VII Bieg "Elegant na 5"

Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Mosina Start
101 Joanna Banach 1977 Mosina MiriamRun tak 11:00
102 Michał Żerdziński 1973 Mosina Mosina Biega tak 11:00
103 Piotr Olejniczak 1989 Mosina RAWA tak 11:00
104 Tomasz GRZESIK 1979 Mosina EOD tak 11:00
105 Tomasz Filimon 1978 MOSINA IDMAR Racing Team - Triathlon Division tak 11:00
106 Hubert Wieczorkiewicz 1980 Mosina Byle do mety tak 11:00
107 Barbara Andrzejewska 1974 Mosina tak 11:00
108 Marta Mantaj 1981 Mosina tak 11:00
109 Marcin Nowak 1984 Mosina KRAKOWIAK TEAM tak 11:00
110 Artur Leśniczak 1989 Mosina tak 11:00
111 ŁUKASZ GRZESIK 1981 Mosina AVIONICS tak 11:00
112 Agnieszka Adel 1977 Mosina tak 11:00
113 Łukasz Wilczyński 1980 Mosina Kia Delik Team tak 11:00
114 Anna Wieczorkiewicz 1983 Mosina Byle do mety tak 11:00
115 Wiesław Krakowiak 1964 Mosina KRAKOWIAK TEAM tak 11:00
116 Paulina Kusztelska 2007 Mosina Szkoła Podstawowa nr 2 w Mosinie tak 11:00
117 Robert Dymarski 1980 Mosina Mosina Biega tak 11:00
118 Marcin Dudziński 1978 Mosina tak 11:00
119 Rafał Kubacki 1973 Mosina JP KOMPENSATA Agencja Pracy tak 11:00
120 Małgorzata Maciejewska 1985 Mosina tak 11:00
121 Albert Napierała 1973 Mosina tak 11:00
122 Krzysztof Szefer 1981 Mosina Mosina tak 11:00
123 Małgorzata Putowska 1962 Mosina Loft Fitness tak 11:00
124 Tomasz Roeske 1971 Mosina tak 11:00
125 Dagmara Oleszyńska 1986 Mosina tak 11:00
126 Sebastian Toniński 2000 Mosina tak 11:00
127 Tomasz Szymański 1968 Mosina tak 11:00
128 Estera Gulcz 1986 Mosina OSiR Mosina tak 11:00
129 Danuta Brodziak 1981 Mosina tak 11:00
130 Agnieszka Żerdzińska 1973 Mosina Mosina Biega tak 11:00
131 Dariusz Żurawski 1977 Mosina tak 11:00
132 Maciej Rygas 1976 Mosina tak 11:00
133 Wiktoria Dudzińska 2007 Mosina tak 11:00
134 Piotr Kołodziej 1986 Mosina Fat Fox Team tak 11:00
135 Emilia Bogucka 1978 MOSINA Pracownia Rzeźbiarska Boguccy tak 11:00
136 Marcin Chudziński 1981 Mosina OSIR Mosina/Mosina Biega tak 11:00
137 Paweł Bednarz 1973 Mosina tak 11:00
138 Jacek Kasperkowiak 1976 Mosina tak 11:00
139 Joanna Żurawska 1981 Mosina tak 11:00
140 Marcin Michalczyk 1978 Mosina Ejbry tak 11:00
141 Adam Smierzchała 1972 Mosina tak 11:00
142 Barbara Kleiber 1981 Mosina tak 11:00
143 Monika Sroka 1982 Mosina tak 11:00
144 Jacek Kasperkowiak 1980 Mosina tak 11:00
145 Bartosz Chudziński 1984 Mosina LoftTeamExtreme tak 11:00
146 Karolina Barańska-Szymkowska 1983 Mosina tak 11:00
147 Julia Huchwajda 2006 Mosina MKS Juvenia Puszczykowo tak 11:00
148 Blanka Kleiber 2007 Mosina MKS Juvenia Puszczykowo tak 11:00
149 Małgorzata Pelowska 1968 Mosina tak 11:00
150 Józef Linke 1964 Mosina Krosinko Biega :-) tak 11:00
151 Irena Grzywocz 1951 Mosina Profit Sport Team nie 11:00
152 Patryk Stachowiak 1989 Mosina tak 11:00
153 Marek Tomaszewski 1978 Mosina FlexLink Running Team tak 11:00
154 Piotr Kołodziej 1986 Mosina Fat Fox Team tak 11:00
155 Irmina Nowak 1989 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina nie 11:00
156 Wojciech Napierała 1992 Niepruszewo Team Napierała nie 11:00
157 Maciej Rapior 1987 Nowinki Szynszyl team tak 11:00
158 Zuzanna Kubiak 2001 Pecna tak 11:00
159 Piotr Załuski 1973 Pecna Pecna Team tak 11:00
160 Mateusz Ratajczak 1991 Pecna ELTOGROM tak 11:00
161 Maciej Lum 1979 Pecna tak 11:00
162 Agnieszka Zerba 1981 Pecna tak 11:00
163 Lidia Lum-Namirowska 1979 Pecna tak 11:00
164 Marek Walkowiak 1973 Pecna Pecna Team tak 11:00
165 Dorota Kubiak 1975 Pecna tak 11:00
166 Małgorzata Sołtysiak 1979 Plewiska nie 11:00
167 Marta Rzepczyńska 1981 Plewiska nie 11:00
168 Justyna Jarmuda 1982 Poznań nie 11:00
169 Michał Szeszuła 1975 Poznań Night Runners nie 11:00
170 Łukasz Meller 1978 Poznań nie 11:00
171 Hanna Łoś 1984 Poznań OSP Radzewice nie 11:00
172 Hubert Nowicki 1974 Poznań nie 11:00
173 Krzysztof Szajek 1984 Poznań ST RUNNERS nie 11:00
174 Mirosław Kopacz 1955 Poznan nie 11:00
175 Beata Zajączkowska 1980 Poznań nie 11:00
176 MARTA SIP 1990 POZNAŃ Owoc Team nie 11:00
177 Małgorzata Zawilska 1988 Poznań ST RUNNERS nie 11:00
178 Marta Smierzchała 1980 Poznań Pędzące Leniwce nie 11:00
179 Damian Borsuk 1985 Poznań nie 11:00
180 Dariusz Rubaszniak 1965 Poznań Luboński Klub Biegacza nie 11:00
181 Kinga Argalska 1985 Poznań Pędzące Leniwce nie 11:00
182 Tomasz Dawidowicz 1987 Poznań TODA Meble nie 11:00
183 Piotr Włodarczak 1951 Poznań nie 11:00
184 Katarzyna Frankowska 1981 Poznań Pędzące Leniwce nie 11:00
185 Jarosław Jarych 1972 Poznań Jarosław Jarych tak 12:30
186 Anna Wiśniewska 1982 Poznań HERNIK TEAM nie 11:00
187 Marcin Dolata 1974 Poznań TZS - Tradycyjnie Zamykający Stawkę nie 11:00
188 Tomasz Dolata 1988 Poznań nie 11:00
189 Aleksandra Jarych 2005 Poznań Tajfun Czapury tak 12:30
190 Ewa Kamińska 1954 Poznań nie 11:00
191 Lidia Golińska 2005 Poznań nie 11:00
192 Angelika Galazka 1990 Poznan 12WBOT nie 11:00
193 Roman Dehmel 1951 Poznań Goggle Pro Active Eyewear nie 11:00
194 Dorota Zdrojewska 1981 Poznań Zdrojki nie 11:00
195 Paweł Garguliński 1974 Poznań nie 11:00
196 Katarzyna Dolata 1979 Poznań TZS - Tradycyjnie Zamykający Stawkę nie 11:00
197 Marek Zdrojewski 1977 Poznań Zdrojki nie 11:00
198 Piotr Król 1987 Poznań nie 11:00
199 Jakub Styperek 1982 Psarskie Vege Runners nie 11:00
200 Jacek Beym 1960 Puszczykowo Jacek Beym nie 11:00