VII Bieg "Elegant na 5"

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj rosnąco Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Mosina
201 Józef Linke 1964 Krosinko Krosinko Biega :-) tak
202 Rafał Biernat 1976 Krosinko Dla Siebie tak
203 Marcin Gabryel 1985 Krosinko tak
204 Marzena FABISIAK 1974 Krosinko Krosinko Biega :-) tak
205 Tomasz FABISIAK 1973 Krosinko Krosinko Biega :-) tak
206 Maksymilian FABISIAK 2006 Krosinko Krosinko Biega :-) tak
207 JÓZEF GRZESIAK 1972 KOSTRZYN nie
208 Ignacy Pudliszewski 2007 Kościan SzymanowskiTeam / Kościan Team nie
209 Marcin Jakubowski 1982 Kościan UKS ORLIK MOSINA tak
210 Michał Ocysek 1983 Kościan nie
211 Ewelina Ocysek 1982 Kościan Kościan Team nie
212 Monika Bajstok 1978 Kościan Kościan Team nie
213 Agnieszka Ratajczak 1975 Kościan nie
214 Przemysław Wrzeszcz 1974 Kórnik-Bnin nie
215 Piotr Piwecki 1991 Kopanica Wolsztyńska Akademia Biegowa nie
216 Adam Ornatowski 1986 koninko nie
217 Przemysław Jasiak 1991 Konin AMG nie
218 Mariusz Czajko 1983 Komorniki UKS ORLIK MOSINA nie
219 Dorota Zowczak 1983 Komorniki Rawa Team nie
220 Maciej Zowczak 1983 Komorniki Rawa Team nie
221 Michał Kamiński 1987 Komorniki nie
222 Dorita Józwa 1994 Kobylniki Rzuć Okiem Dorita Józwa nie
223 Bronisław Szczepaniak 1951 KĘDZIERZYN-KOŹLE nie
224 Joanna Zbroszczyk 1977 Kamionki nie
225 Piotr Tadeusz Szymański 1984 Kamionki nie
226 Magdalena Sobolewska 1988 Kamionki nie
227 Marcin Kosicki 1973 Głuchowo Biegacze Ściemniacze nie
228 Jakub Kaczmarek 1991 Grodzisk Wlkp nie
229 Natalia Kaczmarek 1990 Grodzisk Wlkp Łodyga team nie
230 Patryk Kaczmarek 2000 Grodzisk Wielkopolski Lebioda running team nie
231 Patrycja Rolnik 1997 Gostyń nie
232 Monika Wróbel 1974 Gniezno nie
233 Krzysztof Ciesielski 1955 Gniezno FAST WALKER nie
234 Sławek Winiecki 1984 Gąsawa nie
235 Mateusz Zając 1990 Garzyn ALBANNERS nie
236 Radosław Wojszcz 1984 Dymaczewo Stare POVVER tak
237 Dagmara Kaźmierczak 2001 Dymaczewo Stare tak
238 Weronika Baraniak 1989 Dymaczewo Stare tak
239 Krzysztof Baraniak 1983 Dymaczewo Stare tak
240 Maria Wancek 1985 Dużyna tak
241 Przemysław Podemski 1982 Drużyna tak
242 Paweł Wancek 1985 Drużyna tak
243 Hanna Bartkowiak 1983 Drużyna prawdziwi sportowcy tak
244 Bartłomiej Wojciechowski 1997 Drużyna Klub Sportowy Shootboxer tak
245 Robert Olejniczak 1965 DOPIEWO Rawa Team nie
246 Wiktor Dębowski 1987 Czempiń ChampionMan Team nie
247 Jacek Sołtysiak 1975 Czempiń Stowarzyszenie SAMI SWOI nie
248 Hanna Woroch 1987 Czempiń nie
249 Angelika Dudziak 1986 Czempin nie
250 Natalia Krych 1988 Czempiń nie
251 Wojciech Kaptur 1963 Czempiń nie
252 Magdalena Mikołajczak 1990 Czempiń nie
253 PATRYCJA ROSZAK 1982 CZEMPIŃ nie
254 Alina Łukowiak 1977 Czempiń nie
255 Monika Klak-Stachowiak 1981 Czapury Czapury City tak
256 Dorota Jeska 1976 Czapury tak
257 Agnieszka Andrzejczak 1979 Czapury tak
258 Paweł Niżewski 1980 Czapury Krakowiak Ultra Team tak
259 Jakub Niżewski 2007 Czapury Krakowiak Ultra Team tak
260 Kacper Kmiecik 2004 Błocko #FeiferTeam nie
261 Piotr Święch 1980 Błażejewo Biegacze z Przylesia nie
262 Kuba Szczęsny 1995 Buk nie
263 Jolanta Waszak 1991 Brodnica nie
264 Kacper Jankowski 1997 Brodnica KOBeJot FC nie
265 Rafał Wożny 1971 Brodnica Szybkie Żółwie nie
266 Joanna Jankowska 1973 Brodnica aktywnie.fit nie
267 MARCIN BUCZKOWSKI 1975 BRODNICA nie
268 Paweł Patela 2008 Borkowice UKS Orlik Mosina/SP Krosno tak
269 Justyna Roszak Patela 1979 Borkowice SP Krosno tak
270 Maciej Patela 1979 Borkowice Mosina Tea tak