VII Bieg "Elegant na 5"

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Mosina Start
101 Bartosz Kuciak 1987 Krosno tak 11:00
102 Paulina Kusztelska 2007 Mosina Szkoła Podstawowa nr 2 w Mosinie tak 11:00
103 Piotr Kwieciński 1982 Luboń Luboń nie 11:00
104 Anna Leporowska 1976 Środa Wielkopolska nie 11:00
105 Artur Leśniczak 1989 Mosina tak 11:00
106 Marek Lewandowski 1958 Luboń nie 11:00
107 Józef Linke 1964 Mosina Krosinko Biega :-) tak 11:00
108 Kamil Loba 1983 Dopiewo nie 11:00
109 Kamil Loba 1983 Dopiewo nie 11:00
110 Maciej Lum 1979 Pecna tak 11:00
111 Lidia Lum-Namirowska 1979 Pecna tak 11:00
112 Małgorzata Maciejewska 1985 Mosina tak 11:00
113 Marek Makowski 1976 Śrem nie 11:00
114 Tomasz Maluśki 2005 Śmieszkowo nie 11:00
115 Marta Mantaj 1981 Mosina tak 11:00
116 Łukasz Meller 1978 Poznań nie 11:00
117 Tobiasz Michalak 1994 Chrzan nie 11:00
118 Marcin Michalczyk 1978 Mosina Ejbry tak 11:00
119 Agnieszka Michałowska-Dudzińska 1978 Śrem nie 11:00
120 Anna Michniacka-Matecka 1989 Jarocin nie 11:00
121 Adam Miedziak 1987 Sasinowo Neopunkt Mosina / Natura Mosina tak 11:00
122 Marta Mucha Balcerek 1986 Stęszew DeGaSa Vegerunners Stęszew nie 11:00
123 Hubert Naglak 1995 Szelejewo Runaway team nie 11:00
124 Wojciech Napierała 1992 Niepruszewo Team Napierała nie 11:00
125 Albert Napierała 1973 Mosina tak 11:00
126 Paweł Niżewski 1980 Czapury KRAKOWIAKTEAM tak 11:00
127 Przemysław Nowaczyk 1980 Luboń BestDrive Mosina Team tak 11:00
128 Dariusz Nowak 1996 Mosina LOFT TEAM EXTRAME tak 11:00
129 Marcin Nowak 1984 Mosina KRAKOWIAK TEAM tak 11:00
130 Irmina Nowak 1989 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina nie 11:00
131 Patrycja Nowak 1998 Daszewice PRO366 / Mistrzowski Trening tak 11:00
132 Hubert Nowicki 1974 Poznań nie 11:00
133 Piotr Olejniczak 1989 Mosina RAWA tak 11:00
134 Michał Olejnik 1982 Błażejewo Biegacze z Przylesia :) nie 11:00
135 Piotr Olejnik 1973 Czapury tak 11:00
136 Dagmara Oleszyńska 1986 Mosina tak 11:00
137 Wiktoria Owczarczuk 1995 Daszewice tak 11:00
138 Łukasz Ozorkiewicz 1982 Mosina tak 11:00
139 Artur Pachocki 1970 Wiry nie 11:00
140 Katarzyna Paczkowska 1983 Kiekrz nie 11:00
141 Anna Paluszak 1993 Buk Napierała Team nie 11:00
142 Jakub Parzęcki 2001 Czapury Wiestin tak 11:00
143 Robert PARZĘCKI 1972 Czapury Wiestin tak 11:00
144 Marcin Peksa 1985 Wiórek Wiestin tak 11:00
145 Małgorzata Pelowska 1968 Mosina tak 11:00
146 Małgorzata Piechowiak 1966 mosina Adrenalina Fitnes Team tak 11:00
147 Monika Pietruszyńska 1998 Międzychód nie 11:00
148 Gerard Pietruszyński 1958 Międzychód Bielsko nie 11:00
149 Piotr Piwecki 1991 Kopanica Wolsztyńska Akademia Biegowa nie 11:00
150 agnieszka psiuk 1975 wiórek/ k Poznania Wiórek biega tak 11:00
151 Ignacy Pudliszewski 2006 Kościan SZYMANOWSKI TEAM/KOŚCIAN TEAM nie 11:00
152 Małgorzata Putowska 1962 Mosina Loft Fitness tak 11:00
153 Maciej Rapior 1987 Nowinki Szynszyl team tak 11:00
154 Mateusz Ratajczak 1991 Pecna ELTOGROM tak 11:00
155 Agnieszka Ratajczak 1975 KOŚCIAN Koscian nie 12:30
156 Agnieszka Ratajczak 1975 Kościan Kościan Team nie 11:00
157 Anna Rewolińska-Rudnicka 1975 Mosina tak 11:00
158 Tomasz Roeske 1971 Mosina tak 11:00
159 Zbigniew Rosa 1959 Stęszew szkoła dla psów Argo nie 11:00
160 Marcin Roszak 1980 Borek Wielkopolski KB MIŚ BOREK WLKP. nie 11:00
161 Roman Rożkowski 1958 Śrem nie 11:00
162 Łukasz Rozmiarek 1992 Krajkowo WKS Gryżyna Runner tak 11:00
163 Dariusz Rubaszniak 1965 Poznań Luboński Klub Biegacza nie 11:00
164 Maciej Rygas 1976 Mosina tak 11:00
165 Marta Rzepczyńska 1981 Plewiska nie 11:00
166 Marcin Sierota 1980 Rogalinek Pomóż Tosi tak 12:30
167 MARTA SIP 1990 POZNAŃ Owoc Team nie 11:00
168 Przemysław Skalski 1981 Krosno Neopunkt Mosina / ObozySobecki.pl / Natura Mosina tak 11:00
169 Adam Smierzchała 1972 Mosina tak 11:00
170 Marta Smierzchała 1980 Poznań Pędzące Leniwce nie 11:00
171 Jacek Soska 1979 Biedrusko angiodiabetica.pl nie 11:00
172 Małgorzata Sołtysiak 1979 Plewiska nie 11:00
173 Krzysztof Sprenger 1980 Krosno LOFT TEAM EXTREME tak 11:00
174 Monika Sroka 1982 Mosina tak 11:00
175 Patryk Stachowiak 1989 Mosina tak 11:00
176 Adam Stefaniak 1985 Puszczykowo nie 11:00
177 Izabela Stryszyk 1990 Ludwikowo tak 11:00
178 Katarzyna Strzałkowska 1981 Luboń nie 11:00
179 Piotr Strzelczyk 1984 Mosina FLORAPROJECT tak 11:00
180 Jakub Styperek 1982 Psarskie Vege Runners nie 11:00
181 Piotr Święch 1980 Błażejewo Biegacze z Przylesia nie 11:00
182 Krzysztof Szajek 1984 Poznań ST RUNNERS nie 11:00
183 Michał Szczepaniak 1984 Drużyna tak 11:00
184 Krzysztof Szefer 1981 Mosina 1981 Mosina tak 11:00
185 Krzysztof Szefer 1981 Mosina Mosina tak 11:00
186 Michał Szeszuła 1975 Poznań Night Runners nie 11:00
187 Marta Szewczyk 1983 Krosno tak 11:00
188 Mateusz Szewczyk 1990 Chobienice KKFP Wolsztyn nie 11:00
189 Jarosław Szkopek 1973 Wiórek tak 11:00
190 marcin SZÓSTAK 1982 MOSINA tak 11:00
191 Dariusz Szulc 1972 Luboń MB MOTORS TEAM nie 11:00
192 Krzysztof Szymanowski 1993 Kościan Neopunkt Mosina / #SzymanowskiTeam nie 11:00
193 Tomasz Szymański 1968 Mosina tak 11:00
194 Agnieszka Słota 1983 Wiórek Wiestin tak 11:00
195 Marek Tomaszewski 1978 Mosina FlexLink Running Team tak 11:00
196 Sebastian Toniński 2000 Mosina tak 11:00
197 Tomasz Walczak 1987 Czmoń nie 11:00
198 Marek Walkowiak 1973 Pecna Pecna Team tak 11:00
199 Lidia Walkowiak 1979 Kiekrz nie 12:30
200 Maria Wancek 1985 Drużyna tak 11:00