VII Bieg "Elegant na 5"

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Mosinasortuj malejąco
201 Danuta Brodziak 1981 Mosina tak
202 Marcin Woźniak 1987 Krosno tak
203 Blanka Kleiber 2008 Mosina MKS Juvenia Puszczykowo tak
204 Łukasz Szulc 1986 Mosina Shootboxer Mosina tak
205 Joanna Gierszewska 2006 Krosno MKS Juvenia Puszczykowo tak
206 Jacek Konieczny 1975 Mosina Fundacja Niesiemy Nadzieję tak
207 Krzysztof Szefer 1981 Mosina 1981 Mosina tak
208 Kasia Fiksa 1979 Krosno Biegacze Ściemniacze tak
209 ROBERT KROPACZ 1973 Radzewice 3kropki team tak
210 Łukasz Karmowski 1981 Mosina tak
211 Marcin Jakubowski 1982 Kościan UKS ORLIK MOSINA tak
212 Małgorzata Kulczewska 1985 Pecna tak
213 Weronika Baraniak 1989 Dymaczewo Stare tak
214 Adrian Szczepski 1985 Mosina UKS ORLIK MOSINA tak
215 Łukasz Domański 1981 Mosina tak
216 Patrycja Wulbach 1998 Mieczewo Skład Węgla Mieczewo Biega tak
217 Zuzanna Baraniak 2000 Mosina tak
218 Michał Kleiber 1978 Mosina Ślimaki tak
219 Tomasz Szymański 1968 Mosina tak
220 Wiktor Gołembiewski 2008 Mosina wataha laczy nas bieganie tak
221 Magdalena Walkowiak 1986 Krosno tak
222 Karol Borowski 1990 Krosno tak
223 Piotr Fiksa 1977 Krosno Biegacze Ściemniacze tak
224 Jakub Augustyniak 1997 Mosina KOBeJot FC tak
225 Karolina Baranska-Szymkowska 1983 Mosina UKS ORLIK MOSINA tak
226 Hanna Bartkowiak 1983 Drużyna prawdziwi sportowcy tak
227 Maksymilian FABISIAK 2006 Krosinko Krosinko Biega :-) tak
228 Piotr Komisarek 1978 Mosina tak
229 Michał Górny 1985 Mosina tak
230 Renata Wulbach 1974 Mieczewo Skład Węgla Mieczewo Biega tak
231 Paweł Birlet 1983 Krosno tak
232 Barbara Kleiber 1981 Mosina Ślimaki tak
233 Adam Miedziak 1987 Sasinowo Neopunkt Mosina tak
234 Martyna Bąkowska 1982 Krosno Borkofoki:) tak
235 Maciej Patela 1979 Borkowice Mosina Tea tak
236 Patrycja Matuszak 1985 Mosina tak
237 Paweł Niżewski 1980 Czapury Krakowiak Ultra Team tak
238 Michał Woźniak 1977 Krosno tak
239 Anna Frankowska 1976 Mosina tak
240 Małgorzata Pelowska 1968 Mosina EXACTUS Sport Team tak
241 SZYMON KUJAWA 1983 MOSINA tak
242 Marietta Kasperczak 1985 Krosno OSiR Mosina tak
243 Radosław Jarczyński 1978 Mosina Mosina Biega tak
244 Paulina Kordylewska 1980 Mosina tak
245 Jakub Niżewski 2007 Czapury Krakowiak Ultra Team tak
246 Paulina Wieczorek 1988 Mosina Klub Sportowy Shootboxer tak
247 Krzysztof Szyfler 1982 Mosina tak
248 Paulina Ludwiczak 1997 Mosina Klub Sportowy Mickey'a Mouse'a tak
249 Krzysztof Baraniak 1983 Dymaczewo Stare tak
250 Marcin Kulczewski 1981 Pecna tak
251 Agnieszka Żerdzińska 1973 Mosina UKS ORLIK MOSINA tak
252 ANNA KUJAWA 1983 MOSINA tak
253 Ania Gratkowska 1980 Mieczewo tak
254 Bartłomiej Wojciechowski 1997 Drużyna Klub Sportowy Shootboxer tak
255 Sonia Limanska 1988 Mosina tak
256 Monika Dolata 1985 Mosina Shootboxer Mosina tak
257 Marek Stasiak 1995 Mosina tak
258 Agnieszka Adel 1977 Mosina tak
259 Małgorzata Piechowiak 1966 Mosina Adrenalina Fitnes Team tak
260 Maciej Jung 1989 Mosina AFG tak
261 Agnieszka Psiuk 1975 Wiórek tak
262 Marek Walkowiak 1973 Pecna Pecna Team tak
263 Mateusz Kordylewski 2007 Mosina tak
264 Anna Rewolińska-Rudnicka 1975 Mosina tak
265 Dorota Kubiak 1975 Pecna OSiR Mosina tak
266 Darek Król 1967 Świątniki Wybiegać Marzenia team tak
267 Monika Klak-Stachowiak 1981 Czapury Czapury City tak
268 Michał Żerdziński 1973 Mosina UKS ORLIK MOSINA tak
269 Józef Linke 1964 Krosinko Krosinko Biega :-) tak
270 Rafał Biernat 1976 Krosinko Dla Siebie tak