Lista startowa - III Bieg europejski w KRAINIE 100 JEZIOR - biegi dzieci i młodzieży

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Aleksandra Badzińska 2017 Opalenica
2 Tom Bielejewski 2016 Bielsko
3 Jakub Bromber 2012 Międzychód Warta Międzychód
4 Amelia Buźko 2014 Międzychód
5 Bartosz Ceglarski 2014 Międzychód
6 Piotr Ceglarz 2017 Międzychód
7 Bartosz Ceglarz 2015 Łowyń
8 Jagoda Ciepła 2019 Lwówek Wlkp
9 Patryk Ciepły 2013 Lwówek wlkp
10 Piotr Danielczak 2015 Międzychód
11 Gaja Danielczak 2018 Międzychód
12 Jakub Dera 2011 Kwilcz
13 Marysia Dobkiewicz 2016 Międzychód
14 Józio Dobkiewicz 2018 Międzychód
15 Franciszek Dobkiewicz 2013 KWILCZ
16 Jagoda Dorożała 2019 Łowyń
17 Jakub Dreger 2013 Bielsko
18 Maksymilian Drózd 2013 Poznań
19 Bartosz Duda 2017 Międzychód
20 Weronika Duda 2015 Międzychód
21 Kaja Dudarska 2012 Międzychód
22 Tymoteusz Dulek 2015 Drawsko Pomorskie Zet Gold Team
23 Jan Dymek 2012 Międzychód UKS Mikst Międzychód
24 Julia Dymek 2015 Międzychód
25 Mikołaj Flis 2017 Sieraków
26 Miłosz Flis 2013 Sieraków
27 Hubert Foerster 2017 Międzychód
28 Adam Górczyński 2007 Śrem
29 Yelyzaveta Gordus 2009 Międzychód
30 Gabriela Górska 2016 Kamionna
31 Amelia Górska 2013 Kamionna
32 Kajetan Górski 2010 Kamionna
33 Nataniel Gowarzewski 2016 Międzychód
34 Jan Grek 2011 Trzebicz Akademia Pilkarska Rejs
35 Stanisław Grek 2012 Trzebicz Akademia Pilkarska Rejs
36 Laura Grobelna 2014 Lwówek
37 MARIA HORNIK- SŁAWIŃSKA 2019 KAMIONNA
38 Emilia Hołyńska 2008 ZBĄSZYNEK
39 Tomasz Jabłoński 2007 Międzychód
40 Cezary Janowicz 2017 Międzychód
41 Antonina Janowicz 2019 Międzychód
42 Wojciech Kabak 2017 Międzychód
43 Michalina Kabak 2020 Międzychód
44 Marcin Kaczmarek 2016 Sieraków
45 Zuzanna Kandulska 2018 Sieraków
46 Filip Kapela 2010 Leszno MKP Astromal Leszno
47 Liwia Kapela 2012 Leszno
48 Maja Karalus 2012 Wojnowice Team Napierała
49 GABRIELA KĘSKA 2020 KAMIONNA
50 Natasza Kielian 2014 Pniewy
51 Wiktoria Klepadło 2013 Zielona góra
52 Julia Klepadło 2017 Zielona Góra
53 Kamil Kokoszanek 2014 MIĘDZYCHÓD Szkoła Podstawowa nr 2
54 Sara Kokoszanek 2018 MIĘDZYCHÓD
55 Damian Kolanowski 2012 Międzychód Sp2 Międzychód
56 Sebastian Kolanowski 2015 Międzychód
57 Maja Kram 2009 Międzychód Warta Poznań
58 Łucja Kraska 2016 Lewice
59 Karol Kraska 2014 Lewice Warta Międzychód
60 Zuzanna Król 2018 Sieraków
61 Zofia Krygier 2019 Międzychód
62 Aleksander Kuberka 2016 Międzychód
63 Natan Kucharski 2013 Międzychód
64 Maciej Kuczyński 2010 Międzyrzecz Baryła Team
65 Jan Langner 2007 Międzychód Międzychód
66 Julia Lewandowska 2015 Sieraków
67 Ines Lewandowska 2015 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM
68 Gabriel Lewandowski 2009 Gorzów Wlkp. LEWANDOWSCY TEAM
69 Nikodem Mach 2017 Międzychód
70 Natan Magda 2013 Kwilcz
71 Adrian Magda 2008 Kwilcz
72 Pola Malinowska 2017 Sieraków Przedszkole Przyjaciół Książki Sieraków
73 Kaja Malinowska 2020 Sieraków ---
74 Antonina Matalewska 2013 Międzychód
75 Jeremi Matalewski 2016 Międzychód
76 Karol Mazurek 2011 Bobowicko
77 Radochna Michałowska 2019 Międzychód
78 Jan Mielniczek 2016 Międzychód CROSS KIDS MMA DEVIL MIĘDZYCHÓD
79 Filip Mielniczek 2012 Międzychód CROSS KIDS MMA DEVIL MIĘDZYCHÓD
80 Wiktoria Mikołajczak 2017 Sieraków
81 Natalia Mleczak 2009 Międzychód
82 Filip Murawski 2014 Międzychód Sokół Międzychód
83 Maksymilian Murawski 2009 Międzychód UKS Mikst Międzychód
84 Aleksander Musiał 2017 Sieraków
85 Wiktoria Musiał 2017 Sieraków
86 IGNACY NAMIOTA 2016 Plewiska
87 ANETA NAMIOTA 2017 Plewiska
88 ZUZANNA NAMIOTA 2017 Plewiska
89 Kajetan Nawrot 2012 Międzychód
90 Gabriela Nowak 2018 Sieraków Sieraków
91 Aleksander Nowak 2020 Sieraków Sieraków
92 Helena Ostrowska 2017 Międzychód
93 Hubert Paduszyński 2010 Gorzów Wielkopolski Team Baryła 17 WBZ
94 SANDRA PIECZEK 2009 KAMIONNA Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Międzychodzie
95 Wojciech Piotr 2009 Wronki
96 Patrycja Piotr 2011 Wronki
97 Maksymilian Polaczek 2016 Grodzisk Wielkopolski UKS Dyskobolia
98 Kazimierz Rachowka 2018 Kwilcz brak klubu
99 Wojciech Ratajczak 2015 Międzychód MMA DEVIL junior Międzychód
100 Barbara Ratajczak 2013 Międzychód MMA DEVIL junior Międzychód