VII Bieg "Elegant na 5"

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Mosina
101 Adam Ornatowski 1986 koninko nie
102 Piotr Olejniczak 1989 Mosina RAWA tak
103 Robert Olejniczak 1965 DOPIEWO Rawa Team nie
104 Michał Ocysek 1983 Kościan nie
105 Ewelina Ocysek 1982 Kościan Kościan Team nie
106 Jakub Nowak 1997 Krzywiń nie
107 Roland Nowak 1993 Poznań nie
108 Kama Nowak 1971 Poznań nie
109 Paweł Niżewski 1980 Czapury Krakowiak Ultra Team tak
110 Jakub Niżewski 2007 Czapury Krakowiak Ultra Team tak
111 Albert Napierała 1973 Mosina tak
112 Marta Mrowińska 1974 Mosina Shootboxer Mosina tak
113 Magdalena Mikołajczak 1990 Czempiń nie
114 Adam Miedziak 1987 Sasinowo Neopunkt Mosina tak
115 Agnieszka Michałowska-Dudzińska 1978 Śrem nie
116 Marcin Michalczyk 1978 Mosina Ejbry tak
117 Patrycja Matuszak 1985 Mosina tak
118 Marek Makowski 1976 Śrem nie
119 Krzysztof Madajewski 1982 Puszczykowo MOSINA BIEGA. nie
120 Emilia Maćkowska- Kowalczyk 1985 Swarzędz nie
121 Paulina Ludwiczak 1997 Mosina Klub Sportowy Mickey'a Mouse'a tak
122 Józef Linke 1964 Krosinko Krosinko Biega :-) tak
123 Sonia Limanska 1988 Mosina tak
124 Marek Lewandowski 1958 Luboń nie
125 Artur Leśniczak 1989 Mosina tak
126 Asia Legenza 1984 Luboń nie
127 Daniel Lachowicz 1996 Trzcianka nie
128 Paulina Kusztelska 2006 Mosina LO 12 Poznań tak
129 Piotr Kurzawa 1993 Ostrów Wielkopolski nie
130 Karolina Kurzątkowska 1996 Poznań nie
131 Danka Kuna 1972 Zaniemyśl nie
132 Robert Kuna 1972 Zaniemyśl nie
133 Marcin Kulczewski 1981 Pecna tak
134 Małgorzata Kulczewska 1985 Pecna tak
135 Grzegorz Józef Kujawiński 1983 Poznań nie
136 SZYMON KUJAWA 1983 MOSINA tak
137 ANNA KUJAWA 1983 MOSINA tak
138 Bartosz Kuciak 1987 Krosno tak
139 Jakub Kubiak 1980 Poznań Wilda Biega / QbArts.pl nie
140 Dorota Kubiak 1975 Pecna OSiR Mosina tak
141 Adrianna Kubiaczyk 1990 Mosina extreme_peppa tak
142 Natalia Krych 1988 Czempiń nie
143 SYLWIA KROPACZ 1974 Radzewice 3kropki team tak
144 ROBERT KROPACZ 1973 Radzewice 3kropki team tak
145 Darek Król 1967 Świątniki Wybiegać Marzenia team tak
146 Rafał Krakowiak 1989 Krosno Krakowiak Ultra Team tak
147 Wiesław Krakowiak 1964 Mosina KRAKOWIAK TEAM tak
148 Piotr Kołodziej 1986 Mosina Fat Fox Team tak
149 Anna Kołodziej 1986 Mosina Kutikai Running Team tak
150 Norbert Kołodziej 1982 Krzemieniewo nie
151 Grzegorz Kozłowski 1983 Września Night Runners Września nie
152 Stanisław Kozłowski 1950 Przemęt nie
153 Maja Kozłowska 2008 Września Akademia Lekkoatletyczna Tomasza Szymkowiaka nie
154 Michalina Kowalczyk 1984 Krosno tak
155 Marcin Kosicki 1973 Głuchowo Biegacze Ściemniacze nie
156 Mateusz Kordylewski 2007 Mosina tak
157 Paulina Kordylewska 1980 Mosina tak
158 Kacper Konopka 2000 Kunowice nie
159 Jacek Konieczny 1975 Mosina Fundacja Niesiemy Nadzieję tak
160 Piotr Komisarek 1978 Mosina tak
161 Kacper Kmiecik 2004 Błocko #FeiferTeam nie
162 Monika Klimkiewicz 1980 Mosina tak
163 Przemysław Kliks 1981 Poznań nie
164 Agnieszka Kliber 1997 Poznań Zdun Triathlon Team/PKB KMP Kalisz tak
165 Blanka Kleiber 2008 Mosina MKS Juvenia Puszczykowo tak
166 Michał Kleiber 1978 Mosina Ślimaki tak
167 Barbara Kleiber 1981 Mosina Ślimaki tak
168 Monika Klak-Stachowiak 1981 Czapury Czapury City tak
169 Natalia Kędziora 1977 Luboń nie
170 Marta Kaźmierczak 1990 Luboń prawdziwi sportowcy nie
171 Dagmara Kaźmierczak 2001 Dymaczewo Stare tak
172 Michał Kasprzyk 1981 Mosina tak
173 Szymon Kasprowicz 1970 Puszczykowo nie
174 Marietta Kasperczak 1985 Krosno OSiR Mosina tak
175 Marta Karolczak 1991 Luboń prawdziwi sportowcy nie
176 Maciej Karolczak 1991 Luboń prawdziwi sportowcy nie
177 Łukasz Karmowski 1981 Mosina tak
178 Wojciech Kaptur 1963 Czempiń nie
179 Michał Kamiński 1987 Komorniki nie
180 Ewa Kamińska 1954 Poznań nie
181 Jakub Kaczmarek 1991 Grodzisk Wlkp nie
182 Natalia Kaczmarek 1990 Grodzisk Wlkp Łodyga team nie
183 Patryk Kaczmarek 2000 Grodzisk Wielkopolski Lebioda running team nie
184 Maciej Jung 1989 Mosina AFG tak
185 Dorita Józwa 1994 Kobylniki Rzuć Okiem Dorita Józwa nie
186 Dorota Jeska 1976 Czapury tak
187 Kazimierz Jastrzębowski 1953 Poznań Fundacja Niesiemy Nadzieję nie
188 Przemysław Jasiak 1991 Konin AMG nie
189 Radosław Jarczyński 1978 Mosina Mosina Biega tak
190 Karolina Jarczyńska 1980 Mosina Mosina Biega tak
191 Kacper Jankowski 1997 Brodnica KOBeJot FC nie
192 Joanna Jankowska 1973 Brodnica aktywnie.fit nie
193 Marcin Jakubowski 1982 Kościan UKS ORLIK MOSINA tak
194 Dagmara Jaciuk 1980 Zalasewo nie
195 Patryk Jabłoński 1991 Mosina tak
196 Beata Jabłońska 1991 Mosina tak
197 Łukasz Hetman 1980 Krosno tak
198 Aleksandra Heleska 2004 Poznań nie
199 Magdalena Hebisz 1971 Leszno nie
200 Krzysztof Hałas 1994 Mosina tak