VII Bieg "Elegant na 5"

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Mieszkaniec Gminy Mosina Start
101 Tomek Gratkowski 1972 Mieczewo tak 11:00
102 Monika Pietruszyńska 1998 Międzychód nie 11:00
103 Kinga Bodzioch 1996 Buk nie 11:00
104 Tomasz Roeske 1971 Mosina tak 11:00
105 Monika Sroka 1982 Mosina tak 11:00
106 Emil Cichoszewski 1979 Komorniki nie 11:00
107 Agnieszka Michałowska-Dudzińska 1978 Śrem nie 11:00
108 Jacek Kasperkowiak 1980 Mosina tak 11:00
109 Anna Michniacka-Matecka 1989 Jarocin nie 11:00
110 Adam Stefaniak 1985 Puszczykowo nie 11:00
111 Małgorzata Putowska 1962 Mosina Loft Fitness tak 11:00
112 Dariusz Rubaszniak 1965 Poznań Luboński Klub Biegacza nie 11:00
113 Natalia Kędziora 1977 Luboń Luboński Klub Biegacza nie 11:00
114 Michał Szeszuła 1975 Poznań Night Runners nie 11:00
115 Michał Żerdziński 1973 Mosina Mosina Biega tak 11:00
116 Robert Dymarski 1980 Mosina Mosina Biega tak 11:00
117 Agnieszka Żerdzińska 1973 Mosina Mosina Biega tak 11:00
118 Anna Wiśniewska 1982 Poznań HERNIK TEAM nie 11:00
119 Darek Król 1967 Świątniki HERNIK TEAM tak 11:00
120 Irmina Nowak 1989 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina nie 11:00
121 Janusz Zaremba 1957 Borzykowo Biegajnia Poznań nie 11:00
122 Emilia Bogucka 1978 MOSINA Pracownia Rzeźbiarska Boguccy tak 11:00
123 Józef Linke 1964 Mosina Krosinko Biega :-) tak 11:00
124 Marzena FABISIAK 1974 krosinko Krosinko Biega :-) tak 11:00
125 Marek Tomaszewski 1978 Mosina FlexLink Running Team tak 11:00
126 Tomasz Filimon 1978 MOSINA IDMAR Racing Team - Triathlon Division tak 11:00
127 Paweł Niżewski 1980 Czapury KRAKOWIAKTEAM tak 11:00
128 Mateusz Kowalski 1987 MOSINA Dirty Sparrows tak 11:00
129 Tomasz GRZESIK 1979 Mosina EOD tak 11:00
130 Jolanta Waszak 1991 Brodnica indywidualnie nie 11:00
131 Piotr Kołodziej 1986 Mosina Fat Fox Team tak 11:00
132 Piotr Kołodziej 1986 Mosina Fat Fox Team tak 11:00
133 Zbigniew Rosa 1959 Stęszew szkoła dla psów Argo nie 11:00
134 Jakub Styperek 1982 Psarskie Vege Runners nie 11:00
135 Szymon Zduńczyk 1994 Kostrzyn Wlkp Walka Kostrzyn nie 11:00
136 Dagmara Cichoszewska 1981 Komorniki 1981 nie 11:00
137 Marek Włoszyński 1972 Luboń Luboń nie 11:00
138 Piotr Kwieciński 1982 Luboń Luboń nie 11:00
139 Agnieszka Ratajczak 1975 Kościan Kościan Team nie 11:00
140 Roman Dehmel 1951 Poznań Goggle Pro Active Eyewear nie 11:00
141 Agnieszka Ratajczak 1975 KOŚCIAN Koscian nie 12:30
142 Michał Górny 1985 Mosina Rawa Team tak 11:00
143 Fabian Wiktorowski 1976 Luboń Roche Runners nie 11:00
144 Łukasz Kamiński 1988 Lwówek Opalenicki Klub Biegacza nie 11:00
145 Marcin Michalczyk 1978 Mosina Ejbry tak 11:00
146 Małgorzata Gostomska 1980 Czempiń Rebellion Of Free Runners nie 11:00
147 Hubert Wieczorkiewicz 1980 Mosina Byle do mety tak 11:00
148 Anna Wieczorkiewicz 1983 Mosina Byle do mety tak 11:00
149 Julia Huchwajda 2006 Mosina MKS Juvenia Puszczykowo tak 11:00
150 Blanka Kleiber 2007 Mosina MKS Juvenia Puszczykowo tak 11:00
151 Piotr Piwecki 1991 Kopanica Wolsztyńska Akademia Biegowa nie 11:00
152 Małgorzata Piechowiak 1966 mosina Adrenalina Fitnes Team tak 11:00
153 LESZEK GROCHOLEWSKI 1963 LUBOŃ MOTOR LUBON TEAM nie 11:00
154 ANDRZEJ DRGAS 1955 LUBOŃ MOTOR LUBON TEAM nie 11:00
155 Sebastian Król 1993 Strzępiń CONNECTOR TEAM nie 11:00
156 Marcin Sierota 1980 Rogalinek Pomóż Tosi tak 12:30
157 Łukasz Wilczyński 1980 Mosina Kia Delik Team tak 11:00
158 Estera Gulcz 1986 Mosina OSiR Mosina tak 11:00
159 Marcin Chudziński 1981 Mosina OSIR Mosina/Mosina Biega tak 11:00
160 Tomasz Dawidowicz 1987 Poznań TODA Meble nie 11:00
161 Zuzanna Zaremba 2007 Borek Wlkp UKS Jedynka Gostyń nie 11:00
162 Krzysztof Sprenger 1980 Krosno LOFT TEAM EXTREME tak 11:00
163 Rafał Kubacki 1973 Mosina JP KOMPENSATA Agencja Pracy tak 11:00
164 Piotr Załuski 1973 Pecna Pecna Team tak 11:00
165 Marek Walkowiak 1973 Pecna Pecna Team tak 11:00
166 Jakub Bagiński 1985 Krosno Ks Bola 06 Poznań tak 11:00
167 Krzysztof Szajek 1984 Poznań ST RUNNERS nie 11:00
168 Małgorzata Zawilska 1988 Poznań ST RUNNERS nie 11:00
169 Irena Grzywocz 1951 Mosina Profit Sport Team nie 11:00
170 Adam Miedziak 1987 Sasinowo Neopunkt Mosina / Natura Mosina tak 11:00
171 Błażej Grzemski 1988 Borek Wielkopolski KB MIŚ BOREK WLKP. nie 11:00
172 Marcin Roszak 1980 Borek Wielkopolski KB MIŚ BOREK WLKP. nie 11:00
173 Bartosz Chudziński 1984 Mosina LoftTeamExtreme tak 11:00
174 Paulina Kusztelska 2007 Mosina Szkoła Podstawowa nr 2 w Mosinie tak 11:00
175 Dariusz Nowak 1996 Mosina LOFT TEAM EXTRAME tak 11:00
176 Krzysztof Szefer 1981 Mosina Mosina tak 11:00
177 DAWID Cichoszewski 2002 Komorniki 2002 nie 11:00
178 Paweł Golak 1960 Szreniawa Komornicka Grupa Biegowa nie 11:00
179 Dariusz Szulc 1972 Luboń MB MOTORS TEAM nie 11:00
180 Wiktoria Grabińska 2002 Komorniki Wataha-Łączy nas bieganie nie 11:00
181 Angelika Grabińska 1980 Komorniki Wataha-Łączy nas bieganie nie 11:00
182 MARTA SIP 1990 POZNAŃ Owoc Team nie 11:00
183 Ignacy Pudliszewski 2006 Kościan SZYMANOWSKI TEAM/KOŚCIAN TEAM nie 11:00
184 Angelika Galazka 1990 Poznan 12WBOT nie 11:00
185 Krzysztof Szefer 1981 Mosina 1981 Mosina tak 11:00
186 agnieszka psiuk 1975 wiórek/ k Poznania Wiórek biega tak 11:00
187 Łukasz Rozmiarek 1992 Krajkowo WKS Gryżyna Runner tak 11:00
188 Szymon Fenikowski 1976 Błażejewo Pędzące Leniwce nie 11:00
189 Katarzyna Frankowska 1981 Poznań Pędzące Leniwce nie 11:00
190 Marta Smierzchała 1980 Poznań Pędzące Leniwce nie 11:00
191 Kinga Argalska 1985 Poznań Pędzące Leniwce nie 11:00
192 Jacek Soska 1979 Biedrusko angiodiabetica.pl nie 11:00
193 Mariusz Balcerek 1986 Stęszew DeGaSa Vegerunners Stęszew nie 11:00
194 Marta Mucha Balcerek 1986 Stęszew DeGaSa Vegerunners Stęszew nie 11:00
195 Hanna Łoś 1984 Poznań OSP Radzewice nie 11:00
196 Piotr Strzelczyk 1984 Mosina FLORAPROJECT tak 11:00
197 Marek Kądzielak 1975 Rogalinek DRUŻYNA SZPIKU/KAJAKI2.PL tak 12:30
198 Piotr Olejniczak 1989 Mosina RAWA tak 11:00
199 Marcin Nowak 1984 Mosina KRAKOWIAK TEAM tak 11:00
200 Wiesław Krakowiak 1964 Mosina KRAKOWIAK TEAM tak 11:00