VII Bieg "Elegant na 5"

Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Mosina Start
101 Marcin Sierota 1980 Rogalinek Pomóż Tosi tak 12:30
102 Hubert Wieczorkiewicz 1980 Mosina Byle do mety tak 11:00
103 Paweł Niżewski 1980 Czapury KRAKOWIAKTEAM tak 11:00
104 Marta Smierzchała 1980 Poznań Pędzące Leniwce nie 11:00
105 Robert Dymarski 1980 Mosina Mosina Biega tak 11:00
106 Łukasz Wilczyński 1980 Mosina Kia Delik Team tak 11:00
107 Angelika Grabińska 1980 Komorniki Wataha-Łączy nas bieganie nie 11:00
108 Krzysztof Sprenger 1980 Krosno LOFT TEAM EXTREME tak 11:00
109 Zuzanna Jęchorek 1980 Mosina tak 11:00
110 Anna Gratkowska 1980 Mieczewo tak 11:00
111 Beata Zajączkowska 1980 Poznań nie 11:00
112 Joanna Zajączkowska 1981 Komorniki nie 11:00
113 Zbigniew Zajączkowski 1981 Komorniki nie 11:00
114 Marek Żołnowski 1981 Mosina tak 11:00
115 Agnieszka Zerba 1981 Pecna tak 11:00
116 Joanna Bartoszewska 1981 Spytkówki nie 11:00
117 Krzysztof Szefer 1981 Mosina 1981 Mosina tak 11:00
118 Krzysztof Szefer 1981 Mosina Mosina tak 11:00
119 Łukasz Domański 1981 Mosina tak 11:00
120 Joanna Żurawska 1981 Mosina tak 11:00
121 Katarzyna Frankowska 1981 Poznań Pędzące Leniwce nie 11:00
122 Przemysław Skalski 1981 Krosno Neopunkt Mosina / ObozySobecki.pl / Natura Mosina tak 11:00
123 Katarzyna Strzałkowska 1981 Luboń nie 11:00
124 Marta Mantaj 1981 Mosina tak 11:00
125 Dagmara Cichoszewska 1981 Komorniki 1981 nie 11:00
126 Marcin Chudziński 1981 Mosina OSIR Mosina/Mosina Biega tak 11:00
127 Danuta Brodziak 1981 Mosina tak 11:00
128 Marta Rzepczyńska 1981 Plewiska nie 11:00
129 Barbara Kleiber 1981 Mosina tak 11:00
130 Dorota Zdrojewska 1981 Poznań Zdrojki nie 11:00
131 ŁUKASZ GRZESIK 1981 Mosina AVIONICS tak 11:00
132 Piotr Kwieciński 1982 Luboń Luboń nie 11:00
133 Anna Wiśniewska 1982 Poznań HERNIK TEAM nie 11:00
134 Monika Sroka 1982 Mosina tak 11:00
135 Justyna Jarmuda 1982 Poznań nie 11:00
136 Michał Olejnik 1982 Błażejewo Biegacze z Przylesia :) nie 11:00
137 Łukasz Nowicki 1982 Środa Wielkopolska nie 11:00
138 marcin SZÓSTAK 1982 MOSINA tak 11:00
139 Łukasz Ozorkiewicz 1982 Mosina tak 11:00
140 Jakub Styperek 1982 Psarskie Vege Runners nie 11:00
141 Magdalena Wójcik 1983 ROKIETNICA Wójcik nie 11:00
142 Anna Wieczorkiewicz 1983 Mosina Byle do mety tak 11:00
143 Kamil Loba 1983 Dopiewo nie 11:00
144 Kamil Loba 1983 Dopiewo nie 11:00
145 Katarzyna Paczkowska 1983 Kiekrz nie 11:00
146 Marta Szewczyk 1983 Krosno tak 11:00
147 Karolina Barańska-Szymkowska 1983 Mosina tak 11:00
148 Agnieszka Słota 1983 Wiórek Wiestin tak 11:00
149 Hanna Łoś 1984 Poznań OSP Radzewice nie 11:00
150 Krzysztof Szajek 1984 Poznań ST RUNNERS nie 11:00
151 Michał Szczepaniak 1984 Drużyna tak 11:00
152 Bartosz Chudziński 1984 Mosina LoftTeamExtreme tak 11:00
153 Michalina Kowalczyk 1984 Krosno tak 11:00
154 Marcin Nowak 1984 Mosina KRAKOWIAK TEAM tak 11:00
155 Piotr Strzelczyk 1984 Mosina FLORAPROJECT tak 11:00
156 Kinga Argalska 1985 Poznań Pędzące Leniwce nie 11:00
157 Jakub Bagiński 1985 Krosno Ks Bola 06 Poznań tak 11:00
158 Małgorzata Maciejewska 1985 Mosina tak 11:00
159 Damian Borsuk 1985 Poznań nie 11:00
160 Paweł Wancek 1985 Drużyna tak 11:00
161 Maria Wancek 1985 Drużyna tak 11:00
162 Michał Górny 1985 Mosina Rawa Team tak 11:00
163 Adam Stefaniak 1985 Puszczykowo nie 11:00
164 Marcin Peksa 1985 Wiórek Wiestin tak 11:00
165 Piotr Kotowski 1986 Wiórek tak 11:00
166 Marta Mucha Balcerek 1986 Stęszew DeGaSa Vegerunners Stęszew nie 11:00
167 Mariusz Balcerek 1986 Stęszew DeGaSa Vegerunners Stęszew nie 11:00
168 Dagmara Oleszyńska 1986 Mosina tak 11:00
169 Estera Gulcz 1986 Mosina OSiR Mosina tak 11:00
170 Piotr Kołodziej 1986 Mosina Fat Fox Team tak 11:00
171 Piotr Kołodziej 1986 Mosina Fat Fox Team tak 11:00
172 Adam Miedziak 1987 Sasinowo Neopunkt Mosina / Natura Mosina tak 11:00
173 Bartosz Kuciak 1987 Krosno tak 11:00
174 Marcin Woźniak 1987 Krosno tak 11:00
175 Maciej Rapior 1987 Nowinki Szynszyl team tak 11:00
176 Tomasz Dawidowicz 1987 Poznań TODA Meble nie 11:00
177 Piotr Król 1987 Poznań nie 11:00
178 Mateusz Kowalski 1987 MOSINA Dirty Sparrows tak 11:00
179 Patrycja Kotowska 1987 Wiórek tak 11:00
180 Mariola Buchert 1987 Czempiń nie 11:00
181 Tomasz Walczak 1987 Czmoń nie 11:00
182 Tomasz Dolata 1988 Poznań nie 11:00
183 Małgorzata Zawilska 1988 Poznań ST RUNNERS nie 11:00
184 Łukasz Kamiński 1988 Lwówek Opalenicki Klub Biegacza nie 11:00
185 Julita Wierzbińska 1988 Krosno tak 11:00
186 Błażej Grzemski 1988 Borek Wielkopolski KB MIŚ BOREK WLKP. nie 11:00
187 Patryk Stachowiak 1989 Mosina tak 11:00
188 Rafał Krakowiak 1989 Krosno KRAKOWIAKTEAM / AdrenalinaFitness tak 11:00
189 Piotr Olejniczak 1989 Mosina RAWA tak 11:00
190 Irmina Nowak 1989 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina nie 11:00
191 Anna Michniacka-Matecka 1989 Jarocin nie 11:00
192 Artur Leśniczak 1989 Mosina tak 11:00
193 Mateusz Szewczyk 1990 Chobienice KKFP Wolsztyn nie 11:00
194 Izabela Stryszyk 1990 Ludwikowo tak 11:00
195 MARTA SIP 1990 POZNAŃ Owoc Team nie 11:00
196 Angelika Galazka 1990 Poznan 12WBOT nie 11:00
197 Piotr Piwecki 1991 Kopanica Wolsztyńska Akademia Biegowa nie 11:00
198 Mateusz Ratajczak 1991 Pecna ELTOGROM tak 11:00
199 Jolanta Waszak 1991 Brodnica indywidualnie nie 11:00
200 Wojciech Napierała 1992 Niepruszewo Team Napierała nie 11:00