VII Bieg "Elegant na 5"

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Mieszkaniec Gminy Mosina
101 Jakub Kaczmarek 1991 Grodzisk Wlkp nie
102 Michał Woźniak 1977 Krosno tak
103 Patrycja Skalecka 1994 Stęszew nie
104 Dagmara Kaźmierczak 2001 Dymaczewo Stare tak
105 Paulina Grabarczyk 1989 Mosina tak
106 Przemysław Podemski 1982 Drużyna tak
107 David Ziojła 1990 Poznań (Poznań-Wilda) nie
108 Monika Wróbel 1974 Gniezno nie
109 Weronika Baraniak 1989 Dymaczewo Stare tak
110 Jolanta Waszak 1991 Brodnica nie
111 Małgorzata Putowska 1962 Mosina tak
112 Krzysztof Szyfler 1982 Mosina tak
113 Marcin Rozmiarek 1978 Poznań nie
114 Adrian Baraniak 2000 Mosina tak
115 Marek Makowski 1976 Śrem nie
116 Michał Ocysek 1983 Kościan nie
117 Paweł Bednarz 1973 Mieczewo tak
118 Piotr Kurzawa 1993 Ostrów Wielkopolski nie
119 Agnieszka Andrzejczak 1979 Czapury tak
120 Bronisław Szczepaniak 1951 KĘDZIERZYN-KOŹLE nie
121 Michał Kamiński 1987 Komorniki nie
122 Mariia Choban 1998 Poznań nie
123 Marek Lewandowski 1958 Luboń nie
124 Łukasz Domański 1981 Mosina tak
125 Zuzanna Baraniak 2000 Mosina tak
126 Krzysztof Hałas 1994 Mosina tak
127 Łukasz Żyłka 1992 Wiry nie
128 Katarzyna Strzałkowska 1981 Luboń nie
129 Ewa Kamińska 1954 Poznań nie
130 Agnieszka Psiuk 1975 Wiórek tak
131 Eliza Rozmiarek 1980 Poznań nie
132 Wojciech Kaptur 1963 Czempiń nie
133 Piotr Baranowski 1984 Wiry nie
134 Daniel Lachowicz 1996 Trzcianka nie
135 Michał Górny 1985 Mosina tak
136 Natalia Krych 1988 Czempiń nie
137 Oliwia Robak 1998 Poznań nie
138 Emilia Maćkowska- Kowalczyk 1985 Swarzędz nie
139 Marcin Dudziński 1978 Mosina tak
140 Przemysław Kliks 1981 Poznań nie
141 Arleta Przywarczak-Olejnik 1984 Mosina tak
142 Mateusz Kordylewski 2007 Mosina tak
143 Paweł Birlet 1983 Krosno tak
144 Angelika Dudziak 1986 Czempin nie
145 Piotr Komisarek 1978 Mosina tak
146 Robert Dymarski 1980 Mosina Mosina Biega tak
147 Karolina Jarczyńska 1980 Mosina Mosina Biega tak
148 Radosław Jarczyński 1978 Mosina Mosina Biega tak
149 Wiktoria Bajer 2008 Puszczykowo Klub Sportowy Shootboxer nie
150 Bartłomiej Wojciechowski 1997 Drużyna Klub Sportowy Shootboxer tak
151 Paulina Wieczorek 1988 Mosina Klub Sportowy Shootboxer tak
152 Justyna Roszak Patela 1979 Borkowice SP Krosno tak
153 Marzena FABISIAK 1974 Krosinko Krosinko Biega :-) tak
154 Józef Linke 1964 Krosinko Krosinko Biega :-) tak
155 Tomasz FABISIAK 1973 Krosinko Krosinko Biega :-) tak
156 Maksymilian FABISIAK 2006 Krosinko Krosinko Biega :-) tak
157 Izabela Drobnik 1980 Wiry UKS ORLIK MOSINA nie
158 Agnieszka Żerdzińska 1973 Mosina UKS ORLIK MOSINA tak
159 Michał Żerdziński 1973 Mosina UKS ORLIK MOSINA tak
160 Marcin Jakubowski 1982 Kościan UKS ORLIK MOSINA tak
161 Mariusz Czajko 1983 Komorniki UKS ORLIK MOSINA nie
162 Karolina Baranska-Szymkowska 1983 Mosina UKS ORLIK MOSINA tak
163 Adrian Szczepski 1985 Mosina UKS ORLIK MOSINA tak
164 Beniamin Rozczyński 1993 Luboń Zgrupka Luboń nie
165 Dominika Przybyszewska 1989 Poznań Świerczewo Run nie
166 Piotr Kołodziej 1986 Mosina Fat Fox Team tak
167 Grzegorz Kozłowski 1983 Września Night Runners Września nie
168 Łukasz Szulc 1986 Mosina Shootboxer Mosina tak
169 Wiktoria Wojciechowska 2001 Mosina Shootboxer Mosina tak
170 Monika Dolata 1985 Mosina Shootboxer Mosina tak
171 Marta Mrowińska 1974 Mosina Shootboxer Mosina tak
172 Kamil Łukaszewski 1987 Mosina Shootboxer Mosina tak
173 Monika Bajstok 1978 Kościan Kościan Team nie
174 Ewelina Ocysek 1982 Kościan Kościan Team nie
175 Darek Król 1967 Świątniki Wybiegać Marzenia team tak
176 Dorota Zowczak 1983 Komorniki Rawa Team nie
177 Maciej Zowczak 1983 Komorniki Rawa Team nie
178 Robert Olejniczak 1965 DOPIEWO Rawa Team nie
179 Marcin Michalczyk 1978 Mosina Ejbry tak
180 Blanka Kleiber 2008 Mosina MKS Juvenia Puszczykowo tak
181 Joanna Gierszewska 2006 Krosno MKS Juvenia Puszczykowo tak
182 Wiktor Dębowski 1987 Czempiń ChampionMan Team nie
183 Piotr Piwecki 1991 Kopanica Wolsztyńska Akademia Biegowa nie
184 Przemysław Filipiak 1981 Żydowo Szymkowiak Team nie
185 Joanna Bestrzyńska 1971 Robakowo Człapak Robakowo nie
186 Olech Bestrzyński 1971 Robakowo Człapak Robakowo nie
187 Małgorzata Pelowska 1968 Mosina EXACTUS Sport Team tak
188 Adam Miedziak 1987 Sasinowo Neopunkt Mosina tak
189 Małgorzata Piechowiak 1966 Mosina Adrenalina Fitnes Team tak
190 Leszek Grocholewski 1963 Luboń MOTOR LUBON TEAM nie
191 Andrzej Drgas 1955 Luboń MOTOR LUBON TEAM nie
192 Mateusz Zając 1990 Garzyn ALBANNERS nie
193 Sebastian Roksela 1982 Mosina Grottgera biega tak
194 Tomasz Rabiega 1979 Mosina Grottgera biega tak
195 Joanna Jankowska 1973 Brodnica aktywnie.fit nie
196 Krzysztof Ciesielski 1955 Gniezno FAST WALKER nie
197 Dorota Kubiak 1975 Pecna OSiR Mosina tak
198 Marietta Kasperczak 1985 Krosno OSiR Mosina tak
199 Adam Szuda 1986 Plewiska Fehlau Run Team nie
200 Piotr Stachowiak 1974 Poznań Fehlau Run Team nie