VII Bieg "Elegant na 5"

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Mosinasortuj rosnąco
101 Karolina Baranska-Szymkowska 1983 Mosina UKS ORLIK MOSINA tak
102 Hanna Bartkowiak 1983 Drużyna prawdziwi sportowcy tak
103 Magdalena Walkowiak 1986 Krosno tak
104 Karol Borowski 1990 Krosno tak
105 Renata Wulbach 1974 Mieczewo Skład Węgla Mieczewo Biega tak
106 Paweł Birlet 1983 Krosno tak
107 Maksymilian FABISIAK 2006 Krosinko Krosinko Biega :-) tak
108 Piotr Komisarek 1978 Mosina tak
109 Michał Górny 1985 Mosina tak
110 Adam Miedziak 1987 Sasinowo Neopunkt Mosina tak
111 Martyna Bąkowska 1982 Krosno Borkofoki:) tak
112 Maciej Patela 1979 Borkowice Mosina Tea tak
113 Patrycja Matuszak 1985 Mosina tak
114 Barbara Kleiber 1981 Mosina Ślimaki tak
115 Michał Woźniak 1977 Krosno tak
116 Anna Frankowska 1976 Mosina tak
117 Paweł Niżewski 1980 Czapury Krakowiak Ultra Team tak
118 SZYMON KUJAWA 1983 MOSINA tak
119 Małgorzata Pelowska 1968 Mosina EXACTUS Sport Team tak
120 Radosław Jarczyński 1978 Mosina Mosina Biega tak
121 Paulina Kordylewska 1980 Mosina tak
122 Marietta Kasperczak 1985 Krosno OSiR Mosina tak
123 Paulina Wieczorek 1988 Mosina Klub Sportowy Shootboxer tak
124 Krzysztof Szyfler 1982 Mosina tak
125 Jakub Niżewski 2007 Czapury Krakowiak Ultra Team tak
126 Marcin Kulczewski 1981 Pecna tak
127 Agnieszka Żerdzińska 1973 Mosina UKS ORLIK MOSINA tak
128 ANNA KUJAWA 1983 MOSINA tak
129 Ania Gratkowska 1980 Mieczewo tak
130 Paulina Ludwiczak 1997 Mosina Klub Sportowy Mickey'a Mouse'a tak
131 Krzysztof Baraniak 1983 Dymaczewo Stare tak
132 Monika Dolata 1985 Mosina Shootboxer Mosina tak
133 Marek Stasiak 1995 Mosina tak
134 Agnieszka Adel 1977 Mosina tak
135 Bartłomiej Wojciechowski 1997 Drużyna Klub Sportowy Shootboxer tak
136 Sonia Limanska 1988 Mosina tak
137 Piotr Baranowski 1984 Wiry nie
138 Emilia Maćkowska- Kowalczyk 1985 Swarzędz nie
139 Piotr Święch 1980 Błażejewo Biegacze z Przylesia nie
140 Witold Woźniak 1989 Wronki nie
141 Kama Nowak 1971 Poznań nie
142 Bartosz Stawicki 1986 Swarzędz Super Stawik Team nie
143 Wiktor Dębowski 1987 Czempiń ChampionMan Team nie
144 Łukasz Łopatowski 1984 Puszczykowo nie
145 Jakub Kaczmarek 1991 Grodzisk Wlkp nie
146 Magdalena Fabian 1987 Poznań ZSB1 nie
147 Gerard Pietruszyński 1958 Międzychód nie
148 Marta Baranowska 1986 Wiry nie
149 Paweł Górczyński 1981 Wiry TERLAN nie
150 Joanna Zbroszczyk 1977 Kamionki nie
151 Przemysław Wrzeszcz 1974 Kórnik-Bnin nie
152 Roman Rożkowski 1958 Śrem nie
153 Kuba Szczęsny 1995 Buk nie
154 Marcin Kosicki 1973 Głuchowo Biegacze Ściemniacze nie
155 Bronisław Szczepaniak 1951 KĘDZIERZYN-KOŹLE nie
156 Marta Kaźmierczak 1990 Luboń prawdziwi sportowcy nie
157 Łukasz Żyłka 1992 Wiry nie
158 Piotr Kurzawa 1993 Ostrów Wielkopolski nie
159 Natalia Kaczmarek 1990 Grodzisk Wlkp Łodyga team nie
160 Urszula Szulczewska 1980 Piotrowo Pierwsze nie
161 Monika Pietruszyńska 1998 Międzychód nie
162 Marta Wojtkowiak 1985 Warszawa nie
163 Wiktor Podsiadłowski 1986 Leszno nie
164 Jacek Sołtysiak 1975 Czempiń Stowarzyszenie SAMI SWOI nie
165 Adam Staniszewski 2004 Luboń nie
166 Agnieszka Michałowska-Dudzińska 1978 Śrem nie
167 Filip Gołembiewski 1981 Leszno Wataha Łączy Nas Bieganie / UKS Orlik Mosina nie
168 Piotr Piwecki 1991 Kopanica Wolsztyńska Akademia Biegowa nie
169 Aleksandra Heleska 2004 Poznań nie
170 Ignacy Pudliszewski 2007 Kościan SzymanowskiTeam / Kościan Team nie
171 Hanna Woroch 1987 Czempiń nie
172 Ewa Kamińska 1954 Poznań nie
173 Bartosz Feifer 1988 Wolsztyn #FeiferTeam / Wolsztyńska Akademia Biegowa nie
174 Jakub Kubiak 1980 Poznań Wilda Biega / QbArts.pl nie
175 Marta Karolczak 1991 Luboń prawdziwi sportowcy nie
176 Daniel Lachowicz 1996 Trzcianka nie
177 EWA GENDERA 1971 Poznań / Night Runners nie
178 Katarzyna Andrzejak 1993 Wiry nie
179 Maciej Uniejewski 1994 Poznań nie
180 Monika Wróbel 1974 Gniezno nie
181 Krzysztof RAJEWICZ 1974 Puszczykowo 31 Baza Lotnictwa Taktycznego nie
182 Natalia Kędziora 1977 Luboń nie
183 Damian Wiśniewski 1996 Ślesin Dietetyk Magdalena Kołodziej nie
184 Adam Szuda 1986 Plewiska Fehlau Run Team nie
185 Maciej Karolczak 1991 Luboń prawdziwi sportowcy nie
186 Danka Kuna 1972 Zaniemyśl nie
187 SŁAWOMIR SPYCHAŁA 1966 POZNAŃ nie
188 Grzegorz Kozłowski 1983 Września Night Runners Września nie
189 Mariusz Czajko 1983 Komorniki UKS ORLIK MOSINA nie
190 Mariia Choban 1998 Poznań nie
191 Marek Lewandowski 1958 Luboń nie
192 Jolanta Waszak 1991 Brodnica nie
193 Karolina Kurzątkowska 1996 Poznań nie
194 Beata Bela 1970 Wrocław nie
195 Robert Kuna 1972 Zaniemyśl nie
196 Stanisław Kozłowski 1950 Przemęt nie
197 Szymon Kasprowicz 1970 Puszczykowo nie
198 Agnieszka Dzięcielska 1976 Poznań nie
199 Patryk Kaczmarek 2000 Grodzisk Wielkopolski Lebioda running team nie
200 Maja Kozłowska 2008 Września Akademia Lekkoatletyczna Tomasza Szymkowiaka nie