VII Bieg "Elegant na 5"

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Mosinasortuj rosnąco
1 Małgorzata Piechowiak 1966 Mosina Adrenalina Fitnes Team tak
2 Maciej Jung 1989 Mosina AFG tak
3 Agnieszka Psiuk 1975 Wiórek tak
4 Marek Walkowiak 1973 Pecna Pecna Team tak
5 Mateusz Kordylewski 2007 Mosina tak
6 Darek Król 1967 Świątniki Wybiegać Marzenia team tak
7 Monika Klak-Stachowiak 1981 Czapury Czapury City tak
8 Michał Żerdziński 1973 Mosina UKS ORLIK MOSINA tak
9 Józef Linke 1964 Krosinko Krosinko Biega :-) tak
10 Rafał Biernat 1976 Krosinko Dla Siebie tak
11 Anna Rewolińska-Rudnicka 1975 Mosina tak
12 Dorota Kubiak 1975 Pecna OSiR Mosina tak
13 Kacper Patela 2007 Mosina KS 1920 Mosina/SP Krosno tak
14 Agnieszka Zerba 1981 Pecna tak
15 Przemysław Podemski 1982 Drużyna tak
16 Marta Mrowińska 1974 Mosina Shootboxer Mosina tak
17 Albert Napierała 1973 Mosina tak
18 Julita Wierzbińska 1988 Krosno tak
19 Jagoda Grendel 2005 Mosina tak
20 Damian Zieliński 1995 Mosina tak
21 Bartosz Kuciak 1987 Krosno tak
22 Anna Wiśniewska 1982 Świątniki Azyl Biegacza Sklep z Pasją tak
23 Katarzyna Suchocka 1983 Pecna tak
24 Tomasz Rabiega 1979 Mosina Grottgera biega tak
25 Agnieszka Kliber 1997 Poznań Zdun Triathlon Team/PKB KMP Kalisz tak
26 Małgorzata Putowska 1962 Mosina tak
27 Paweł Patela 2008 Borkowice UKS Orlik Mosina/SP Krosno tak
28 Kamil Łukaszewski 1987 Mosina Shootboxer Mosina tak
29 Tomasz Roeske 1971 Mosina tak
30 Michalina Kowalczyk 1984 Krosno tak
31 Łukasz Hetman 1980 Krosno tak
32 Beata Jabłońska 1991 Mosina tak
33 Sebastian Suchocki 1983 Pecna tak
34 Katarzyna Wojciechowska 1997 Mosina tak
35 Marcin Dudziński 1978 Mosina tak
36 Justyna Roszak Patela 1979 Borkowice SP Krosno tak
37 Dariusz Wojciechowski 1978 Krosno Krakowiak Ultra Team tak
38 Karolina Jarczyńska 1980 Mosina Mosina Biega tak
39 Marzena FABISIAK 1974 Krosinko Krosinko Biega :-) tak
40 Marcin Chudziński 1981 Mosina MOSINA BIEGA. tak
41 Viktor Yakushchenko 1993 Mosina tak
42 Patryk Jabłoński 1991 Mosina tak
43 Marcin Gabryel 1985 Krosinko tak
44 Paulina Kusztelska 2006 Mosina LO 12 Poznań tak
45 Dorota Jeska 1976 Czapury tak
46 Piotr Kołodziej 1986 Mosina Fat Fox Team tak
47 Krzysztof Szymendera 1984 Krosno tak
48 Paulina Grabarczyk 1989 Mosina tak
49 Wiktoria Dudzińska 2007 Mosina tak
50 Artur Leśniczak 1989 Mosina tak
51 Piotr Olejniczak 1989 Mosina RAWA tak
52 Maria Wancek 1985 Dużyna tak
53 Paweł Wancek 1985 Drużyna tak
54 Sebastian Roksela 1982 Mosina Grottgera biega tak
55 Marcin Michalczyk 1978 Mosina Ejbry tak
56 Weronika Szłapka 1987 Mosina Arczersi tak
57 Tomasz FABISIAK 1973 Krosinko Krosinko Biega :-) tak
58 Michał Kasprzyk 1981 Mosina tak
59 Filip Cierpiał 2005 Mosina tak
60 Agnieszka Andrzejczak 1979 Czapury tak
61 Anna Kołodziej 1986 Mosina Kutikai Running Team tak
62 Adrian Baraniak 2000 Mosina tak
63 Krzysztof Hałas 1994 Mosina tak
64 Paweł Bednarz 1973 Mieczewo tak
65 Radosław Wojszcz 1984 Dymaczewo Stare POVVER tak
66 SYLWIA KROPACZ 1974 Radzewice 3kropki team tak
67 Marek Rydlewski 1994 Mosina tak
68 Łukasz Zawadowski 1984 Krosno tak
69 Rafał Krakowiak 1989 Krosno Krakowiak Ultra Team tak
70 Roksana Pawlak 1996 Mosina tak
71 Monika Klimkiewicz 1980 Mosina tak
72 Arleta Przywarczak-Olejnik 1984 Mosina tak
73 Adrianna Kubiaczyk 1990 Mosina extreme_peppa tak
74 Wiesław Krakowiak 1964 Mosina KRAKOWIAK TEAM tak
75 Robert Dymarski 1980 Mosina Mosina Biega tak
76 Wiktoria Wojciechowska 2001 Mosina Shootboxer Mosina tak
77 Dagmara Kaźmierczak 2001 Dymaczewo Stare tak
78 Danuta Brodziak 1981 Mosina tak
79 Robert Wojtkowiak 1985 Krosno tak
80 Marcin Woźniak 1987 Krosno tak
81 Blanka Kleiber 2008 Mosina MKS Juvenia Puszczykowo tak
82 Łukasz Szulc 1986 Mosina Shootboxer Mosina tak
83 Joanna Gierszewska 2006 Krosno MKS Juvenia Puszczykowo tak
84 Jacek Konieczny 1975 Mosina Fundacja Niesiemy Nadzieję tak
85 Kasia Fiksa 1979 Krosno Biegacze Ściemniacze tak
86 ROBERT KROPACZ 1973 Radzewice 3kropki team tak
87 Łukasz Karmowski 1981 Mosina tak
88 Marcin Jakubowski 1982 Kościan UKS ORLIK MOSINA tak
89 Małgorzata Kulczewska 1985 Pecna tak
90 Krzysztof Szefer 1981 Mosina 1981 Mosina tak
91 Adrian Szczepski 1985 Mosina UKS ORLIK MOSINA tak
92 Łukasz Domański 1981 Mosina tak
93 Patrycja Wulbach 1998 Mieczewo Skład Węgla Mieczewo Biega tak
94 Zuzanna Baraniak 2000 Mosina tak
95 Weronika Baraniak 1989 Dymaczewo Stare tak
96 Michał Kleiber 1978 Mosina Ślimaki tak
97 Tomasz Szymański 1968 Mosina tak
98 Wiktor Gołembiewski 2008 Mosina wataha laczy nas bieganie tak
99 Piotr Fiksa 1977 Krosno Biegacze Ściemniacze tak
100 Jakub Augustyniak 1997 Mosina KOBeJot FC tak