VII Bieg "Elegant na 5"

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Mosina Start
1 Łukasz Nowicki 1982 Środa Wielkopolska nie 11:00
2 Agnieszka Adel 1977 Mosina tak 11:00
3 Barbara Andrzejewska 1974 Mosina tak 11:00
4 Kinga Argalska 1985 Poznań Pędzące Leniwce nie 11:00
5 Jakub Bagiński 1985 Krosno Ks Bola 06 Poznań tak 11:00
6 Mariusz Balcerek 1986 Stęszew DeGaSa Vegerunners Stęszew nie 11:00
7 Joanna Banach 1977 Mosina MiriamRun tak 11:00
8 Karolina Barańska-Szymkowska 1983 Mosina tak 11:00
9 Joanna Bartoszewska 1981 Spytkówki nie 11:00
10 Paweł Bednarz 1973 Mosina tak 11:00
11 Jacek Beym 1960 Puszczykowo Jacek Beym nie 11:00
12 Rafał Biernat 1976 Krosinko tak 11:00
13 Kinga Bodzioch 1996 Buk nie 11:00
14 Emilia Bogucka 1978 MOSINA Pracownia Rzeźbiarska Boguccy tak 11:00
15 Barbara Bogucka 1970 Rakoniewice VICTORY HUSARIA nie 11:00
16 Damian Borsuk 1985 Poznań nie 11:00
17 Danuta Brodziak 1981 Mosina tak 11:00
18 Mariola Buchert 1987 Czempiń nie 11:00
19 MARCIN BUCZKOWSKI 1975 BRODNICA nie 11:00
20 Marcin Chudziński 1981 Mosina OSIR Mosina/Mosina Biega tak 11:00
21 Bartosz Chudziński 1984 Mosina LoftTeamExtreme tak 11:00
22 Dominika Cichoszewska 1979 Jezierzyce Kościelne nie 11:00
23 Dagmara Cichoszewska 1981 Komorniki 1981 nie 11:00
24 DAWID Cichoszewski 2002 Komorniki 2002 nie 11:00
25 Daniel Cichoszewski 1977 Jezierzyce Kościelne nie 11:00
26 Emil Cichoszewski 1979 Komorniki nie 11:00
27 Mieszko Ciesielski 1980 Wiórek Wiestin tak 11:00
28 Łukasz Czub 1978 Komorniki nie 11:00
29 Tomasz Dawidowicz 1987 Poznań TODA Meble nie 11:00
30 Roman Dehmel 1951 Poznań Goggle Pro Active Eyewear nie 11:00
31 Marcin Dolata 1974 Poznań TZS - Tradycyjnie Zamykający Stawkę nie 11:00
32 Tomasz Dolata 1988 Poznań nie 11:00
33 Katarzyna Dolata 1979 Poznań TZS - Tradycyjnie Zamykający Stawkę nie 11:00
34 Łukasz Domański 1981 Mosina tak 11:00
35 ANDRZEJ DRGAS 1955 LUBOŃ MOTOR LUBON TEAM nie 11:00
36 Wiktoria Dudzińska 2007 Mosina tak 11:00
37 Marcin Dudziński 1978 Mosina tak 11:00
38 Robert Dymarski 1980 Mosina Mosina Biega tak 11:00
39 Jarosław Dziubałka 1975 Czapury tak 11:00
40 Marta Elsner 1980 Błażejewo nie 11:00
41 Mateusz Fabisiak 1996 Krosinko Neopunkt Mosina / ObozySobecki.pl / Natura Mosina tak 11:00
42 tomasz fabisiak 1973 krosinko tak 11:00
43 Marzena FABISIAK 1974 krosinko Krosinko Biega :-) tak 11:00
44 Szymon Fenikowski 1976 Błażejewo Pędzące Leniwce nie 11:00
45 Tomasz Filimon 1978 MOSINA IDMAR Racing Team - Triathlon Division tak 11:00
46 Anna Frankowska 1976 Krosno tak 11:00
47 Katarzyna Frankowska 1981 Poznań Pędzące Leniwce nie 11:00
48 Angelika Galazka 1990 Poznan 12WBOT nie 11:00
49 Paweł Garguliński 1974 Poznań nie 11:00
50 Paweł Golak 1960 Szreniawa Komornicka Grupa Biegowa nie 11:00
51 Lidia Golińska 2005 Poznań nie 11:00
52 Michał Górny 1985 Mosina Rawa Team tak 11:00
53 Małgorzata Gostomska 1980 Czempiń Rebellion Of Free Runners nie 11:00
54 Wiktoria Grabińska 2002 Komorniki Wataha-Łączy nas bieganie nie 11:00
55 Angelika Grabińska 1980 Komorniki Wataha-Łączy nas bieganie nie 11:00
56 Anna Gratkowska 1980 Mieczewo tak 11:00
57 Tomek Gratkowski 1972 Mieczewo tak 11:00
58 LESZEK GROCHOLEWSKI 1963 LUBOŃ MOTOR LUBON TEAM nie 11:00
59 Błażej Grzemski 1988 Borek Wielkopolski KB MIŚ BOREK WLKP. nie 11:00
60 Tomasz GRZESIK 1979 Mosina EOD tak 11:00
61 ŁUKASZ GRZESIK 1981 Mosina AVIONICS tak 11:00
62 Irena Grzywocz 1951 Mosina Profit Sport Team nie 11:00
63 Bernard Grzywocz 1949 Mosina nie 11:00
64 Estera Gulcz 1986 Mosina OSiR Mosina tak 11:00
65 Julia Huchwajda 2006 Mosina MKS Juvenia Puszczykowo tak 11:00
66 Renata Jarczewska 1967 Goleniów nie 11:00
67 Justyna Jarmuda 1982 Poznań nie 11:00
68 Aleksandra Jarych 2005 Poznań Tajfun Czapury tak 12:30
69 Jarosław Jarych 1972 Poznań Jarosław Jarych tak 12:30
70 Zuzanna Jęchorek 1980 Mosina tak 11:00
71 Grzegorz Jurga 1980 Rogalinek tak 11:00
72 Marek Kądzielak 1975 Rogalinek DRUŻYNA SZPIKU/KAJAKI2.PL tak 12:30
73 Ewa Kamińska 1954 Poznań nie 11:00
74 Łukasz Kamiński 1988 Lwówek Opalenicki Klub Biegacza nie 11:00
75 Wojciech Kaptur 1963 Czempiń nie 11:00
76 Jacek Kasperkowiak 1976 Mosina tak 11:00
77 Jacek Kasperkowiak 1980 Mosina tak 11:00
78 Weronika Kasprzak 1998 Koziegłowy nie 11:00
79 Maciej Kasprzak 1973 Koziegłowy nie 11:00
80 Natalia Kędziora 1977 Luboń Luboński Klub Biegacza nie 11:00
81 Barbara Kleiber 1981 Mosina tak 11:00
82 Blanka Kleiber 2007 Mosina MKS Juvenia Puszczykowo tak 11:00
83 Michał Kleiber 1978 Mosina tak 11:00
84 Jakub Konieczny 2002 Puszczykowo nie 11:00
85 Mirosław Kopacz 1955 Poznan nie 11:00
86 Łukasz Kornosz 1995 LUBOŃ nie 11:00
87 Patrycja Kotowska 1987 Wiórek tak 11:00
88 Piotr Kotowski 1986 Wiórek tak 11:00
89 Michalina Kowalczyk 1984 Krosno tak 11:00
90 Mateusz Kowalski 1987 MOSINA Dirty Sparrows tak 11:00
91 Piotr Kołodziej 1986 Mosina Fat Fox Team tak 11:00
92 Piotr Kołodziej 1986 Mosina Fat Fox Team tak 11:00
93 Rafał Krakowiak 1989 Krosno KRAKOWIAKTEAM / AdrenalinaFitness tak 11:00
94 Wiesław Krakowiak 1964 Mosina KRAKOWIAK TEAM tak 11:00
95 Darek Król 1967 Świątniki HERNIK TEAM tak 11:00
96 Piotr Król 1987 Poznań nie 11:00
97 Sebastian Król 1993 Strzępiń CONNECTOR TEAM nie 11:00
98 Rafał Kubacki 1973 Mosina JP KOMPENSATA Agencja Pracy tak 11:00
99 Dorota Kubiak 1975 Pecna tak 11:00
100 Zuzanna Kubiak 2001 Pecna tak 11:00