VII Bieg "Elegant na 5"

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Mosinasortuj rosnąco Start
1 Bartosz Kuciak 1987 Krosno tak 11:00
2 Małgorzata Pelowska 1968 Mosina tak 11:00
3 Józef Linke 1964 Mosina Krosinko Biega :-) tak 11:00
4 Krystyna Zajączkowska 1961 Babki tak 11:00
5 Piotr Kołodziej 1986 Mosina Fat Fox Team tak 11:00
6 Mieszko Ciesielski 1980 Wiórek Wiestin tak 11:00
7 Patryk Stachowiak 1989 Mosina tak 11:00
8 Marek Tomaszewski 1978 Mosina FlexLink Running Team tak 11:00
9 Dorota Kubiak 1975 Pecna tak 11:00
10 Anna Gratkowska 1980 Mieczewo tak 11:00
11 Krzysztof Sprenger 1980 Krosno LOFT TEAM EXTREME tak 11:00
12 Michał Kleiber 1978 Mosina tak 11:00
13 Adam Miedziak 1987 Sasinowo Neopunkt Mosina / Natura Mosina tak 11:00
14 Anna Rewolińska-Rudnicka 1975 Mosina tak 11:00
15 Dariusz Nowak 1996 Mosina LOFT TEAM EXTRAME tak 11:00
16 Łukasz Ozorkiewicz 1982 Mosina tak 11:00
17 Łukasz Domański 1981 Mosina tak 11:00
18 Piotr Olejnik 1973 Czapury tak 11:00
19 Maria Wancek 1985 Drużyna tak 11:00
20 marcin SZÓSTAK 1982 MOSINA tak 11:00
21 Zuzanna Kubiak 2001 Pecna tak 11:00
22 Jakub Parzęcki 2001 Czapury Wiestin tak 11:00
23 Tomek Gratkowski 1972 Mieczewo tak 11:00
24 Piotr Strzelczyk 1984 Mosina FLORAPROJECT tak 11:00
25 Michał Górny 1985 Mosina Rawa Team tak 11:00
26 Mateusz Kowalski 1987 MOSINA Dirty Sparrows tak 11:00
27 Przemysław Skalski 1981 Krosno Neopunkt Mosina / ObozySobecki.pl / Natura Mosina tak 11:00
28 Agnieszka Słota 1983 Wiórek Wiestin tak 11:00
29 Łukasz Rozmiarek 1992 Krajkowo WKS Gryżyna Runner tak 11:00
30 Krzysztof Szefer 1981 Mosina 1981 Mosina tak 11:00
31 Paweł Wancek 1985 Drużyna tak 11:00
32 Marek Żołnowski 1981 Mosina tak 11:00
33 Marcin Peksa 1985 Wiórek Wiestin tak 11:00
34 Piotr Załuski 1973 Pecna Pecna Team tak 11:00
35 Marta Szewczyk 1983 Krosno tak 11:00
36 Małgorzata Piechowiak 1966 mosina Adrenalina Fitnes Team tak 11:00
37 Zuzanna Jęchorek 1980 Mosina tak 11:00
38 Jarosław Dziubałka 1975 Czapury tak 11:00
39 Joanna Banach 1977 Mosina MiriamRun tak 11:00
40 Michał Żerdziński 1973 Mosina Mosina Biega tak 11:00
41 Michalina Kowalczyk 1984 Krosno tak 11:00
42 Tomasz GRZESIK 1979 Mosina EOD tak 11:00
43 agnieszka psiuk 1975 wiórek/ k Poznania Wiórek biega tak 11:00
44 Piotr Olejniczak 1989 Mosina RAWA tak 11:00
45 Michał Szczepaniak 1984 Drużyna tak 11:00
46 Marcin Woźniak 1987 Krosno tak 11:00
47 Tomasz Filimon 1978 MOSINA IDMAR Racing Team - Triathlon Division tak 11:00
48 Izabela Stryszyk 1990 Ludwikowo tak 11:00
49 Przemysław Nowaczyk 1980 Luboń BestDrive Mosina Team tak 11:00
50 Hubert Wieczorkiewicz 1980 Mosina Byle do mety tak 11:00
51 Barbara Andrzejewska 1974 Mosina tak 11:00
52 Marta Mantaj 1981 Mosina tak 11:00
53 Artur Leśniczak 1989 Mosina tak 11:00
54 ŁUKASZ GRZESIK 1981 Mosina AVIONICS tak 11:00
55 Patrycja Kotowska 1987 Wiórek tak 11:00
56 Anna Frankowska 1976 Krosno tak 11:00
57 Marcin Nowak 1984 Mosina KRAKOWIAK TEAM tak 11:00
58 Mateusz Ratajczak 1991 Pecna ELTOGROM tak 11:00
59 Agnieszka Adel 1977 Mosina tak 11:00
60 Łukasz Wilczyński 1980 Mosina Kia Delik Team tak 11:00
61 Maciej Rapior 1987 Nowinki Szynszyl team tak 11:00
62 Patrycja Nowak 1998 Daszewice PRO366 / Mistrzowski Trening tak 11:00
63 Anna Wieczorkiewicz 1983 Mosina Byle do mety tak 11:00
64 Rafał Krakowiak 1989 Krosno KRAKOWIAKTEAM / AdrenalinaFitness tak 11:00
65 Julita Wierzbińska 1988 Krosno tak 11:00
66 Wiesław Krakowiak 1964 Mosina KRAKOWIAK TEAM tak 11:00
67 Piotr Kotowski 1986 Wiórek tak 11:00
68 Grzegorz Jurga 1980 Rogalinek tak 11:00
69 Paulina Kusztelska 2007 Mosina Szkoła Podstawowa nr 2 w Mosinie tak 11:00
70 tomasz fabisiak 1973 krosinko tak 11:00
71 Robert Dymarski 1980 Mosina Mosina Biega tak 11:00
72 Jarosław Szkopek 1973 Wiórek tak 11:00
73 Marcin Dudziński 1978 Mosina tak 11:00
74 Rafał Kubacki 1973 Mosina JP KOMPENSATA Agencja Pracy tak 11:00
75 Robert PARZĘCKI 1972 Czapury Wiestin tak 11:00
76 Małgorzata Maciejewska 1985 Mosina tak 11:00
77 Albert Napierała 1973 Mosina tak 11:00
78 Maciej Lum 1979 Pecna tak 11:00
79 Tomasz Roeske 1971 Mosina tak 11:00
80 Krzysztof Szefer 1981 Mosina Mosina tak 11:00
81 Małgorzata Putowska 1962 Mosina Loft Fitness tak 11:00
82 Dagmara Oleszyńska 1986 Mosina tak 11:00
83 Marzena FABISIAK 1974 krosinko Krosinko Biega :-) tak 11:00
84 Sebastian Toniński 2000 Mosina tak 11:00
85 Tomasz Szymański 1968 Mosina tak 11:00
86 Jarosław Jarych 1972 Poznań Jarosław Jarych tak 12:30
87 Agnieszka Żerdzińska 1973 Mosina Mosina Biega tak 11:00
88 Wiktoria Owczarczuk 1995 Daszewice tak 11:00
89 Estera Gulcz 1986 Mosina OSiR Mosina tak 11:00
90 Agnieszka Zerba 1981 Pecna tak 11:00
91 Danuta Brodziak 1981 Mosina tak 11:00
92 Lidia Lum-Namirowska 1979 Pecna tak 11:00
93 Dariusz Żurawski 1977 Mosina tak 11:00
94 Maciej Rygas 1976 Mosina tak 11:00
95 Wiktoria Dudzińska 2007 Mosina tak 11:00
96 Piotr Kołodziej 1986 Mosina Fat Fox Team tak 11:00
97 Emilia Bogucka 1978 MOSINA Pracownia Rzeźbiarska Boguccy tak 11:00
98 Aleksandra Jarych 2005 Poznań Tajfun Czapury tak 12:30
99 Marek Kądzielak 1975 Rogalinek DRUŻYNA SZPIKU/KAJAKI2.PL tak 12:30
100 Marcin Chudziński 1981 Mosina OSIR Mosina/Mosina Biega tak 11:00