Agata Kluj 1996 Świebodzin Bieg 9km
65 Darek Kosiorek 1967 Poznań Bieg 9km
66 Kamila Kowalczyk 1989 Gorzow Wielkopolski Wierzbicki Running Project Bieg 3km
67 Michał Kowalczyk 1987 Gorzów BBL Gorzów Bieg 9km
68 Marek Królak 1974 Strzelce Krajeńskie Bieg 9km
69 Daniel Kruszona 1982 Obrzycko Armia Krajowa Bieg 9km
70 Magdalena Kubiś 1980 DRAWSKI MŁYN Biegacze Józefa Noji Bieg 3km
71 Marcin Kucharski 1988 Kwilcz Bieg 9km
72 MACIEJ KUCZA 1971 PNIEWY Bieg 9km
73 MARIUSZ KWAŚNIK 1978 GORZÓW WLKP. Bieg 9km
74 Kamila Lewandowska 1983 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM Bieg 3km
75 Waldemar Lewandowski 1980 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM Bieg 3km
76 Gabriel Lewandowski 2005 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM Bieg 3km
77 Marta Lisek 1998 Zębowo Bieg 9km
78 Rafał Litke 1974 Międzychód OJO TEAM Bieg 3km
79 Jarosław Lubik 1988 Sieraków Bieg 9km
80 Karol Maciąg 1991 Bielsko Bieg 9km
81 Agnieszka Maćkowiak 1987 Poznań anonimowi biegacze Bieg 9km
82 Adrian Maćkowiak 1987 Poznań anonimowi biegacze Bieg 9km
83 Dorota Majewska 1966 Poznań Marsz 3km NW
84 Maciej Majewski 1966 Poznań Bieg 9km
85 Krzysztof Majorek 1981 Międzychód biegacze na haju Bieg 9km
86 Janusz Matusik 1955 Tuczno Niezrzeszony/Klasztorna Bieg 9km
87 Ewa Matusik 1984 Tuczno Bieg 9km
88 Mariusz Matuszewski 1974 Błońsko Bieg 9km
89 Justyna Mazana 1978 Międzychód Biegacze PMI Bieg 9km
90 Zbigniew Mazurek 1970 Bobowicko Bieg 3km
91 Renata Mazurek 1974 Bobowicko Bieg 3km
92 Dawid Mieczkowski 1987 Czarnków Bieg 3km
93 Piotr Mięsiak 1991 Poznań Vitalife Poznań Bieg 9km
94 Kinga Mirecka 1984 Poznań Bieg 3km
95 Paulina Miśków 1995 Drezdenko Bieg 9km
96 Grzegorz Mleczak 1967 Międzychód - Bielsko Bieg 3km
97 Dorota Mleczak 1971 Międzychód - Bielsko Bieg 3km
98 Jacek Mleczak 1970 Goraj Bieg 9km
99 Mateusz Mleczak 1993 Międzychód - Bielsko Bieg 3km
100 MAGDALENA MOLIK 1979 Międzychód Do Celu Bieg 3km