Lista startowa - III Bieg europejski w KRAINIE 100 JEZIOR - lista startowa

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata Dystans
1 Roman Agaciak 1964 Międzychód Bieg 9km
2 Mateusz Agaciak 1991 Poznań Bieg 9km
3 Katarzyna Antonowicz 1975 Drezdenko # Biegacze Józefa Noji Bieg 3km
4 Piotr Bąbelczyk 1972 Mièdzychód UltraMen Bieg 9km
5 Adrian Dariusz Badziński 1989 Opalenica amator - niezrzeszony Bieg 3km
6 Dawid Barczyk 1988 Chodzież PCH_RUN Bieg 3km
7 Janusz Bartela 1957 Wronki Wroniecki Klub Biegacza Bieg 9km
8 Grzegorz Basta 1973 Gorzów Wlkp. Basta Team Bieg 9km
9 Joanna Basta 1970 Gorzów Wlkp. Basta Team Bieg 3km
10 Krzysztof Borkowski 1977 Gorzów Wielkopolski Bieg 9km
11 Alicja Błaszczyk 1979 Szreniawa Bieg 9km
12 Arkadiusz Ciesielski 1973 Międzychód Nadleśnictwo Międzychód Bieg 9km
13 Julia Citkowska 2000 Wronki Bieg 9km
14 Marek Dąbrowski 1973 Pęckowo # Biegacze Józefa Noji Bieg 3km
15 Tomasz Danił 1992 Gorzów Wielkopolski Bieg 9km
16 Anna Dawiskiba 1985 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO Bieg 9km
17 Krystian Dobkiewicz 1984 Międzychód Bieg 3km
18 Łukasz Dobkiewicz 1987 Kwilcz # Biegacze PMI Bieg 9km
19 Dariusz Dorczyński 1970 Suchy Las Bieg 9km
20 Zuzanna Doroba 2006 Międzychód Bieg 3km
21 Adrian Doroba 1981 Międzychód Bieg 3km
22 Katarzyna Dudarska 1984 Międzychód Bieg 3km
23 Maciej Dudarski 1984 Międzychód Bieg 9km
24 Urszula Dymek 1980 Pęckowo Stowarzyszenie Biegacze Józefa Noji Bieg 3km
25 Piotr Fabian 1964 Trzciel Bieg 9km
26 Tadeusz Flens 1958 Międzychód KB Wojtuś Bieg 9km
27 Paweł Fojecki 1969 Bielsko nie zrzeszony Bieg 9km
28 Przemysław Fornalik 1975 Lwówek Fornalik Team Bieg 9km
29 Dominika Fornalik 2004 Lwówek Fornalik Team Bieg 3km
30 Damian Gadocha 1997 Drezdenko WISŁA KRAKÓW SA Bieg 9km
31 Jagoda Gadocha 1999 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO Bieg 9km
32 Bogdan Gapski 1965 Pęckowo Biegacze Józefa Noji Bieg 3km
33 Nicola Gierczyńska 2001 Szczuczyn Bieg 9km
34 Marek Graffunder 1984 Strzelce Krajeńskie Bieg 9km
35 Mirosław Gralak 1984 Międzychód Bieg 9km
36 Sebastian Grobelny 1974 Lwówek Team BEROTU Bieg 3km
37 Michał Grupiński 1995 Lubasz KAMA RUN Akademia Biegowa Czarnków Bieg 9km
38 Bartosz Grzempowski 1983 Sieraków Bieg 9km
39 Marcin Grzemski 1989 Wronki Wroniecki Klub Biegacza Bieg 9km
40 Filip Gursz 1986 Bielsko Jesteśmy Marmite Bieg 9km
41 Bartłomiej Głogowiec 1983 Drezdenko Bieg 9km
42 Justyna Hałka 1980 Łobez Bieg 9km
43 Grzegorz Hoffmann 1977 Czempiń Kościan Team Bieg 9km
44 Paweł Jarnut 1992 Lwówek Rozbiegany Lwówek Bieg 3km
45 jadzka jaworek 1984 chrzypsko Wielkie MMA Devil Invictus BJJ Międzychód Bieg 9km
46 Krzysztof Jena 1956 pniewy TEAM POSTĘP PNIEWY Bieg 9km
47 jadwiga jena 1958 pniewy Bieg 3km
48 Andrzej Jessa 1971 Pęckowo Biegacze Józefa Noji Bieg 3km
49 Magdalena Jurek 1971 Międzychód Bieg 9km
50 Przemysław Kaczmarek 1980 SIERAKÓW Bieg 9km
51 Joanna Kaczmarek 1965 Drezdenko Bieg 9km
52 Radek Kalota 1980 Sieraków Bieg 9km
53 Anna Kaźmierczak-Molik 1988 Sieraków Biegacze PMI/MMA DEVIL MIĘDZYCHÓD Bieg 9km
54 Krzysztof Kielian 1987 Pniewy Aktywnie w Pniewach Bieg 9km
55 Agnieszka Klejda 1988 Moczydła Biegacze Józefa Noji Bieg 9km
56 Patryk Klejda 1980 Moczydła Biegacze Józefa Noji Bieg 9km
57 Dariusz Kliks 1970 Poznań Zmęczeni już przed biegiem Bieg 9km
58 Anna Kram 1982 Bielsko Bieg 9km
59 Ewa Kramer-Dwóżnik 1968 Wronki Bieg 9km
60 Grzegorz Krechel 1971 Międzychód Bieg 9km
61 Witold Krumplewski 1972 Gorzów Wielkopolski Bieg 9km
62 Łukasz Kubel 1985 Granowo Bieg 9km
63 Marcin Kucharski 1988 Kwilcz Bieg 9km
64 Wioletta Kuczyńska 1985 Gorzów Wielkopolski Team Baryła 17 WBZ Bieg 9km
65 Mirosław Kuczyński 1979 Gorzów Wielkopolski 17WBZ Bieg 9km
66 BOGDAN KULIŃSKI 1959 GŁOGÓW Karate Kyokushin Głogów Bieg 9km
67 Patryk Kurzyna 1995 Bochnia Aifo Team Bieg 3km
68 Mariusz Kwaśnik 1978 Gorzów Wielkopolski Bieg 9km
69 Tomasz Latuszek 1991 Przytczna Bieg 9km
70 Gabriel Lewandowski 2006 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM Bieg 3km
71 Waldemar Lewandowski 1980 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM Bieg 3km
72 MIECZYSŁAW LISEK 1959 LWÓWEK WLKP Rozbiegany Lwówek Bieg 9km
73 Sebastian Lisiak 1998 Wronki Bieg 9km
74 Maciej Majewski 1966 Poznań Bieg 9km
75 Karolina Marciniak 1973 KOŚCIAN Kościan Team Bieg 9km
76 Adrianna Marszałkiewicz 1995 Chmielinko Rozbiegany Lwówek Bieg 9km
77 Zbigniew Mazurek 1970 Bobowicko Bieg 3km
78 Renata Mazurek 1974 Bobowicko Bieg 3km
79 Paulina Miśków 1995 Drezdenko Nadleśnictwo Międzychód Bieg 9km
80 Jacek Mleczak 1970 Goraj Bieg 9km
81 Tomasz Molik 1975 Międzychód Biegacze PMI/MMA DEVIL MIĘDZYCHÓD Bieg 9km
82 Madzia Molik 1979 Międzychód Do Celu... Bieg 3km
83 Adam Musiał 1958 Drawsko Wybiegać marzenia Bieg 3km
84 Mateusz Młynarczyk 1997 Wronki Bieg 3km
85 Emilia Ogrodnik 1975 Międzychód MMA Devil Invictus BJJ Międzychód Bieg 9km
86 Sławek Ogrodnik 1976 Międzychód niepełnosprawny na wózku Bieg 9km
87 Kazimierz Okonek 1949 Gorzów Wielkopolski BBL Gorzów Bieg 9km
88 Karolina Olejniczak Barkowska 1992 Międzychód Bieg 9km
89 Tomek OSTAJEWSKI 1975 Lwówek wlkp Rozbiegany Lwówek Bieg 3km
90 Martyna Pajor 2000 Wronki Bieg 9km
91 Jarosław Piątek 1972 Drawski Młyn Biegacze Józefa Noji Bieg 3km
92 Łukasz Piczak 1992 Przynotecki Braciak Team Bieg 3km
93 Mateusz Piczak 1999 Przynotecko Braciak Team Bieg 3km
94 Mateusz Piekielny 1990 Gorzów Wielkopolski Bieg 9km
95 Łukasz Plewa 1994 Międzychód Bieg 9km
96 Barbara Pochranowicz 1977 Dębno Stowarzyszenie Maraton Dębno ; OSP Dębno Bieg 9km
97 Waldemar Podolski 1976 Międzychód Wilki Międzychód Bieg 3km
98 Krzysztof Pospieszny 1972 Kościan Kościan Team Bieg 9km
99 Robert Pospieszny 1974 Bielsko Bieg 9km
100 Dorota Pukacka 1973 Nowy Tomyśl PRZYŁĘK RUNNING TEAM Bieg 3km