VII Bieg "Elegant na 5"

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Mosinasortuj rosnąco
201 Patryk Kaczmarek 2000 Grodzisk Wielkopolski Lebioda running team nie
202 Maja Kozłowska 2008 Września Akademia Lekkoatletyczna Tomasza Szymkowiaka nie
203 Tomasz Błażejczak 1986 Leszno #BiegajLeszno nie
204 Natalia Krych 1988 Czempiń nie
205 Wojciech Kaptur 1963 Czempiń nie
206 Oliwia Robak 1998 Poznań nie
207 Angelika Dudziak 1986 Czempin nie
208 Tomasz Dawidowicz 1987 Poznań TODA Meble nie
209 Asia Legenza 1984 Luboń nie
210 JÓZEF GRZESIAK 1972 KOSTRZYN nie
211 Krzysztof Madajewski 1982 Puszczykowo MOSINA BIEGA. nie
212 Grzegorz Józef Kujawiński 1983 Poznań nie
213 Dominika Przybyszewska 1989 Poznań Świerczewo Run nie
214 Barbara Bogucka 1970 Rakoniewice Run Team Rydzyna nie
215 Kacper Jankowski 1997 Brodnica KOBeJot FC nie
216 Patrycja Skalecka 1994 Stęszew nie
217 Joanna Bestrzyńska 1971 Robakowo Człapak Robakowo nie
218 Kacper Konopka 2000 Kunowice nie
219 Jakub Nowak 1997 Krzywiń nie
220 Magdalena Mikołajczak 1990 Czempiń nie
221 Łukasz Fabiański 1995 Międzychód MollDur Mosina nie
222 Patrycja Rolnik 1997 Gostyń nie
223 Kacper Gargasiewicz 1998 Nowa Sól Ratownicza Liga Biegowa nie
224 Przemysław Filipiak 1981 Żydowo Szymkowiak Team nie
225 Owidiusz Pankowski 2000 Nowy Tomyśl #FeiferTeam nie
226 Marcin Rozmiarek 1978 Poznań nie
227 Michał Ocysek 1983 Kościan nie
228 Przemysław Jasiak 1991 Konin AMG nie
229 Krystian Ciesielski 1977 Nowy Lubosz nie
230 Dorota Zowczak 1983 Komorniki Rawa Team nie
231 Rafał Wożny 1971 Brodnica Szybkie Żółwie nie
232 Paweł Golak 1960 Szreniawa Komornicka Grupa Biegowa nie
233 Sławek Winiecki 1984 Gąsawa nie
234 PATRYCJA ROSZAK 1982 CZEMPIŃ nie
235 Leszek Grocholewski 1963 Luboń MOTOR LUBON TEAM nie
236 Przemysław Kliks 1981 Poznań nie
237 Eliza Rozmiarek 1980 Poznań nie
238 Ewelina Ocysek 1982 Kościan Kościan Team nie
239 Katarzyna Strzałkowska 1981 Luboń nie
240 Roland Nowak 1993 Poznań nie
241 Maciej Zowczak 1983 Komorniki Rawa Team nie
242 Piotr Tadeusz Szymański 1984 Kamionki nie
243 Alina Łukowiak 1977 Czempiń nie
244 Adam Ornatowski 1986 koninko nie
245 Beniamin Rozczyński 1993 Luboń Zgrupka Luboń nie
246 Andrzej Drgas 1955 Luboń MOTOR LUBON TEAM nie
247 David Ziojła 1990 Poznań (Poznań-Wilda) nie
248 Piotr Stachowiak 1974 Poznań Fehlau Run Team nie
249 Paweł Barszczewski 1973 St Marys NSW nie
250 Izabela Drobnik 1980 Wiry UKS ORLIK MOSINA nie
251 Joanna Jankowska 1973 Brodnica aktywnie.fit nie
252 Dagmara Jaciuk 1980 Zalasewo nie
253 Monika Bajstok 1978 Kościan Kościan Team nie
254 Magdalena Sobolewska 1988 Kamionki nie
255 Magdalena Hebisz 1971 Leszno nie
256 Jacek Dziechciowski 1976 Śrem Niezrzeszony Śrem nie
257 Agnieszka Ratajczak 1975 Kościan nie
258 Norbert Kołodziej 1982 Krzemieniewo nie
259 Kazimierz Jastrzębowski 1953 Poznań Fundacja Niesiemy Nadzieję nie
260 Michał Kamiński 1987 Komorniki nie
261 Krzysztof Ciesielski 1955 Gniezno FAST WALKER nie
262 Marek Makowski 1976 Śrem nie
263 Olech Bestrzyński 1971 Robakowo Człapak Robakowo nie
264 Dorita Józwa 1994 Kobylniki Rzuć Okiem Dorita Józwa nie
265 Wiktoria Bajer 2008 Puszczykowo Klub Sportowy Shootboxer nie
266 Kacper Kmiecik 2004 Błocko #FeiferTeam nie
267 Damian Borsuk 1985 Poznań nie
268 MARCIN BUCZKOWSKI 1975 BRODNICA nie
269 Robert Olejniczak 1965 DOPIEWO Rawa Team nie
270 Mateusz Zając 1990 Garzyn ALBANNERS nie