VII Bieg "Elegant na 5"

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Mosina
201 Marcin Kulczewski 1981 Pecna tak
202 Urszula Szulczewska 1980 Piotrowo Pierwsze nie
203 Adam Szuda 1986 Plewiska Fehlau Run Team nie
204 Kama Nowak 1971 Poznań nie
205 Magdalena Fabian 1987 Poznań ZSB1 nie
206 Agnieszka Kliber 1997 Poznań Zdun Triathlon Team/PKB KMP Kalisz tak
207 Aleksandra Heleska 2004 Poznań nie
208 Ewa Kamińska 1954 Poznań nie
209 Jakub Kubiak 1980 Poznań Wilda Biega / QbArts.pl nie
210 Maciej Uniejewski 1994 Poznań nie
211 EWA GENDERA 1971 Poznań / Night Runners nie
212 SŁAWOMIR SPYCHAŁA 1966 POZNAŃ nie
213 Mariia Choban 1998 Poznań nie
214 Karolina Kurzątkowska 1996 Poznań nie
215 Agnieszka Dzięcielska 1976 Poznań nie
216 Oliwia Robak 1998 Poznań nie
217 Tomasz Dawidowicz 1987 Poznań TODA Meble nie
218 Grzegorz Józef Kujawiński 1983 Poznań nie
219 Dominika Przybyszewska 1989 Poznań Świerczewo Run nie
220 Marcin Rozmiarek 1978 Poznań nie
221 Przemysław Kliks 1981 Poznań nie
222 Eliza Rozmiarek 1980 Poznań nie
223 Roland Nowak 1993 Poznań nie
224 Piotr Stachowiak 1974 Poznań Fehlau Run Team nie
225 Kazimierz Jastrzębowski 1953 Poznań Fundacja Niesiemy Nadzieję nie
226 Damian Borsuk 1985 Poznań nie
227 David Ziojła 1990 Poznań (Poznań-Wilda) nie
228 Stanisław Kozłowski 1950 Przemęt nie
229 Łukasz Łopatowski 1984 Puszczykowo nie
230 Krzysztof RAJEWICZ 1974 Puszczykowo 31 Baza Lotnictwa Taktycznego nie
231 Szymon Kasprowicz 1970 Puszczykowo nie
232 Krzysztof Madajewski 1982 Puszczykowo MOSINA BIEGA. nie
233 Wiktoria Bajer 2008 Puszczykowo Klub Sportowy Shootboxer nie
234 SYLWIA KROPACZ 1974 Radzewice 3kropki team tak
235 ROBERT KROPACZ 1973 Radzewice 3kropki team tak
236 Barbara Bogucka 1970 Rakoniewice Run Team Rydzyna nie
237 Joanna Bestrzyńska 1971 Robakowo Człapak Robakowo nie
238 Olech Bestrzyński 1971 Robakowo Człapak Robakowo nie
239 Adam Miedziak 1987 Sasinowo Neopunkt Mosina tak
240 Damian Wiśniewski 1996 Ślesin Dietetyk Magdalena Kołodziej nie
241 Damian Śliwczyński 1989 Śmigiel nie
242 Roman Rożkowski 1958 Śrem nie
243 Agnieszka Michałowska-Dudzińska 1978 Śrem nie
244 Jacek Dziechciowski 1976 Śrem Niezrzeszony Śrem nie
245 Marek Makowski 1976 Śrem nie
246 Paweł Barszczewski 1973 St Marys NSW nie
247 Patrycja Skalecka 1994 Stęszew nie
248 Emilia Maćkowska- Kowalczyk 1985 Swarzędz nie
249 Bartosz Stawicki 1986 Swarzędz Super Stawik Team nie
250 Darek Król 1967 Świątniki Wybiegać Marzenia team tak
251 Anna Wiśniewska 1982 Świątniki Azyl Biegacza Sklep z Pasją tak
252 Paweł Golak 1960 Szreniawa Komornicka Grupa Biegowa nie
253 Daniel Lachowicz 1996 Trzcianka nie
254 Marta Wojtkowiak 1985 Warszawa nie
255 Agnieszka Psiuk 1975 Wiórek tak
256 Piotr Baranowski 1984 Wiry nie
257 Marta Baranowska 1986 Wiry nie
258 Paweł Górczyński 1981 Wiry TERLAN nie
259 Łukasz Żyłka 1992 Wiry nie
260 Katarzyna Andrzejak 1993 Wiry nie
261 Izabela Drobnik 1980 Wiry UKS ORLIK MOSINA nie
262 Bartosz Feifer 1988 Wolsztyn #FeiferTeam / Wolsztyńska Akademia Biegowa nie
263 Beata Bela 1970 Wrocław nie
264 Witold Woźniak 1989 Wronki nie
265 Grzegorz Kozłowski 1983 Września Night Runners Września nie
266 Maja Kozłowska 2008 Września Akademia Lekkoatletyczna Tomasza Szymkowiaka nie
267 Dagmara Jaciuk 1980 Zalasewo nie
268 Danka Kuna 1972 Zaniemyśl nie
269 Robert Kuna 1972 Zaniemyśl nie
270 Przemysław Filipiak 1981 Żydowo Szymkowiak Team nie