VII Bieg "Elegant na 5"

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj rosnąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Mosina
201 Hanna Woroch 1987 Czempiń nie
202 Hanna Bartkowiak 1983 Drużyna prawdziwi sportowcy tak
203 Grzegorz Józef Kujawiński 1983 Poznań nie
204 Grzegorz Kozłowski 1983 Września Night Runners Września nie
205 Gerard Pietruszyński 1958 Międzychód nie
206 Filip Gołembiewski 1981 Leszno Wataha Łączy Nas Bieganie / UKS Orlik Mosina nie
207 Filip Cierpiał 2005 Mosina tak
208 Ewelina Ocysek 1982 Kościan Kościan Team nie
209 Ewa Kamińska 1954 Poznań nie
210 EWA GENDERA 1971 Poznań / Night Runners nie
211 Emilia Maćkowska- Kowalczyk 1985 Swarzędz nie
212 Eliza Rozmiarek 1980 Poznań nie
213 Dorota Kubiak 1975 Pecna OSiR Mosina tak
214 Dorota Jeska 1976 Czapury tak
215 Dorota Zowczak 1983 Komorniki Rawa Team nie
216 Dorita Józwa 1994 Kobylniki Rzuć Okiem Dorita Józwa nie
217 Dominika Przybyszewska 1989 Poznań Świerczewo Run nie
218 David Ziojła 1990 Poznań (Poznań-Wilda) nie
219 Dariusz Wojciechowski 1978 Krosno Krakowiak Ultra Team tak
220 Darek Król 1967 Świątniki Wybiegać Marzenia team tak
221 Danuta Brodziak 1981 Mosina tak
222 Danka Kuna 1972 Zaniemyśl nie
223 Daniel Lachowicz 1996 Trzcianka nie
224 Damian Zieliński 1995 Mosina tak
225 Damian Wiśniewski 1996 Ślesin Dietetyk Magdalena Kołodziej nie
226 Damian Śliwczyński 1989 Śmigiel nie
227 Damian Borsuk 1985 Poznań nie
228 Dagmara Kaźmierczak 2001 Dymaczewo Stare tak
229 Dagmara Jaciuk 1980 Zalasewo nie
230 Bronisław Szczepaniak 1951 KĘDZIERZYN-KOŹLE nie
231 Blanka Kleiber 2008 Mosina MKS Juvenia Puszczykowo tak
232 Beniamin Rozczyński 1993 Luboń Zgrupka Luboń nie
233 Beata Jabłońska 1991 Mosina tak
234 Beata Bela 1970 Wrocław nie
235 Bartłomiej Wojciechowski 1997 Drużyna Klub Sportowy Shootboxer tak
236 Bartosz Stawicki 1986 Swarzędz Super Stawik Team nie
237 Bartosz Kuciak 1987 Krosno tak
238 Bartosz Feifer 1988 Wolsztyn #FeiferTeam / Wolsztyńska Akademia Biegowa nie
239 Barbara Bogucka 1970 Rakoniewice Run Team Rydzyna nie
240 Barbara Kleiber 1981 Mosina Ślimaki tak
241 Asia Legenza 1984 Luboń nie
242 Artur Leśniczak 1989 Mosina tak
243 Arleta Przywarczak-Olejnik 1984 Mosina tak
244 Anna Rewolińska-Rudnicka 1975 Mosina tak
245 Anna Wiśniewska 1982 Świątniki Azyl Biegacza Sklep z Pasją tak
246 Anna Kołodziej 1986 Mosina Kutikai Running Team tak
247 Anna Frankowska 1976 Mosina tak
248 ANNA KUJAWA 1983 MOSINA tak
249 Ania Gratkowska 1980 Mieczewo tak
250 Angelika Dudziak 1986 Czempin nie
251 Andrzej Drgas 1955 Luboń MOTOR LUBON TEAM nie
252 Alina Łukowiak 1977 Czempiń nie
253 Aleksandra Heleska 2004 Poznań nie
254 Albert Napierała 1973 Mosina tak
255 Agnieszka Psiuk 1975 Wiórek tak
256 Agnieszka Zerba 1981 Pecna tak
257 Agnieszka Kliber 1997 Poznań Zdun Triathlon Team/PKB KMP Kalisz tak
258 Agnieszka Michałowska-Dudzińska 1978 Śrem nie
259 Agnieszka Andrzejczak 1979 Czapury tak
260 Agnieszka Dzięcielska 1976 Poznań nie
261 Agnieszka Ratajczak 1975 Kościan nie
262 Agnieszka Żerdzińska 1973 Mosina UKS ORLIK MOSINA tak
263 Agnieszka Adel 1977 Mosina tak
264 Adrianna Kubiaczyk 1990 Mosina extreme_peppa tak
265 Adrian Baraniak 2000 Mosina tak
266 Adrian Szczepski 1985 Mosina UKS ORLIK MOSINA tak
267 Adam Staniszewski 2004 Luboń nie
268 Adam Szuda 1986 Plewiska Fehlau Run Team nie
269 Adam Miedziak 1987 Sasinowo Neopunkt Mosina tak
270 Adam Ornatowski 1986 koninko nie