VII Bieg "Elegant na 5"

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Mosinasortuj malejąco
201 SYLWIA KROPACZ 1974 Radzewice 3kropki team tak
202 Marek Rydlewski 1994 Mosina tak
203 Monika Klimkiewicz 1980 Mosina tak
204 Rafał Krakowiak 1989 Krosno Krakowiak Ultra Team tak
205 Roksana Pawlak 1996 Mosina tak
206 Adrianna Kubiaczyk 1990 Mosina extreme_peppa tak
207 Arleta Przywarczak-Olejnik 1984 Mosina tak
208 Wiesław Krakowiak 1964 Mosina KRAKOWIAK TEAM tak
209 Robert Dymarski 1980 Mosina Mosina Biega tak
210 Wiktoria Wojciechowska 2001 Mosina Shootboxer Mosina tak
211 Robert Wojtkowiak 1985 Krosno tak
212 Dagmara Kaźmierczak 2001 Dymaczewo Stare tak
213 Danuta Brodziak 1981 Mosina tak
214 Jacek Konieczny 1975 Mosina Fundacja Niesiemy Nadzieję tak
215 Marcin Woźniak 1987 Krosno tak
216 Blanka Kleiber 2008 Mosina MKS Juvenia Puszczykowo tak
217 Łukasz Szulc 1986 Mosina Shootboxer Mosina tak
218 Joanna Gierszewska 2006 Krosno MKS Juvenia Puszczykowo tak
219 Krzysztof Szefer 1981 Mosina 1981 Mosina tak
220 Kasia Fiksa 1979 Krosno Biegacze Ściemniacze tak
221 ROBERT KROPACZ 1973 Radzewice 3kropki team tak
222 Łukasz Karmowski 1981 Mosina tak
223 Marcin Jakubowski 1982 Kościan UKS ORLIK MOSINA tak
224 Małgorzata Kulczewska 1985 Pecna tak
225 Weronika Baraniak 1989 Dymaczewo Stare tak
226 Adrian Szczepski 1985 Mosina UKS ORLIK MOSINA tak
227 Łukasz Domański 1981 Mosina tak
228 Patrycja Wulbach 1998 Mieczewo Skład Węgla Mieczewo Biega tak
229 Zuzanna Baraniak 2000 Mosina tak
230 Wiktor Gołembiewski 2008 Mosina wataha laczy nas bieganie tak
231 Michał Kleiber 1978 Mosina Ślimaki tak
232 Tomasz Szymański 1968 Mosina tak
233 Hanna Bartkowiak 1983 Drużyna prawdziwi sportowcy tak
234 Magdalena Walkowiak 1986 Krosno tak
235 Karol Borowski 1990 Krosno tak
236 Piotr Fiksa 1977 Krosno Biegacze Ściemniacze tak
237 Jakub Augustyniak 1997 Mosina KOBeJot FC tak
238 Karolina Baranska-Szymkowska 1983 Mosina UKS ORLIK MOSINA tak
239 Maksymilian FABISIAK 2006 Krosinko Krosinko Biega :-) tak
240 Piotr Komisarek 1978 Mosina tak
241 Michał Górny 1985 Mosina tak
242 Renata Wulbach 1974 Mieczewo Skład Węgla Mieczewo Biega tak
243 Paweł Birlet 1983 Krosno tak
244 Maciej Patela 1979 Borkowice Mosina Tea tak
245 Patrycja Matuszak 1985 Mosina tak
246 Barbara Kleiber 1981 Mosina Ślimaki tak
247 Adam Miedziak 1987 Sasinowo Neopunkt Mosina tak
248 Martyna Bąkowska 1982 Krosno Borkofoki:) tak
249 Anna Frankowska 1976 Mosina tak
250 Paweł Niżewski 1980 Czapury Krakowiak Ultra Team tak
251 Michał Woźniak 1977 Krosno tak
252 Małgorzata Pelowska 1968 Mosina EXACTUS Sport Team tak
253 SZYMON KUJAWA 1983 MOSINA tak
254 Paulina Kordylewska 1980 Mosina tak
255 Marietta Kasperczak 1985 Krosno OSiR Mosina tak
256 Radosław Jarczyński 1978 Mosina Mosina Biega tak
257 Jakub Niżewski 2007 Czapury Krakowiak Ultra Team tak
258 Paulina Wieczorek 1988 Mosina Klub Sportowy Shootboxer tak
259 Krzysztof Szyfler 1982 Mosina tak
260 Ania Gratkowska 1980 Mieczewo tak
261 Paulina Ludwiczak 1997 Mosina Klub Sportowy Mickey'a Mouse'a tak
262 Krzysztof Baraniak 1983 Dymaczewo Stare tak
263 Marcin Kulczewski 1981 Pecna tak
264 Agnieszka Żerdzińska 1973 Mosina UKS ORLIK MOSINA tak
265 ANNA KUJAWA 1983 MOSINA tak
266 Agnieszka Adel 1977 Mosina tak
267 Bartłomiej Wojciechowski 1997 Drużyna Klub Sportowy Shootboxer tak
268 Sonia Limanska 1988 Mosina tak
269 Monika Dolata 1985 Mosina Shootboxer Mosina tak
270 Marek Stasiak 1995 Mosina tak