VII Bieg "Elegant na 5"

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Mosina
201 Karol Borowski 1990 Krosno tak
202 Natalia Kaczmarek 1990 Grodzisk Wlkp Łodyga team nie
203 Marta Kaźmierczak 1990 Luboń prawdziwi sportowcy nie
204 Magdalena Mikołajczak 1990 Czempiń nie
205 Mateusz Zając 1990 Garzyn ALBANNERS nie
206 Maciej Karolczak 1991 Luboń prawdziwi sportowcy nie
207 Marta Karolczak 1991 Luboń prawdziwi sportowcy nie
208 Piotr Piwecki 1991 Kopanica Wolsztyńska Akademia Biegowa nie
209 Przemysław Jasiak 1991 Konin AMG nie
210 Patryk Jabłoński 1991 Mosina tak
211 Jakub Kaczmarek 1991 Grodzisk Wlkp nie
212 Beata Jabłońska 1991 Mosina tak
213 Jolanta Waszak 1991 Brodnica nie
214 Łukasz Żyłka 1992 Wiry nie
215 Beniamin Rozczyński 1993 Luboń Zgrupka Luboń nie
216 Katarzyna Andrzejak 1993 Wiry nie
217 Piotr Kurzawa 1993 Ostrów Wielkopolski nie
218 Roland Nowak 1993 Poznań nie
219 Viktor Yakushchenko 1993 Mosina tak
220 Patrycja Skalecka 1994 Stęszew nie
221 Krzysztof Hałas 1994 Mosina tak
222 Dorita Józwa 1994 Kobylniki Rzuć Okiem Dorita Józwa nie
223 Marek Rydlewski 1994 Mosina tak
224 Maciej Uniejewski 1994 Poznań nie
225 Marek Stasiak 1995 Mosina tak
226 Łukasz Fabiański 1995 Międzychód MollDur Mosina nie
227 Damian Zieliński 1995 Mosina tak
228 Kuba Szczęsny 1995 Buk nie
229 Damian Wiśniewski 1996 Ślesin Dietetyk Magdalena Kołodziej nie
230 Daniel Lachowicz 1996 Trzcianka nie
231 Karolina Kurzątkowska 1996 Poznań nie
232 Roksana Pawlak 1996 Mosina tak
233 Paulina Ludwiczak 1997 Mosina Klub Sportowy Mickey'a Mouse'a tak
234 Kacper Jankowski 1997 Brodnica KOBeJot FC nie
235 Bartłomiej Wojciechowski 1997 Drużyna Klub Sportowy Shootboxer tak
236 Jakub Nowak 1997 Krzywiń nie
237 Agnieszka Kliber 1997 Poznań Zdun Triathlon Team/PKB KMP Kalisz tak
238 Jakub Augustyniak 1997 Mosina KOBeJot FC tak
239 Katarzyna Wojciechowska 1997 Mosina tak
240 Patrycja Rolnik 1997 Gostyń nie
241 Monika Pietruszyńska 1998 Międzychód nie
242 Kacper Gargasiewicz 1998 Nowa Sól Ratownicza Liga Biegowa nie
243 Oliwia Robak 1998 Poznań nie
244 Patrycja Wulbach 1998 Mieczewo Skład Węgla Mieczewo Biega tak
245 Mariia Choban 1998 Poznań nie
246 Adrian Baraniak 2000 Mosina tak
247 Kacper Konopka 2000 Kunowice nie
248 Zuzanna Baraniak 2000 Mosina tak
249 Owidiusz Pankowski 2000 Nowy Tomyśl #FeiferTeam nie
250 Patryk Kaczmarek 2000 Grodzisk Wielkopolski Lebioda running team nie
251 Dagmara Kaźmierczak 2001 Dymaczewo Stare tak
252 Wiktoria Wojciechowska 2001 Mosina Shootboxer Mosina tak
253 Adam Staniszewski 2004 Luboń nie
254 Aleksandra Heleska 2004 Poznań nie
255 Kacper Kmiecik 2004 Błocko #FeiferTeam nie
256 Filip Cierpiał 2005 Mosina tak
257 Jagoda Grendel 2005 Mosina tak
258 Maksymilian FABISIAK 2006 Krosinko Krosinko Biega :-) tak
259 Joanna Gierszewska 2006 Krosno MKS Juvenia Puszczykowo tak
260 Paulina Kusztelska 2006 Mosina LO 12 Poznań tak
261 Jakub Niżewski 2007 Czapury Krakowiak Ultra Team tak
262 Wiktoria Dudzińska 2007 Mosina tak
263 Mateusz Kordylewski 2007 Mosina tak
264 Kacper Patela 2007 Mosina KS 1920 Mosina/SP Krosno tak
265 Ignacy Pudliszewski 2007 Kościan SzymanowskiTeam / Kościan Team nie
266 Maja Kozłowska 2008 Września Akademia Lekkoatletyczna Tomasza Szymkowiaka nie
267 Paweł Patela 2008 Borkowice UKS Orlik Mosina/SP Krosno tak
268 Wiktor Gołembiewski 2008 Mosina wataha laczy nas bieganie tak
269 Wiktoria Bajer 2008 Puszczykowo Klub Sportowy Shootboxer nie
270 Blanka Kleiber 2008 Mosina MKS Juvenia Puszczykowo tak