VII Bieg "Elegant na 5"

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Mosinasortuj malejąco Start
1 Marta Mucha Balcerek 1986 Stęszew DeGaSa Vegerunners Stęszew nie 11:00
2 Roman Rożkowski 1958 Śrem nie 11:00
3 Jakub Styperek 1982 Psarskie Vege Runners nie 11:00
4 Piotr Kwieciński 1982 Luboń Luboń nie 11:00
5 Agnieszka Ratajczak 1975 KOŚCIAN Koscian nie 12:30
6 Monika Pietruszyńska 1998 Międzychód nie 11:00
7 Emil Cichoszewski 1979 Komorniki nie 11:00
8 Katarzyna Frankowska 1981 Poznań Pędzące Leniwce nie 11:00
9 Agnieszka Ratajczak 1975 Kościan Kościan Team nie 11:00
10 Marta Rzepczyńska 1981 Plewiska nie 11:00
11 Paweł Golak 1960 Szreniawa Komornicka Grupa Biegowa nie 11:00
12 Wiktoria Grabińska 2002 Komorniki Wataha-Łączy nas bieganie nie 11:00
13 DAWID Cichoszewski 2002 Komorniki 2002 nie 11:00
14 Piotr Święch 1980 Błażejewo Biegacze z Przylesia nie 11:00
15 Tomasz Maluśki 2005 Śmieszkowo nie 11:00
16 Joanna Bartoszewska 1981 Spytkówki nie 11:00
17 Anna Wiśniewska 1982 Poznań HERNIK TEAM nie 11:00
18 Błażej Grzemski 1988 Borek Wielkopolski KB MIŚ BOREK WLKP. nie 11:00
19 Marcin Dolata 1974 Poznań TZS - Tradycyjnie Zamykający Stawkę nie 11:00
20 Tomasz Dolata 1988 Poznań nie 11:00
21 Jacek Soska 1979 Biedrusko angiodiabetica.pl nie 11:00
22 Angelika Grabińska 1980 Komorniki Wataha-Łączy nas bieganie nie 11:00
23 Michał Olejnik 1982 Błażejewo Biegacze z Przylesia :) nie 11:00
24 Ewa Kamińska 1954 Poznań nie 11:00
25 Katarzyna Strzałkowska 1981 Luboń nie 11:00
26 Lidia Golińska 2005 Poznań nie 11:00
27 Wojciech Kaptur 1963 Czempiń nie 11:00
28 Katarzyna Paczkowska 1983 Kiekrz nie 11:00
29 Angelika Galazka 1990 Poznan 12WBOT nie 11:00
30 Adam Stefaniak 1985 Puszczykowo nie 11:00
31 Renata Jarczewska 1967 Goleniów nie 11:00
32 Roman Dehmel 1951 Poznań Goggle Pro Active Eyewear nie 11:00
33 Dorota Zdrojewska 1981 Poznań Zdrojki nie 11:00
34 Tomasz Walczak 1987 Czmoń nie 11:00
35 Tobiasz Michalak 1994 Chrzan nie 11:00
36 Paweł Garguliński 1974 Poznań nie 11:00
37 Magdalena Wójcik 1983 ROKIETNICA Wójcik nie 11:00
38 Kamil Loba 1983 Dopiewo nie 11:00
39 Katarzyna Dolata 1979 Poznań TZS - Tradycyjnie Zamykający Stawkę nie 11:00
40 Piotr Piwecki 1991 Kopanica Wolsztyńska Akademia Biegowa nie 11:00
41 Kamil Loba 1983 Dopiewo nie 11:00
42 Irena Grzywocz 1951 Mosina Profit Sport Team nie 11:00
43 Marek Zdrojewski 1977 Poznań Zdrojki nie 11:00
44 Piotr Król 1987 Poznań nie 11:00
45 Szymon Zduńczyk 1994 Kostrzyn Wlkp Walka Kostrzyn nie 11:00
46 Wojciech Napierała 1992 Niepruszewo Team Napierała nie 11:00
47 Justyna Jarmuda 1982 Poznań nie 11:00
48 Łukasz Czub 1978 Komorniki nie 11:00
49 Anna Leporowska 1976 Środa Wielkopolska nie 11:00
50 Michał Szeszuła 1975 Poznań Night Runners nie 11:00
51 Łukasz Nowicki 1982 Środa Wielkopolska nie 11:00
52 Bernard Grzywocz 1949 Mosina nie 11:00
53 Daniel Cichoszewski 1977 Jezierzyce Kościelne nie 11:00
54 Łukasz Meller 1978 Poznań nie 11:00
55 Małgorzata Sołtysiak 1979 Plewiska nie 11:00
56 Kacper Wójcik 2003 Rokietnica Wójcik nie 11:00
57 Natalia Kędziora 1977 Luboń Luboński Klub Biegacza nie 11:00
58 Lidia Walkowiak 1979 Kiekrz nie 12:30
59 Gerard Pietruszyński 1958 Międzychód Bielsko nie 11:00
60 Hanna Łoś 1984 Poznań OSP Radzewice nie 11:00
61 Marta Elsner 1980 Błażejewo nie 11:00
62 Zbigniew Rosa 1959 Stęszew szkoła dla psów Argo nie 11:00
63 Hubert Nowicki 1974 Poznań nie 11:00
64 Krzysztof Szajek 1984 Poznań ST RUNNERS nie 11:00
65 Mirosław Kopacz 1955 Poznan nie 11:00
66 Jacek Beym 1960 Puszczykowo Jacek Beym nie 11:00
67 Anna Paluszak 1993 Buk Napierała Team nie 11:00
68 Artur Pachocki 1970 Wiry nie 11:00
69 Beata Zajączkowska 1980 Poznań nie 11:00
70 Mariusz Balcerek 1986 Stęszew DeGaSa Vegerunners Stęszew nie 11:00
71 Weronika Kasprzak 1998 Koziegłowy nie 11:00
72 MARTA SIP 1990 POZNAŃ Owoc Team nie 11:00
73 Sebastian Król 1993 Strzępiń CONNECTOR TEAM nie 11:00
74 Jolanta Waszak 1991 Brodnica indywidualnie nie 11:00
75 Łukasz Kornosz 1995 LUBOŃ nie 11:00
76 Marta Smierzchała 1980 Poznań Pędzące Leniwce nie 11:00
77 Dominika Cichoszewska 1979 Jezierzyce Kościelne nie 11:00
78 MARCIN BUCZKOWSKI 1975 BRODNICA nie 11:00
79 Małgorzata Gostomska 1980 Czempiń Rebellion Of Free Runners nie 11:00
80 Damian Borsuk 1985 Poznań nie 11:00
81 Małgorzata Zawilska 1988 Poznań ST RUNNERS nie 11:00
82 Barbara Bogucka 1970 Rakoniewice VICTORY HUSARIA nie 11:00
83 Dariusz Rubaszniak 1965 Poznań Luboński Klub Biegacza nie 11:00
84 Łukasz Kamiński 1988 Lwówek Opalenicki Klub Biegacza nie 11:00
85 LESZEK GROCHOLEWSKI 1963 LUBOŃ MOTOR LUBON TEAM nie 11:00
86 Marek Włoszyński 1972 Luboń Luboń nie 11:00
87 Fabian Wiktorowski 1976 Luboń Roche Runners nie 11:00
88 Marek Makowski 1976 Śrem nie 11:00
89 Marek Lewandowski 1958 Luboń nie 11:00
90 Dariusz Szulc 1972 Luboń MB MOTORS TEAM nie 11:00
91 Kinga Argalska 1985 Poznań Pędzące Leniwce nie 11:00
92 Kinga Bodzioch 1996 Buk nie 11:00
93 Agnieszka Michałowska-Dudzińska 1978 Śrem nie 11:00
94 Zuzanna Zaremba 2007 Borek Wlkp UKS Jedynka Gostyń nie 11:00
95 Anna Michniacka-Matecka 1989 Jarocin nie 11:00
96 ANDRZEJ DRGAS 1955 LUBOŃ MOTOR LUBON TEAM nie 11:00
97 Zbigniew Zajączkowski 1981 Komorniki nie 11:00
98 Mateusz Szewczyk 1990 Chobienice KKFP Wolsztyn nie 11:00
99 Ignacy Pudliszewski 2006 Kościan SZYMANOWSKI TEAM/KOŚCIAN TEAM nie 11:00
100 Tomasz Dawidowicz 1987 Poznań TODA Meble nie 11:00