VII Bieg "Elegant na 5"

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Mosinasortuj malejąco
201 Marek Rydlewski 1994 Mosina tak
202 Łukasz Zawadowski 1984 Krosno tak
203 Rafał Krakowiak 1989 Krosno Krakowiak Ultra Team tak
204 Roksana Pawlak 1996 Mosina tak
205 Monika Klimkiewicz 1980 Mosina tak
206 Arleta Przywarczak-Olejnik 1984 Mosina tak
207 Adrianna Kubiaczyk 1990 Mosina extreme_peppa tak
208 Robert Dymarski 1980 Mosina Mosina Biega tak
209 Wiktoria Wojciechowska 2001 Mosina Shootboxer Mosina tak
210 Wiesław Krakowiak 1964 Mosina KRAKOWIAK TEAM tak
211 Dagmara Kaźmierczak 2001 Dymaczewo Stare tak
212 Danuta Brodziak 1981 Mosina tak
213 Robert Wojtkowiak 1985 Krosno tak
214 Łukasz Szulc 1986 Mosina Shootboxer Mosina tak
215 Joanna Gierszewska 2006 Krosno MKS Juvenia Puszczykowo tak
216 Jacek Konieczny 1975 Mosina Fundacja Niesiemy Nadzieję tak
217 Marcin Woźniak 1987 Krosno tak
218 Blanka Kleiber 2008 Mosina MKS Juvenia Puszczykowo tak
219 Kasia Fiksa 1979 Krosno Biegacze Ściemniacze tak
220 ROBERT KROPACZ 1973 Radzewice 3kropki team tak
221 Łukasz Karmowski 1981 Mosina tak
222 Marcin Jakubowski 1982 Kościan UKS ORLIK MOSINA tak
223 Małgorzata Kulczewska 1985 Pecna tak
224 Krzysztof Szefer 1981 Mosina 1981 Mosina tak
225 Łukasz Domański 1981 Mosina tak
226 Patrycja Wulbach 1998 Mieczewo Skład Węgla Mieczewo Biega tak
227 Zuzanna Baraniak 2000 Mosina tak
228 Weronika Baraniak 1989 Dymaczewo Stare tak
229 Adrian Szczepski 1985 Mosina UKS ORLIK MOSINA tak
230 Tomasz Szymański 1968 Mosina tak
231 Wiktor Gołembiewski 2008 Mosina wataha laczy nas bieganie tak
232 Michał Kleiber 1978 Mosina Ślimaki tak
233 Piotr Fiksa 1977 Krosno Biegacze Ściemniacze tak
234 Jakub Augustyniak 1997 Mosina KOBeJot FC tak
235 Karolina Baranska-Szymkowska 1983 Mosina UKS ORLIK MOSINA tak
236 Hanna Bartkowiak 1983 Drużyna prawdziwi sportowcy tak
237 Magdalena Walkowiak 1986 Krosno tak
238 Karol Borowski 1990 Krosno tak
239 Renata Wulbach 1974 Mieczewo Skład Węgla Mieczewo Biega tak
240 Paweł Birlet 1983 Krosno tak
241 Maksymilian FABISIAK 2006 Krosinko Krosinko Biega :-) tak
242 Piotr Komisarek 1978 Mosina tak
243 Michał Górny 1985 Mosina tak
244 Adam Miedziak 1987 Sasinowo Neopunkt Mosina tak
245 Martyna Bąkowska 1982 Krosno Borkofoki:) tak
246 Maciej Patela 1979 Borkowice Mosina Tea tak
247 Patrycja Matuszak 1985 Mosina tak
248 Barbara Kleiber 1981 Mosina Ślimaki tak
249 Michał Woźniak 1977 Krosno tak
250 Anna Frankowska 1976 Mosina tak
251 Paweł Niżewski 1980 Czapury Krakowiak Ultra Team tak
252 SZYMON KUJAWA 1983 MOSINA tak
253 Małgorzata Pelowska 1968 Mosina EXACTUS Sport Team tak
254 Radosław Jarczyński 1978 Mosina Mosina Biega tak
255 Paulina Kordylewska 1980 Mosina tak
256 Marietta Kasperczak 1985 Krosno OSiR Mosina tak
257 Paulina Wieczorek 1988 Mosina Klub Sportowy Shootboxer tak
258 Krzysztof Szyfler 1982 Mosina tak
259 Jakub Niżewski 2007 Czapury Krakowiak Ultra Team tak
260 Marcin Kulczewski 1981 Pecna tak
261 Agnieszka Żerdzińska 1973 Mosina UKS ORLIK MOSINA tak
262 ANNA KUJAWA 1983 MOSINA tak
263 Ania Gratkowska 1980 Mieczewo tak
264 Paulina Ludwiczak 1997 Mosina Klub Sportowy Mickey'a Mouse'a tak
265 Krzysztof Baraniak 1983 Dymaczewo Stare tak
266 Monika Dolata 1985 Mosina Shootboxer Mosina tak
267 Marek Stasiak 1995 Mosina tak
268 Agnieszka Adel 1977 Mosina tak
269 Bartłomiej Wojciechowski 1997 Drużyna Klub Sportowy Shootboxer tak
270 Sonia Limanska 1988 Mosina tak