VII Bieg "Elegant na 5"

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Mosinasortuj rosnąco
101 Magdalena Walkowiak 1986 Krosno tak
102 Karol Borowski 1990 Krosno tak
103 Piotr Fiksa 1977 Krosno Biegacze Ściemniacze tak
104 Jakub Augustyniak 1997 Mosina KOBeJot FC tak
105 Renata Wulbach 1974 Mieczewo Skład Węgla Mieczewo Biega tak
106 Paweł Birlet 1983 Krosno tak
107 Maksymilian FABISIAK 2006 Krosinko Krosinko Biega :-) tak
108 Piotr Komisarek 1978 Mosina tak
109 Michał Górny 1985 Mosina tak
110 Maciej Patela 1979 Borkowice Mosina Tea tak
111 Patrycja Matuszak 1985 Mosina tak
112 Barbara Kleiber 1981 Mosina Ślimaki tak
113 Adam Miedziak 1987 Sasinowo Neopunkt Mosina tak
114 Martyna Bąkowska 1982 Krosno Borkofoki:) tak
115 Anna Frankowska 1976 Mosina tak
116 Paweł Niżewski 1980 Czapury Krakowiak Ultra Team tak
117 Michał Woźniak 1977 Krosno tak
118 SZYMON KUJAWA 1983 MOSINA tak
119 Małgorzata Pelowska 1968 Mosina EXACTUS Sport Team tak
120 Paulina Kordylewska 1980 Mosina tak
121 Marietta Kasperczak 1985 Krosno OSiR Mosina tak
122 Radosław Jarczyński 1978 Mosina Mosina Biega tak
123 Jakub Niżewski 2007 Czapury Krakowiak Ultra Team tak
124 Paulina Wieczorek 1988 Mosina Klub Sportowy Shootboxer tak
125 Krzysztof Szyfler 1982 Mosina tak
126 ANNA KUJAWA 1983 MOSINA tak
127 Ania Gratkowska 1980 Mieczewo tak
128 Paulina Ludwiczak 1997 Mosina Klub Sportowy Mickey'a Mouse'a tak
129 Krzysztof Baraniak 1983 Dymaczewo Stare tak
130 Marcin Kulczewski 1981 Pecna tak
131 Agnieszka Żerdzińska 1973 Mosina UKS ORLIK MOSINA tak
132 Marek Stasiak 1995 Mosina tak
133 Agnieszka Adel 1977 Mosina tak
134 Bartłomiej Wojciechowski 1997 Drużyna Klub Sportowy Shootboxer tak
135 Sonia Limanska 1988 Mosina tak
136 Monika Dolata 1985 Mosina Shootboxer Mosina tak
137 Piotr Baranowski 1984 Wiry nie
138 Emilia Maćkowska- Kowalczyk 1985 Swarzędz nie
139 Piotr Święch 1980 Błażejewo Biegacze z Przylesia nie
140 Kama Nowak 1971 Poznań nie
141 Witold Woźniak 1989 Wronki nie
142 Łukasz Łopatowski 1984 Puszczykowo nie
143 Jakub Kaczmarek 1991 Grodzisk Wlkp nie
144 Bartosz Stawicki 1986 Swarzędz Super Stawik Team nie
145 Wiktor Dębowski 1987 Czempiń ChampionMan Team nie
146 Gerard Pietruszyński 1958 Międzychód nie
147 Marta Baranowska 1986 Wiry nie
148 Paweł Górczyński 1981 Wiry TERLAN nie
149 Joanna Zbroszczyk 1977 Kamionki nie
150 Magdalena Fabian 1987 Poznań ZSB1 nie
151 Kuba Szczęsny 1995 Buk nie
152 Marcin Kosicki 1973 Głuchowo Biegacze Ściemniacze nie
153 Przemysław Wrzeszcz 1974 Kórnik-Bnin nie
154 Roman Rożkowski 1958 Śrem nie
155 Marta Kaźmierczak 1990 Luboń prawdziwi sportowcy nie
156 Łukasz Żyłka 1992 Wiry nie
157 Piotr Kurzawa 1993 Ostrów Wielkopolski nie
158 Natalia Kaczmarek 1990 Grodzisk Wlkp Łodyga team nie
159 Bronisław Szczepaniak 1951 KĘDZIERZYN-KOŹLE nie
160 Monika Pietruszyńska 1998 Międzychód nie
161 Marta Wojtkowiak 1985 Warszawa nie
162 Wiktor Podsiadłowski 1986 Leszno nie
163 Jacek Sołtysiak 1975 Czempiń Stowarzyszenie SAMI SWOI nie
164 Urszula Szulczewska 1980 Piotrowo Pierwsze nie
165 Filip Gołembiewski 1981 Leszno Wataha Łączy Nas Bieganie / UKS Orlik Mosina nie
166 Piotr Piwecki 1991 Kopanica Wolsztyńska Akademia Biegowa nie
167 Aleksandra Heleska 2004 Poznań nie
168 Ignacy Pudliszewski 2007 Kościan SzymanowskiTeam / Kościan Team nie
169 Hanna Woroch 1987 Czempiń nie
170 Adam Staniszewski 2004 Luboń nie
171 Agnieszka Michałowska-Dudzińska 1978 Śrem nie
172 Jakub Kubiak 1980 Poznań Wilda Biega / QbArts.pl nie
173 Marta Karolczak 1991 Luboń prawdziwi sportowcy nie
174 Daniel Lachowicz 1996 Trzcianka nie
175 Ewa Kamińska 1954 Poznań nie
176 Bartosz Feifer 1988 Wolsztyn #FeiferTeam / Wolsztyńska Akademia Biegowa nie
177 Katarzyna Andrzejak 1993 Wiry nie
178 Maciej Uniejewski 1994 Poznań nie
179 EWA GENDERA 1971 Poznań / Night Runners nie
180 Natalia Kędziora 1977 Luboń nie
181 Damian Wiśniewski 1996 Ślesin Dietetyk Magdalena Kołodziej nie
182 Monika Wróbel 1974 Gniezno nie
183 Krzysztof RAJEWICZ 1974 Puszczykowo 31 Baza Lotnictwa Taktycznego nie
184 Adam Szuda 1986 Plewiska Fehlau Run Team nie
185 Maciej Karolczak 1991 Luboń prawdziwi sportowcy nie
186 Danka Kuna 1972 Zaniemyśl nie
187 SŁAWOMIR SPYCHAŁA 1966 POZNAŃ nie
188 Grzegorz Kozłowski 1983 Września Night Runners Września nie
189 Mariusz Czajko 1983 Komorniki UKS ORLIK MOSINA nie
190 Mariia Choban 1998 Poznań nie
191 Marek Lewandowski 1958 Luboń nie
192 Jolanta Waszak 1991 Brodnica nie
193 Beata Bela 1970 Wrocław nie
194 Robert Kuna 1972 Zaniemyśl nie
195 Stanisław Kozłowski 1950 Przemęt nie
196 Karolina Kurzątkowska 1996 Poznań nie
197 Patryk Kaczmarek 2000 Grodzisk Wielkopolski Lebioda running team nie
198 Maja Kozłowska 2008 Września Akademia Lekkoatletyczna Tomasza Szymkowiaka nie
199 Marzena Zemler 1979 Mirosławki nie
200 Damian Śliwczyński 1989 Śmigiel nie