VII Bieg "Elegant na 5"

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Mosinasortuj malejąco Start
101 Katarzyna Frankowska 1981 Poznań Pędzące Leniwce nie 11:00
102 Agnieszka Ratajczak 1975 Kościan Kościan Team nie 11:00
103 Marta Rzepczyńska 1981 Plewiska nie 11:00
104 Paweł Golak 1960 Szreniawa Komornicka Grupa Biegowa nie 11:00
105 Wiktoria Grabińska 2002 Komorniki Wataha-Łączy nas bieganie nie 11:00
106 DAWID Cichoszewski 2002 Komorniki 2002 nie 11:00
107 Piotr Święch 1980 Błażejewo Biegacze z Przylesia nie 11:00
108 Tomasz Maluśki 2005 Śmieszkowo nie 11:00
109 Joanna Bartoszewska 1981 Spytkówki nie 11:00
110 Anna Wiśniewska 1982 Poznań HERNIK TEAM nie 11:00
111 Błażej Grzemski 1988 Borek Wielkopolski KB MIŚ BOREK WLKP. nie 11:00
112 Marcin Dolata 1974 Poznań TZS - Tradycyjnie Zamykający Stawkę nie 11:00
113 Marek Kądzielak 1975 Rogalinek DRUŻYNA SZPIKU/KAJAKI2.PL tak 12:30
114 Marcin Chudziński 1981 Mosina OSIR Mosina/Mosina Biega tak 11:00
115 Paweł Bednarz 1973 Mosina tak 11:00
116 Jacek Kasperkowiak 1976 Mosina tak 11:00
117 Aleksandra Jarych 2005 Poznań Tajfun Czapury tak 12:30
118 Paweł Niżewski 1980 Czapury KRAKOWIAKTEAM tak 11:00
119 Joanna Żurawska 1981 Mosina tak 11:00
120 Marcin Michalczyk 1978 Mosina Ejbry tak 11:00
121 Darek Król 1967 Świątniki HERNIK TEAM tak 11:00
122 Adam Smierzchała 1972 Mosina tak 11:00
123 Barbara Kleiber 1981 Mosina tak 11:00
124 Jakub Bagiński 1985 Krosno Ks Bola 06 Poznań tak 11:00
125 Marcin Sierota 1980 Rogalinek Pomóż Tosi tak 12:30
126 Monika Sroka 1982 Mosina tak 11:00
127 Jacek Kasperkowiak 1980 Mosina tak 11:00
128 Rafał Biernat 1976 Krosinko tak 11:00
129 Bartosz Chudziński 1984 Mosina LoftTeamExtreme tak 11:00
130 Karolina Barańska-Szymkowska 1983 Mosina tak 11:00
131 Julia Huchwajda 2006 Mosina MKS Juvenia Puszczykowo tak 11:00
132 Mateusz Fabisiak 1996 Krosinko Neopunkt Mosina / ObozySobecki.pl / Natura Mosina tak 11:00
133 Blanka Kleiber 2007 Mosina MKS Juvenia Puszczykowo tak 11:00
134 Marek Walkowiak 1973 Pecna Pecna Team tak 11:00
135 Małgorzata Pelowska 1968 Mosina tak 11:00
136 Józef Linke 1964 Mosina Krosinko Biega :-) tak 11:00
137 Krystyna Zajączkowska 1961 Babki tak 11:00
138 Bartosz Kuciak 1987 Krosno tak 11:00
139 Patryk Stachowiak 1989 Mosina tak 11:00
140 Marek Tomaszewski 1978 Mosina FlexLink Running Team tak 11:00
141 Dorota Kubiak 1975 Pecna tak 11:00
142 Piotr Kołodziej 1986 Mosina Fat Fox Team tak 11:00
143 Mieszko Ciesielski 1980 Wiórek Wiestin tak 11:00
144 Anna Gratkowska 1980 Mieczewo tak 11:00
145 Krzysztof Sprenger 1980 Krosno LOFT TEAM EXTREME tak 11:00
146 Michał Kleiber 1978 Mosina tak 11:00
147 Anna Rewolińska-Rudnicka 1975 Mosina tak 11:00
148 Dariusz Nowak 1996 Mosina LOFT TEAM EXTRAME tak 11:00
149 Łukasz Ozorkiewicz 1982 Mosina tak 11:00
150 Adam Miedziak 1987 Sasinowo Neopunkt Mosina / Natura Mosina tak 11:00
151 Piotr Olejnik 1973 Czapury tak 11:00
152 Maria Wancek 1985 Drużyna tak 11:00
153 marcin SZÓSTAK 1982 MOSINA tak 11:00
154 Zuzanna Kubiak 2001 Pecna tak 11:00
155 Łukasz Domański 1981 Mosina tak 11:00
156 Tomek Gratkowski 1972 Mieczewo tak 11:00
157 Piotr Strzelczyk 1984 Mosina FLORAPROJECT tak 11:00
158 Michał Górny 1985 Mosina Rawa Team tak 11:00
159 Mateusz Kowalski 1987 MOSINA Dirty Sparrows tak 11:00
160 Jakub Parzęcki 2001 Czapury Wiestin tak 11:00
161 Agnieszka Słota 1983 Wiórek Wiestin tak 11:00
162 Łukasz Rozmiarek 1992 Krajkowo WKS Gryżyna Runner tak 11:00
163 Przemysław Skalski 1981 Krosno Neopunkt Mosina / ObozySobecki.pl / Natura Mosina tak 11:00
164 Krzysztof Szefer 1981 Mosina 1981 Mosina tak 11:00
165 Paweł Wancek 1985 Drużyna tak 11:00
166 Marek Żołnowski 1981 Mosina tak 11:00
167 Marcin Peksa 1985 Wiórek Wiestin tak 11:00
168 Piotr Załuski 1973 Pecna Pecna Team tak 11:00
169 Marta Szewczyk 1983 Krosno tak 11:00
170 Zuzanna Jęchorek 1980 Mosina tak 11:00
171 Małgorzata Piechowiak 1966 mosina Adrenalina Fitnes Team tak 11:00
172 Jarosław Dziubałka 1975 Czapury tak 11:00
173 Joanna Banach 1977 Mosina MiriamRun tak 11:00
174 Michalina Kowalczyk 1984 Krosno tak 11:00
175 Michał Żerdziński 1973 Mosina Mosina Biega tak 11:00
176 agnieszka psiuk 1975 wiórek/ k Poznania Wiórek biega tak 11:00
177 Piotr Olejniczak 1989 Mosina RAWA tak 11:00
178 Michał Szczepaniak 1984 Drużyna tak 11:00
179 Tomasz GRZESIK 1979 Mosina EOD tak 11:00
180 Marcin Woźniak 1987 Krosno tak 11:00
181 Tomasz Filimon 1978 MOSINA IDMAR Racing Team - Triathlon Division tak 11:00
182 Hubert Wieczorkiewicz 1980 Mosina Byle do mety tak 11:00
183 Barbara Andrzejewska 1974 Mosina tak 11:00
184 Marta Mantaj 1981 Mosina tak 11:00
185 Izabela Stryszyk 1990 Ludwikowo tak 11:00
186 Przemysław Nowaczyk 1980 Luboń BestDrive Mosina Team tak 11:00
187 Patrycja Kotowska 1987 Wiórek tak 11:00
188 Anna Frankowska 1976 Krosno tak 11:00
189 Marcin Nowak 1984 Mosina KRAKOWIAK TEAM tak 11:00
190 Artur Leśniczak 1989 Mosina tak 11:00
191 ŁUKASZ GRZESIK 1981 Mosina AVIONICS tak 11:00
192 Mateusz Ratajczak 1991 Pecna ELTOGROM tak 11:00
193 Agnieszka Adel 1977 Mosina tak 11:00
194 Łukasz Wilczyński 1980 Mosina Kia Delik Team tak 11:00
195 Anna Wieczorkiewicz 1983 Mosina Byle do mety tak 11:00
196 Rafał Krakowiak 1989 Krosno KRAKOWIAKTEAM / AdrenalinaFitness tak 11:00
197 Julita Wierzbińska 1988 Krosno tak 11:00
198 Maciej Rapior 1987 Nowinki Szynszyl team tak 11:00
199 Patrycja Nowak 1998 Daszewice PRO366 / Mistrzowski Trening tak 11:00
200 Piotr Kotowski 1986 Wiórek tak 11:00