VII Bieg "Elegant na 5"

Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Mosina Start
101 Krzysztof Szefer 1981 Mosina 1981 Mosina tak 11:00
102 LESZEK GROCHOLEWSKI 1963 LUBOŃ MOTOR LUBON TEAM nie 11:00
103 Lidia Lum-Namirowska 1979 Pecna tak 11:00
104 Lidia Golińska 2005 Poznań nie 11:00
105 Lidia Walkowiak 1979 Kiekrz nie 12:30
106 Maciej Rapior 1987 Nowinki Szynszyl team tak 11:00
107 Maciej Kasprzak 1973 Koziegłowy nie 11:00
108 Maciej Lum 1979 Pecna tak 11:00
109 Maciej Rygas 1976 Mosina tak 11:00
110 Magdalena Wójcik 1983 ROKIETNICA Wójcik nie 11:00
111 Marcin Roszak 1980 Borek Wielkopolski KB MIŚ BOREK WLKP. nie 11:00
112 Marcin Dudziński 1978 Mosina tak 11:00
113 Marcin Dolata 1974 Poznań TZS - Tradycyjnie Zamykający Stawkę nie 11:00
114 Marcin Chudziński 1981 Mosina OSIR Mosina/Mosina Biega tak 11:00
115 Marcin Michalczyk 1978 Mosina Ejbry tak 11:00
116 Marcin Sierota 1980 Rogalinek Pomóż Tosi tak 12:30
117 marcin SZÓSTAK 1982 MOSINA tak 11:00
118 Marcin Peksa 1985 Wiórek Wiestin tak 11:00
119 MARCIN BUCZKOWSKI 1975 BRODNICA nie 11:00
120 Marcin Woźniak 1987 Krosno tak 11:00
121 Marcin Nowak 1984 Mosina KRAKOWIAK TEAM tak 11:00
122 Marek Kądzielak 1975 Rogalinek DRUŻYNA SZPIKU/KAJAKI2.PL tak 12:30
123 Marek Walkowiak 1973 Pecna Pecna Team tak 11:00
124 Marek Zdrojewski 1977 Poznań Zdrojki nie 11:00
125 Marek Tomaszewski 1978 Mosina FlexLink Running Team tak 11:00
126 Marek Żołnowski 1981 Mosina tak 11:00
127 Marek Włoszyński 1972 Luboń Luboń nie 11:00
128 Marek Lewandowski 1958 Luboń nie 11:00
129 Marek Makowski 1976 Śrem nie 11:00
130 Maria Wancek 1985 Drużyna tak 11:00
131 Mariola Buchert 1987 Czempiń nie 11:00
132 Mariusz Balcerek 1986 Stęszew DeGaSa Vegerunners Stęszew nie 11:00
133 Marta Mucha Balcerek 1986 Stęszew DeGaSa Vegerunners Stęszew nie 11:00
134 Marta Rzepczyńska 1981 Plewiska nie 11:00
135 Marta Elsner 1980 Błażejewo nie 11:00
136 Marta Szewczyk 1983 Krosno tak 11:00
137 MARTA SIP 1990 POZNAŃ Owoc Team nie 11:00
138 Marta Smierzchała 1980 Poznań Pędzące Leniwce nie 11:00
139 Marta Mantaj 1981 Mosina tak 11:00
140 Marzena FABISIAK 1974 krosinko Krosinko Biega :-) tak 11:00
141 Mateusz Ratajczak 1991 Pecna ELTOGROM tak 11:00
142 Mateusz Fabisiak 1996 Krosinko Neopunkt Mosina / ObozySobecki.pl / Natura Mosina tak 11:00
143 Mateusz Kowalski 1987 MOSINA Dirty Sparrows tak 11:00
144 Mateusz Szewczyk 1990 Chobienice KKFP Wolsztyn nie 11:00
145 Małgorzata Maciejewska 1985 Mosina tak 11:00
146 Małgorzata Putowska 1962 Mosina Loft Fitness tak 11:00
147 Małgorzata Pelowska 1968 Mosina tak 11:00
148 Małgorzata Sołtysiak 1979 Plewiska nie 11:00
149 Małgorzata Piechowiak 1966 mosina Adrenalina Fitnes Team tak 11:00
150 Małgorzata Zawilska 1988 Poznań ST RUNNERS nie 11:00
151 Małgorzata Gostomska 1980 Czempiń Rebellion Of Free Runners nie 11:00
152 Michalina Kowalczyk 1984 Krosno tak 11:00
153 Michał Olejnik 1982 Błażejewo Biegacze z Przylesia :) nie 11:00
154 Michał Kleiber 1978 Mosina tak 11:00
155 Michał Szeszuła 1975 Poznań Night Runners nie 11:00
156 Michał Górny 1985 Mosina Rawa Team tak 11:00
157 Michał Żerdziński 1973 Mosina Mosina Biega tak 11:00
158 Michał Szczepaniak 1984 Drużyna tak 11:00
159 Mieszko Ciesielski 1980 Wiórek Wiestin tak 11:00
160 Mirosław Kopacz 1955 Poznan nie 11:00
161 Monika Pietruszyńska 1998 Międzychód nie 11:00
162 Monika Sroka 1982 Mosina tak 11:00
163 Natalia Kędziora 1977 Luboń Luboński Klub Biegacza nie 11:00
164 Patrycja Nowak 1998 Daszewice PRO366 / Mistrzowski Trening tak 11:00
165 Patrycja Kotowska 1987 Wiórek tak 11:00
166 Patryk Stachowiak 1989 Mosina tak 11:00
167 Paulina Kusztelska 2007 Mosina Szkoła Podstawowa nr 2 w Mosinie tak 11:00
168 Paweł Golak 1960 Szreniawa Komornicka Grupa Biegowa nie 11:00
169 Paweł Bednarz 1973 Mosina tak 11:00
170 Paweł Niżewski 1980 Czapury KRAKOWIAKTEAM tak 11:00
171 Paweł Garguliński 1974 Poznań nie 11:00
172 Paweł Wancek 1985 Drużyna tak 11:00
173 Piotr Włodarczak 1951 Poznań nie 11:00
174 Piotr Kotowski 1986 Wiórek tak 11:00
175 Piotr Kwieciński 1982 Luboń Luboń nie 11:00
176 Piotr Święch 1980 Błażejewo Biegacze z Przylesia nie 11:00
177 Piotr Kołodziej 1986 Mosina Fat Fox Team tak 11:00
178 Piotr Piwecki 1991 Kopanica Wolsztyńska Akademia Biegowa nie 11:00
179 Piotr Król 1987 Poznań nie 11:00
180 Piotr Kołodziej 1986 Mosina Fat Fox Team tak 11:00
181 Piotr Olejnik 1973 Czapury tak 11:00
182 Piotr Strzelczyk 1984 Mosina FLORAPROJECT tak 11:00
183 Piotr Załuski 1973 Pecna Pecna Team tak 11:00
184 Piotr Olejniczak 1989 Mosina RAWA tak 11:00
185 Przemysław Skalski 1981 Krosno Neopunkt Mosina / ObozySobecki.pl / Natura Mosina tak 11:00
186 Przemysław Nowaczyk 1980 Luboń BestDrive Mosina Team tak 11:00
187 Rafał Krakowiak 1989 Krosno KRAKOWIAKTEAM / AdrenalinaFitness tak 11:00
188 Rafał Kubacki 1973 Mosina JP KOMPENSATA Agencja Pracy tak 11:00
189 Rafał Biernat 1976 Krosinko tak 11:00
190 Renata Jarczewska 1967 Goleniów nie 11:00
191 Robert Dymarski 1980 Mosina Mosina Biega tak 11:00
192 Robert PARZĘCKI 1972 Czapury Wiestin tak 11:00
193 Roman Rożkowski 1958 Śrem nie 11:00
194 Roman Dehmel 1951 Poznań Goggle Pro Active Eyewear nie 11:00
195 Sebastian Toniński 2000 Mosina tak 11:00
196 Sebastian Król 1993 Strzępiń CONNECTOR TEAM nie 11:00
197 Szymon Fenikowski 1976 Błażejewo Pędzące Leniwce nie 11:00
198 Szymon Zduńczyk 1994 Kostrzyn Wlkp Walka Kostrzyn nie 11:00
199 Tobiasz Michalak 1994 Chrzan nie 11:00
200 Tomasz Dawidowicz 1987 Poznań TODA Meble nie 11:00