VII Bieg "Elegant na 5"

Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Mosina Start
101 Dariusz Nowak 1996 Mosina LOFT TEAM EXTRAME tak 11:00
102 Marcin Nowak 1984 Mosina KRAKOWIAK TEAM tak 11:00
103 Irmina Nowak 1989 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina nie 11:00
104 Patrycja Nowak 1998 Daszewice PRO366 / Mistrzowski Trening tak 11:00
105 Przemysław Nowaczyk 1980 Luboń BestDrive Mosina Team tak 11:00
106 Paweł Niżewski 1980 Czapury KRAKOWIAKTEAM tak 11:00
107 Wojciech Napierała 1992 Niepruszewo Team Napierała nie 11:00
108 Albert Napierała 1973 Mosina tak 11:00
109 Hubert Naglak 1995 Szelejewo Runaway team nie 11:00
110 Marta Mucha Balcerek 1986 Stęszew DeGaSa Vegerunners Stęszew nie 11:00
111 Adam Miedziak 1987 Sasinowo Neopunkt Mosina / Natura Mosina tak 11:00
112 Anna Michniacka-Matecka 1989 Jarocin nie 11:00
113 Agnieszka Michałowska-Dudzińska 1978 Śrem nie 11:00
114 Marcin Michalczyk 1978 Mosina Ejbry tak 11:00
115 Tobiasz Michalak 1994 Chrzan nie 11:00
116 Łukasz Meller 1978 Poznań nie 11:00
117 Marta Mantaj 1981 Mosina tak 11:00
118 Tomasz Maluśki 2005 Śmieszkowo nie 11:00
119 Marek Makowski 1976 Śrem nie 11:00
120 Małgorzata Maciejewska 1985 Mosina tak 11:00
121 Lidia Lum-Namirowska 1979 Pecna tak 11:00
122 Maciej Lum 1979 Pecna tak 11:00
123 Kamil Loba 1983 Dopiewo nie 11:00
124 Kamil Loba 1983 Dopiewo nie 11:00
125 Józef Linke 1964 Mosina Krosinko Biega :-) tak 11:00
126 Marek Lewandowski 1958 Luboń nie 11:00
127 Artur Leśniczak 1989 Mosina tak 11:00
128 Anna Leporowska 1976 Środa Wielkopolska nie 11:00
129 Piotr Kwieciński 1982 Luboń Luboń nie 11:00
130 Paulina Kusztelska 2007 Mosina Szkoła Podstawowa nr 2 w Mosinie tak 11:00
131 Bartosz Kuciak 1987 Krosno tak 11:00
132 Dorota Kubiak 1975 Pecna tak 11:00
133 Zuzanna Kubiak 2001 Pecna tak 11:00
134 Rafał Kubacki 1973 Mosina JP KOMPENSATA Agencja Pracy tak 11:00
135 Darek Król 1967 Świątniki HERNIK TEAM tak 11:00
136 Piotr Król 1987 Poznań nie 11:00
137 Sebastian Król 1993 Strzępiń CONNECTOR TEAM nie 11:00
138 Rafał Krakowiak 1989 Krosno KRAKOWIAKTEAM / AdrenalinaFitness tak 11:00
139 Wiesław Krakowiak 1964 Mosina KRAKOWIAK TEAM tak 11:00
140 Piotr Kołodziej 1986 Mosina Fat Fox Team tak 11:00
141 Piotr Kołodziej 1986 Mosina Fat Fox Team tak 11:00
142 Mateusz Kowalski 1987 MOSINA Dirty Sparrows tak 11:00
143 Michalina Kowalczyk 1984 Krosno tak 11:00
144 Piotr Kotowski 1986 Wiórek tak 11:00
145 Patrycja Kotowska 1987 Wiórek tak 11:00
146 Łukasz Kornosz 1995 LUBOŃ nie 11:00
147 Mirosław Kopacz 1955 Poznan nie 11:00
148 Jakub Konieczny 2002 Puszczykowo nie 11:00
149 Barbara Kleiber 1981 Mosina tak 11:00
150 Blanka Kleiber 2007 Mosina MKS Juvenia Puszczykowo tak 11:00
151 Michał Kleiber 1978 Mosina tak 11:00
152 Natalia Kędziora 1977 Luboń Luboński Klub Biegacza nie 11:00
153 Weronika Kasprzak 1998 Koziegłowy nie 11:00
154 Maciej Kasprzak 1973 Koziegłowy nie 11:00
155 Jacek Kasperkowiak 1976 Mosina tak 11:00
156 Jacek Kasperkowiak 1980 Mosina tak 11:00
157 Wojciech Kaptur 1963 Czempiń nie 11:00
158 Łukasz Kamiński 1988 Lwówek Opalenicki Klub Biegacza nie 11:00
159 Ewa Kamińska 1954 Poznań nie 11:00
160 Marek Kądzielak 1975 Rogalinek DRUŻYNA SZPIKU/KAJAKI2.PL tak 12:30
161 Grzegorz Jurga 1980 Rogalinek tak 11:00
162 Zuzanna Jęchorek 1980 Mosina tak 11:00
163 Aleksandra Jarych 2005 Poznań Tajfun Czapury tak 12:30
164 Jarosław Jarych 1972 Poznań Jarosław Jarych tak 12:30
165 Justyna Jarmuda 1982 Poznań nie 11:00
166 Renata Jarczewska 1967 Goleniów nie 11:00
167 Julia Huchwajda 2006 Mosina MKS Juvenia Puszczykowo tak 11:00
168 Estera Gulcz 1986 Mosina OSiR Mosina tak 11:00
169 Irena Grzywocz 1951 Mosina Profit Sport Team nie 11:00
170 Bernard Grzywocz 1949 Mosina nie 11:00
171 Tomasz GRZESIK 1979 Mosina EOD tak 11:00
172 ŁUKASZ GRZESIK 1981 Mosina AVIONICS tak 11:00
173 Błażej Grzemski 1988 Borek Wielkopolski KB MIŚ BOREK WLKP. nie 11:00
174 LESZEK GROCHOLEWSKI 1963 LUBOŃ MOTOR LUBON TEAM nie 11:00
175 Tomek Gratkowski 1972 Mieczewo tak 11:00
176 Anna Gratkowska 1980 Mieczewo tak 11:00
177 Wiktoria Grabińska 2002 Komorniki Wataha-Łączy nas bieganie nie 11:00
178 Angelika Grabińska 1980 Komorniki Wataha-Łączy nas bieganie nie 11:00
179 Małgorzata Gostomska 1980 Czempiń Rebellion Of Free Runners nie 11:00
180 Michał Górny 1985 Mosina Rawa Team tak 11:00
181 Lidia Golińska 2005 Poznań nie 11:00
182 Paweł Golak 1960 Szreniawa Komornicka Grupa Biegowa nie 11:00
183 Paweł Garguliński 1974 Poznań nie 11:00
184 Angelika Galazka 1990 Poznan 12WBOT nie 11:00
185 Anna Frankowska 1976 Krosno tak 11:00
186 Katarzyna Frankowska 1981 Poznań Pędzące Leniwce nie 11:00
187 Tomasz Filimon 1978 MOSINA IDMAR Racing Team - Triathlon Division tak 11:00
188 Szymon Fenikowski 1976 Błażejewo Pędzące Leniwce nie 11:00
189 Mateusz Fabisiak 1996 Krosinko Neopunkt Mosina / ObozySobecki.pl / Natura Mosina tak 11:00
190 tomasz fabisiak 1973 krosinko tak 11:00
191 Marzena FABISIAK 1974 krosinko Krosinko Biega :-) tak 11:00
192 Marta Elsner 1980 Błażejewo nie 11:00
193 Jarosław Dziubałka 1975 Czapury tak 11:00
194 Robert Dymarski 1980 Mosina Mosina Biega tak 11:00
195 Marcin Dudziński 1978 Mosina tak 11:00
196 Wiktoria Dudzińska 2007 Mosina tak 11:00
197 ANDRZEJ DRGAS 1955 LUBOŃ MOTOR LUBON TEAM nie 11:00
198 Łukasz Domański 1981 Mosina tak 11:00
199 Marcin Dolata 1974 Poznań TZS - Tradycyjnie Zamykający Stawkę nie 11:00
200 Tomasz Dolata 1988 Poznań nie 11:00