VII Bieg "Elegant na 5"

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj rosnąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Mosina Start
101 Mariola Buchert 1987 Czempiń nie 11:00
102 Maria Wancek 1985 Drużyna tak 11:00
103 Marek Tomaszewski 1978 Mosina FlexLink Running Team tak 11:00
104 Marek Makowski 1976 Śrem nie 11:00
105 Marek Kądzielak 1975 Rogalinek DRUŻYNA SZPIKU/KAJAKI2.PL tak 12:30
106 Marek Włoszyński 1972 Luboń Luboń nie 11:00
107 Marek Żołnowski 1981 Mosina tak 11:00
108 Marek Zdrojewski 1977 Poznań Zdrojki nie 11:00
109 Marek Lewandowski 1958 Luboń nie 11:00
110 Marek Walkowiak 1973 Pecna Pecna Team tak 11:00
111 MARCIN BUCZKOWSKI 1975 BRODNICA nie 11:00
112 Marcin Roszak 1980 Borek Wielkopolski KB MIŚ BOREK WLKP. nie 11:00
113 marcin SZÓSTAK 1982 MOSINA tak 11:00
114 Marcin Sierota 1980 Rogalinek Pomóż Tosi tak 12:30
115 Marcin Nowak 1984 Mosina KRAKOWIAK TEAM tak 11:00
116 Marcin Dudziński 1978 Mosina tak 11:00
117 Marcin Dolata 1974 Poznań TZS - Tradycyjnie Zamykający Stawkę nie 11:00
118 Marcin Chudziński 1981 Mosina OSIR Mosina/Mosina Biega tak 11:00
119 Marcin Michalczyk 1978 Mosina Ejbry tak 11:00
120 Marcin Woźniak 1987 Krosno tak 11:00
121 Marcin Peksa 1985 Wiórek Wiestin tak 11:00
122 Magdalena Wójcik 1983 ROKIETNICA Wójcik nie 11:00
123 Maciej Lum 1979 Pecna tak 11:00
124 Maciej Rygas 1976 Mosina tak 11:00
125 Maciej Rapior 1987 Nowinki Szynszyl team tak 11:00
126 Maciej Kasprzak 1973 Koziegłowy nie 11:00
127 Lidia Lum-Namirowska 1979 Pecna tak 11:00
128 Lidia Golińska 2005 Poznań nie 11:00
129 Lidia Walkowiak 1979 Kiekrz nie 12:30
130 LESZEK GROCHOLEWSKI 1963 LUBOŃ MOTOR LUBON TEAM nie 11:00
131 Krzysztof Sprenger 1980 Krosno LOFT TEAM EXTREME tak 11:00
132 Krzysztof Szefer 1981 Mosina 1981 Mosina tak 11:00
133 Krzysztof Szymanowski 1993 Kościan Neopunkt Mosina / #SzymanowskiTeam nie 11:00
134 Krzysztof Szefer 1981 Mosina Mosina tak 11:00
135 Krzysztof Szajek 1984 Poznań ST RUNNERS nie 11:00
136 Krystyna Zajączkowska 1961 Babki tak 11:00
137 Kinga Argalska 1985 Poznań Pędzące Leniwce nie 11:00
138 Kinga Bodzioch 1996 Buk nie 11:00
139 Katarzyna Strzałkowska 1981 Luboń nie 11:00
140 Katarzyna Frankowska 1981 Poznań Pędzące Leniwce nie 11:00
141 Katarzyna Paczkowska 1983 Kiekrz nie 11:00
142 Katarzyna Dolata 1979 Poznań TZS - Tradycyjnie Zamykający Stawkę nie 11:00
143 Karolina Barańska-Szymkowska 1983 Mosina tak 11:00
144 Kamil Loba 1983 Dopiewo nie 11:00
145 Kamil Loba 1983 Dopiewo nie 11:00
146 Kacper Wójcik 2003 Rokietnica Wójcik nie 11:00
147 Justyna Jarmuda 1982 Poznań nie 11:00
148 Julita Wierzbińska 1988 Krosno tak 11:00
149 Julia Huchwajda 2006 Mosina MKS Juvenia Puszczykowo tak 11:00
150 Józef Linke 1964 Mosina Krosinko Biega :-) tak 11:00
151 Jolanta Waszak 1991 Brodnica indywidualnie nie 11:00
152 Joanna Zajączkowska 1981 Komorniki nie 11:00
153 Joanna Banach 1977 Mosina MiriamRun tak 11:00
154 Joanna Żurawska 1981 Mosina tak 11:00
155 Joanna Bartoszewska 1981 Spytkówki nie 11:00
156 Jarosław Szkopek 1973 Wiórek tak 11:00
157 Jarosław Dziubałka 1975 Czapury tak 11:00
158 Jarosław Jarych 1972 Poznań Jarosław Jarych tak 12:30
159 Janusz Zaremba 1957 Borzykowo Biegajnia Poznań nie 11:00
160 Jakub Konieczny 2002 Puszczykowo nie 11:00
161 Jakub Parzęcki 2001 Czapury Wiestin tak 11:00
162 Jakub Styperek 1982 Psarskie Vege Runners nie 11:00
163 Jakub Bagiński 1985 Krosno Ks Bola 06 Poznań tak 11:00
164 Jacek Beym 1960 Puszczykowo Jacek Beym nie 11:00
165 Jacek Kasperkowiak 1976 Mosina tak 11:00
166 Jacek Soska 1979 Biedrusko angiodiabetica.pl nie 11:00
167 Jacek Kasperkowiak 1980 Mosina tak 11:00
168 Izabela Stryszyk 1990 Ludwikowo tak 11:00
169 Irmina Nowak 1989 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina nie 11:00
170 Irena Grzywocz 1951 Mosina Profit Sport Team nie 11:00
171 Ignacy Pudliszewski 2006 Kościan SZYMANOWSKI TEAM/KOŚCIAN TEAM nie 11:00
172 Hubert Nowicki 1974 Poznań nie 11:00
173 Hubert Naglak 1995 Szelejewo Runaway team nie 11:00
174 Hubert Wieczorkiewicz 1980 Mosina Byle do mety tak 11:00
175 Hanna Łoś 1984 Poznań OSP Radzewice nie 11:00
176 Grzegorz Jurga 1980 Rogalinek tak 11:00
177 Gerard Pietruszyński 1958 Międzychód Bielsko nie 11:00
178 Fabian Wiktorowski 1976 Luboń Roche Runners nie 11:00
179 Ewa Kamińska 1954 Poznań nie 11:00
180 Estera Gulcz 1986 Mosina OSiR Mosina tak 11:00
181 Emilia Bogucka 1978 MOSINA Pracownia Rzeźbiarska Boguccy tak 11:00
182 Emil Cichoszewski 1979 Komorniki nie 11:00
183 Dorota Kubiak 1975 Pecna tak 11:00
184 Dorota Zdrojewska 1981 Poznań Zdrojki nie 11:00
185 Dominika Cichoszewska 1979 Jezierzyce Kościelne nie 11:00
186 DAWID Cichoszewski 2002 Komorniki 2002 nie 11:00
187 Dariusz Nowak 1996 Mosina LOFT TEAM EXTRAME tak 11:00
188 Dariusz Rubaszniak 1965 Poznań Luboński Klub Biegacza nie 11:00
189 Dariusz Szulc 1972 Luboń MB MOTORS TEAM nie 11:00
190 Dariusz Żurawski 1977 Mosina tak 11:00
191 Darek Król 1967 Świątniki HERNIK TEAM tak 11:00
192 Danuta Brodziak 1981 Mosina tak 11:00
193 Daniel Cichoszewski 1977 Jezierzyce Kościelne nie 11:00
194 Damian Borsuk 1985 Poznań nie 11:00
195 Dagmara Oleszyńska 1986 Mosina tak 11:00
196 Dagmara Cichoszewska 1981 Komorniki 1981 nie 11:00
197 Błażej Grzemski 1988 Borek Wielkopolski KB MIŚ BOREK WLKP. nie 11:00
198 Blanka Kleiber 2007 Mosina MKS Juvenia Puszczykowo tak 11:00
199 Bernard Grzywocz 1949 Mosina nie 11:00
200 Beata Zajączkowska 1980 Poznań nie 11:00