VII Bieg "Elegant na 5"

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Mosina Startsortuj malejąco
101 Wiktoria Dudzińska 2007 Mosina tak 11:00
102 Irmina Nowak 1989 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina nie 11:00
103 Błażej Grzemski 1988 Borek Wielkopolski KB MIŚ BOREK WLKP. nie 11:00
104 Łukasz Wilczyński 1980 Mosina Kia Delik Team tak 11:00
105 Hubert Naglak 1995 Szelejewo Runaway team nie 11:00
106 Patrycja Nowak 1998 Daszewice PRO366 / Mistrzowski Trening tak 11:00
107 Piotr Piwecki 1991 Kopanica Wolsztyńska Akademia Biegowa nie 11:00
108 Rafał Krakowiak 1989 Krosno KRAKOWIAKTEAM / AdrenalinaFitness tak 11:00
109 Paweł Bednarz 1973 Mosina tak 11:00
110 Piotr Włodarczak 1951 Poznań nie 11:00
111 Irena Grzywocz 1951 Mosina Profit Sport Team nie 11:00
112 Maciej Rapior 1987 Nowinki Szynszyl team tak 11:00
113 Joanna Żurawska 1981 Mosina tak 11:00
114 Daniel Cichoszewski 1977 Jezierzyce Kościelne nie 11:00
115 Dagmara Cichoszewska 1981 Komorniki 1981 nie 11:00
116 Michał Olejnik 1982 Błażejewo Biegacze z Przylesia :) nie 11:00
117 Grzegorz Jurga 1980 Rogalinek tak 11:00
118 Mieszko Ciesielski 1980 Wiórek Wiestin tak 11:00
119 Wiesław Krakowiak 1964 Mosina KRAKOWIAK TEAM tak 11:00
120 Anna Gratkowska 1980 Mieczewo tak 11:00
121 tomasz fabisiak 1973 krosinko tak 11:00
122 Adam Smierzchała 1972 Mosina tak 11:00
123 Marcin Dudziński 1978 Mosina tak 11:00
124 Barbara Kleiber 1981 Mosina tak 11:00
125 Rafał Kubacki 1973 Mosina JP KOMPENSATA Agencja Pracy tak 11:00
126 Maciej Kasprzak 1973 Koziegłowy nie 11:00
127 Robert PARZĘCKI 1972 Czapury Wiestin tak 11:00
128 Anna Rewolińska-Rudnicka 1975 Mosina tak 11:00
129 Marta Mucha Balcerek 1986 Stęszew DeGaSa Vegerunners Stęszew nie 11:00
130 Adam Stefaniak 1985 Puszczykowo nie 11:00
131 Roman Rożkowski 1958 Śrem nie 11:00
132 Bernard Grzywocz 1949 Mosina nie 11:00
133 Piotr Kwieciński 1982 Luboń Luboń nie 11:00
134 Dorota Zdrojewska 1981 Poznań Zdrojki nie 11:00
135 Marek Żołnowski 1981 Mosina tak 11:00
136 Emil Cichoszewski 1979 Komorniki nie 11:00
137 Karolina Barańska-Szymkowska 1983 Mosina tak 11:00
138 Małgorzata Putowska 1962 Mosina Loft Fitness tak 11:00
139 Małgorzata Sołtysiak 1979 Plewiska nie 11:00
140 Tomasz Roeske 1971 Mosina tak 11:00
141 Tomek Gratkowski 1972 Mieczewo tak 11:00
142 Marzena FABISIAK 1974 krosinko Krosinko Biega :-) tak 11:00
143 Magdalena Wójcik 1983 ROKIETNICA Wójcik nie 11:00
144 Agnieszka Ratajczak 1975 Kościan Kościan Team nie 11:00
145 Blanka Kleiber 2007 Mosina MKS Juvenia Puszczykowo tak 11:00
146 Tomasz Szymański 1968 Mosina tak 11:00
147 Marta Rzepczyńska 1981 Plewiska nie 11:00
148 Wiktoria Owczarczuk 1995 Daszewice tak 11:00
149 MARTA SIP 1990 POZNAŃ Owoc Team nie 11:00
150 Agnieszka Zerba 1981 Pecna tak 11:00
151 Krystyna Zajączkowska 1961 Babki tak 11:00
152 Danuta Brodziak 1981 Mosina tak 11:00
153 Marta Elsner 1980 Błażejewo nie 11:00
154 Agnieszka Żerdzińska 1973 Mosina Mosina Biega tak 11:00
155 Joanna Bartoszewska 1981 Spytkówki nie 11:00
156 Marek Zdrojewski 1977 Poznań Zdrojki nie 11:00
157 Dominika Cichoszewska 1979 Jezierzyce Kościelne nie 11:00
158 DAWID Cichoszewski 2002 Komorniki 2002 nie 11:00
159 Szymon Zduńczyk 1994 Kostrzyn Wlkp Walka Kostrzyn nie 11:00
160 Tomasz Maluśki 2005 Śmieszkowo nie 11:00
161 Krzysztof Szajek 1984 Poznań ST RUNNERS nie 11:00
162 Mirosław Kopacz 1955 Poznan nie 11:00
163 Anna Wiśniewska 1982 Poznań HERNIK TEAM nie 11:00
164 Wojciech Napierała 1992 Niepruszewo Team Napierała nie 11:00
165 Piotr Kołodziej 1986 Mosina Fat Fox Team tak 11:00
166 Michał Kleiber 1978 Mosina tak 11:00
167 Emilia Bogucka 1978 MOSINA Pracownia Rzeźbiarska Boguccy tak 11:00
168 Marcin Dolata 1974 Poznań TZS - Tradycyjnie Zamykający Stawkę nie 11:00
169 Małgorzata Pelowska 1968 Mosina tak 11:00
170 Piotr Olejniczak 1989 Mosina RAWA tak 11:00
171 Marcin Chudziński 1981 Mosina OSIR Mosina/Mosina Biega tak 11:00
172 Łukasz Ozorkiewicz 1982 Mosina tak 11:00
173 Jacek Kasperkowiak 1976 Mosina tak 11:00
174 Łukasz Kornosz 1995 LUBOŃ nie 11:00
175 Jacek Soska 1979 Biedrusko angiodiabetica.pl nie 11:00
176 Paweł Niżewski 1980 Czapury KRAKOWIAKTEAM tak 11:00
177 Maria Wancek 1985 Drużyna tak 11:00
178 Kinga Bodzioch 1996 Buk nie 11:00
179 Marcin Michalczyk 1978 Mosina Ejbry tak 11:00
180 Łukasz Meller 1978 Poznań nie 11:00
181 Ewa Kamińska 1954 Poznań nie 11:00
182 Małgorzata Zawilska 1988 Poznań ST RUNNERS nie 11:00
183 Barbara Bogucka 1970 Rakoniewice VICTORY HUSARIA nie 11:00
184 Darek Król 1967 Świątniki HERNIK TEAM tak 11:00
185 Kacper Wójcik 2003 Rokietnica Wójcik nie 11:00
186 Wojciech Kaptur 1963 Czempiń nie 11:00
187 Mateusz Kowalski 1987 MOSINA Dirty Sparrows tak 11:00
188 Jakub Bagiński 1985 Krosno Ks Bola 06 Poznań tak 11:00
189 Katarzyna Paczkowska 1983 Kiekrz nie 11:00
190 Michał Szeszuła 1975 Poznań Night Runners nie 11:00
191 Anna Frankowska 1976 Krosno tak 11:00
192 Monika Sroka 1982 Mosina tak 11:00
193 Łukasz Rozmiarek 1992 Krajkowo WKS Gryżyna Runner tak 11:00
194 Jacek Kasperkowiak 1980 Mosina tak 11:00
195 Marek Lewandowski 1958 Luboń nie 11:00
196 Roman Dehmel 1951 Poznań Goggle Pro Active Eyewear nie 11:00
197 Rafał Biernat 1976 Krosinko tak 11:00
198 Paweł Wancek 1985 Drużyna tak 11:00
199 Agnieszka Adel 1977 Mosina tak 11:00
200 Bartosz Chudziński 1984 Mosina LoftTeamExtreme tak 11:00