VII Bieg "Elegant na 5"

Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Mosina Start
1 Hanna Łoś 1984 Poznań OSP Radzewice nie 11:00
2 Dariusz Żurawski 1977 Mosina tak 11:00
3 Joanna Żurawska 1981 Mosina tak 11:00
4 Marek Żołnowski 1981 Mosina tak 11:00
5 Michał Żerdziński 1973 Mosina Mosina Biega tak 11:00
6 Agnieszka Żerdzińska 1973 Mosina Mosina Biega tak 11:00
7 Agnieszka Zerba 1981 Pecna tak 11:00
8 Szymon Zduńczyk 1994 Kostrzyn Wlkp Walka Kostrzyn nie 11:00
9 Marek Zdrojewski 1977 Poznań Zdrojki nie 11:00
10 Dorota Zdrojewska 1981 Poznań Zdrojki nie 11:00
11 Piotr Załuski 1973 Pecna Pecna Team tak 11:00
12 Małgorzata Zawilska 1988 Poznań ST RUNNERS nie 11:00
13 Zuzanna Zaremba 2007 Borek Wlkp UKS Jedynka Gostyń nie 11:00
14 Janusz Zaremba 1957 Borzykowo Biegajnia Poznań nie 11:00
15 Zbigniew Zajączkowski 1981 Komorniki nie 11:00
16 Beata Zajączkowska 1980 Poznań nie 11:00
17 Joanna Zajączkowska 1981 Komorniki nie 11:00
18 Krystyna Zajączkowska 1961 Babki tak 11:00
19 Marek Włoszyński 1972 Luboń Luboń nie 11:00
20 Piotr Włodarczak 1951 Poznań nie 11:00
21 Marcin Woźniak 1987 Krosno tak 11:00
22 Kacper Wójcik 2003 Rokietnica Wójcik nie 11:00
23 Magdalena Wójcik 1983 ROKIETNICA Wójcik nie 11:00
24 Anna Wiśniewska 1982 Poznań HERNIK TEAM nie 11:00
25 Łukasz Wilczyński 1980 Mosina Kia Delik Team tak 11:00
26 Fabian Wiktorowski 1976 Luboń Roche Runners nie 11:00
27 Julita Wierzbińska 1988 Krosno tak 11:00
28 Hubert Wieczorkiewicz 1980 Mosina Byle do mety tak 11:00
29 Anna Wieczorkiewicz 1983 Mosina Byle do mety tak 11:00
30 Jolanta Waszak 1991 Brodnica indywidualnie nie 11:00
31 Maria Wancek 1985 Drużyna tak 11:00
32 Paweł Wancek 1985 Drużyna tak 11:00
33 Lidia Walkowiak 1979 Kiekrz nie 12:30
34 Marek Walkowiak 1973 Pecna Pecna Team tak 11:00
35 Tomasz Walczak 1987 Czmoń nie 11:00
36 Sebastian Toniński 2000 Mosina tak 11:00
37 Marek Tomaszewski 1978 Mosina FlexLink Running Team tak 11:00
38 Agnieszka Słota 1983 Wiórek Wiestin tak 11:00
39 Tomasz Szymański 1968 Mosina tak 11:00
40 Krzysztof Szymanowski 1993 Kościan Neopunkt Mosina / #SzymanowskiTeam nie 11:00
41 Dariusz Szulc 1972 Luboń MB MOTORS TEAM nie 11:00
42 marcin SZÓSTAK 1982 MOSINA tak 11:00
43 Jarosław Szkopek 1973 Wiórek tak 11:00
44 Marta Szewczyk 1983 Krosno tak 11:00
45 Mateusz Szewczyk 1990 Chobienice KKFP Wolsztyn nie 11:00
46 Michał Szeszuła 1975 Poznań Night Runners nie 11:00
47 Krzysztof Szefer 1981 Mosina 1981 Mosina tak 11:00
48 Krzysztof Szefer 1981 Mosina Mosina tak 11:00
49 Michał Szczepaniak 1984 Drużyna tak 11:00
50 Krzysztof Szajek 1984 Poznań ST RUNNERS nie 11:00
51 Piotr Święch 1980 Błażejewo Biegacze z Przylesia nie 11:00
52 Jakub Styperek 1982 Psarskie Vege Runners nie 11:00
53 Piotr Strzelczyk 1984 Mosina FLORAPROJECT tak 11:00
54 Katarzyna Strzałkowska 1981 Luboń nie 11:00
55 Izabela Stryszyk 1990 Ludwikowo tak 11:00
56 Adam Stefaniak 1985 Puszczykowo nie 11:00
57 Patryk Stachowiak 1989 Mosina tak 11:00
58 Monika Sroka 1982 Mosina tak 11:00
59 Krzysztof Sprenger 1980 Krosno LOFT TEAM EXTREME tak 11:00
60 Małgorzata Sołtysiak 1979 Plewiska nie 11:00
61 Jacek Soska 1979 Biedrusko angiodiabetica.pl nie 11:00
62 Marta Smierzchała 1980 Poznań Pędzące Leniwce nie 11:00
63 Adam Smierzchała 1972 Mosina tak 11:00
64 Przemysław Skalski 1981 Krosno Neopunkt Mosina / ObozySobecki.pl / Natura Mosina tak 11:00
65 MARTA SIP 1990 POZNAŃ Owoc Team nie 11:00
66 Marcin Sierota 1980 Rogalinek Pomóż Tosi tak 12:30
67 Marta Rzepczyńska 1981 Plewiska nie 11:00
68 Maciej Rygas 1976 Mosina tak 11:00
69 Dariusz Rubaszniak 1965 Poznań Luboński Klub Biegacza nie 11:00
70 Łukasz Rozmiarek 1992 Krajkowo WKS Gryżyna Runner tak 11:00
71 Roman Rożkowski 1958 Śrem nie 11:00
72 Marcin Roszak 1980 Borek Wielkopolski KB MIŚ BOREK WLKP. nie 11:00
73 Zbigniew Rosa 1959 Stęszew szkoła dla psów Argo nie 11:00
74 Tomasz Roeske 1971 Mosina tak 11:00
75 Anna Rewolińska-Rudnicka 1975 Mosina tak 11:00
76 Mateusz Ratajczak 1991 Pecna ELTOGROM tak 11:00
77 Agnieszka Ratajczak 1975 KOŚCIAN Koscian nie 12:30
78 Agnieszka Ratajczak 1975 Kościan Kościan Team nie 11:00
79 Maciej Rapior 1987 Nowinki Szynszyl team tak 11:00
80 Małgorzata Putowska 1962 Mosina Loft Fitness tak 11:00
81 Ignacy Pudliszewski 2006 Kościan SZYMANOWSKI TEAM/KOŚCIAN TEAM nie 11:00
82 agnieszka psiuk 1975 wiórek/ k Poznania Wiórek biega tak 11:00
83 Piotr Piwecki 1991 Kopanica Wolsztyńska Akademia Biegowa nie 11:00
84 Gerard Pietruszyński 1958 Międzychód Bielsko nie 11:00
85 Monika Pietruszyńska 1998 Międzychód nie 11:00
86 Małgorzata Piechowiak 1966 mosina Adrenalina Fitnes Team tak 11:00
87 Małgorzata Pelowska 1968 Mosina tak 11:00
88 Marcin Peksa 1985 Wiórek Wiestin tak 11:00
89 Jakub Parzęcki 2001 Czapury Wiestin tak 11:00
90 Robert PARZĘCKI 1972 Czapury Wiestin tak 11:00
91 Anna Paluszak 1993 Buk Napierała Team nie 11:00
92 Katarzyna Paczkowska 1983 Kiekrz nie 11:00
93 Artur Pachocki 1970 Wiry nie 11:00
94 Łukasz Ozorkiewicz 1982 Mosina tak 11:00
95 Wiktoria Owczarczuk 1995 Daszewice tak 11:00
96 Dagmara Oleszyńska 1986 Mosina tak 11:00
97 Piotr Olejnik 1973 Czapury tak 11:00
98 Michał Olejnik 1982 Błażejewo Biegacze z Przylesia :) nie 11:00
99 Piotr Olejniczak 1989 Mosina RAWA tak 11:00
100 Hubert Nowicki 1974 Poznań nie 11:00