VII Bieg "Elegant na 5"

Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj rosnąco Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Mosina Start
1 Artur Pachocki 1970 Wiry nie 11:00
2 Marcin Peksa 1985 Wiórek Wiestin tak 11:00
3 agnieszka psiuk 1975 wiórek/ k Poznania Wiórek biega tak 11:00
4 Mieszko Ciesielski 1980 Wiórek Wiestin tak 11:00
5 Agnieszka Słota 1983 Wiórek Wiestin tak 11:00
6 Patrycja Kotowska 1987 Wiórek tak 11:00
7 Piotr Kotowski 1986 Wiórek tak 11:00
8 Jarosław Szkopek 1973 Wiórek tak 11:00
9 Paweł Golak 1960 Szreniawa Komornicka Grupa Biegowa nie 11:00
10 Hubert Naglak 1995 Szelejewo Runaway team nie 11:00
11 Darek Król 1967 Świątniki HERNIK TEAM tak 11:00
12 Sebastian Król 1993 Strzępiń CONNECTOR TEAM nie 11:00
13 Zbigniew Rosa 1959 Stęszew szkoła dla psów Argo nie 11:00
14 Mariusz Balcerek 1986 Stęszew DeGaSa Vegerunners Stęszew nie 11:00
15 Marta Mucha Balcerek 1986 Stęszew DeGaSa Vegerunners Stęszew nie 11:00
16 Anna Leporowska 1976 Środa Wielkopolska nie 11:00
17 Łukasz Nowicki 1982 Środa Wielkopolska nie 11:00
18 Marek Makowski 1976 Śrem nie 11:00
19 Agnieszka Michałowska-Dudzińska 1978 Śrem nie 11:00
20 Roman Rożkowski 1958 Śrem nie 11:00
21 Joanna Bartoszewska 1981 Spytkówki nie 11:00
22 Tomasz Maluśki 2005 Śmieszkowo nie 11:00
23 Adam Miedziak 1987 Sasinowo Neopunkt Mosina / Natura Mosina tak 11:00
24 Kacper Wójcik 2003 Rokietnica Wójcik nie 11:00
25 Magdalena Wójcik 1983 ROKIETNICA Wójcik nie 11:00
26 Grzegorz Jurga 1980 Rogalinek tak 11:00
27 Marek Kądzielak 1975 Rogalinek DRUŻYNA SZPIKU/KAJAKI2.PL tak 12:30
28 Marcin Sierota 1980 Rogalinek Pomóż Tosi tak 12:30
29 Barbara Bogucka 1970 Rakoniewice VICTORY HUSARIA nie 11:00
30 Jacek Beym 1960 Puszczykowo Jacek Beym nie 11:00
31 Jakub Konieczny 2002 Puszczykowo nie 11:00
32 Adam Stefaniak 1985 Puszczykowo nie 11:00
33 Jakub Styperek 1982 Psarskie Vege Runners nie 11:00
34 Marek Zdrojewski 1977 Poznań Zdrojki nie 11:00
35 Piotr Król 1987 Poznań nie 11:00
36 Justyna Jarmuda 1982 Poznań nie 11:00
37 Michał Szeszuła 1975 Poznań Night Runners nie 11:00
38 Łukasz Meller 1978 Poznań nie 11:00
39 Hanna Łoś 1984 Poznań OSP Radzewice nie 11:00
40 Hubert Nowicki 1974 Poznań nie 11:00
41 Krzysztof Szajek 1984 Poznań ST RUNNERS nie 11:00
42 Beata Zajączkowska 1980 Poznań nie 11:00
43 Mirosław Kopacz 1955 Poznan nie 11:00
44 MARTA SIP 1990 POZNAŃ Owoc Team nie 11:00
45 Damian Borsuk 1985 Poznań nie 11:00
46 Małgorzata Zawilska 1988 Poznań ST RUNNERS nie 11:00
47 Marta Smierzchała 1980 Poznań Pędzące Leniwce nie 11:00
48 Dariusz Rubaszniak 1965 Poznań Luboński Klub Biegacza nie 11:00
49 Kinga Argalska 1985 Poznań Pędzące Leniwce nie 11:00
50 Tomasz Dawidowicz 1987 Poznań TODA Meble nie 11:00
51 Piotr Włodarczak 1951 Poznań nie 11:00
52 Katarzyna Frankowska 1981 Poznań Pędzące Leniwce nie 11:00
53 Jarosław Jarych 1972 Poznań Jarosław Jarych tak 12:30
54 Marcin Dolata 1974 Poznań TZS - Tradycyjnie Zamykający Stawkę nie 11:00
55 Anna Wiśniewska 1982 Poznań HERNIK TEAM nie 11:00
56 Aleksandra Jarych 2005 Poznań Tajfun Czapury tak 12:30
57 Tomasz Dolata 1988 Poznań nie 11:00
58 Ewa Kamińska 1954 Poznań nie 11:00
59 Lidia Golińska 2005 Poznań nie 11:00
60 Roman Dehmel 1951 Poznań Goggle Pro Active Eyewear nie 11:00
61 Angelika Galazka 1990 Poznan 12WBOT nie 11:00
62 Dorota Zdrojewska 1981 Poznań Zdrojki nie 11:00
63 Katarzyna Dolata 1979 Poznań TZS - Tradycyjnie Zamykający Stawkę nie 11:00
64 Paweł Garguliński 1974 Poznań nie 11:00
65 Małgorzata Sołtysiak 1979 Plewiska nie 11:00
66 Marta Rzepczyńska 1981 Plewiska nie 11:00
67 Dorota Kubiak 1975 Pecna tak 11:00
68 Zuzanna Kubiak 2001 Pecna tak 11:00
69 Piotr Załuski 1973 Pecna Pecna Team tak 11:00
70 Mateusz Ratajczak 1991 Pecna ELTOGROM tak 11:00
71 Maciej Lum 1979 Pecna tak 11:00
72 Agnieszka Zerba 1981 Pecna tak 11:00
73 Lidia Lum-Namirowska 1979 Pecna tak 11:00
74 Marek Walkowiak 1973 Pecna Pecna Team tak 11:00
75 Maciej Rapior 1987 Nowinki Szynszyl team tak 11:00
76 Wojciech Napierała 1992 Niepruszewo Team Napierała nie 11:00
77 Irmina Nowak 1989 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina nie 11:00
78 Irena Grzywocz 1951 Mosina Profit Sport Team nie 11:00
79 Małgorzata Pelowska 1968 Mosina tak 11:00
80 Józef Linke 1964 Mosina Krosinko Biega :-) tak 11:00
81 Piotr Kołodziej 1986 Mosina Fat Fox Team tak 11:00
82 Patryk Stachowiak 1989 Mosina tak 11:00
83 Marek Tomaszewski 1978 Mosina FlexLink Running Team tak 11:00
84 Michał Kleiber 1978 Mosina tak 11:00
85 Bernard Grzywocz 1949 Mosina nie 11:00
86 Anna Rewolińska-Rudnicka 1975 Mosina tak 11:00
87 Dariusz Nowak 1996 Mosina LOFT TEAM EXTRAME tak 11:00
88 Łukasz Ozorkiewicz 1982 Mosina tak 11:00
89 Łukasz Domański 1981 Mosina tak 11:00
90 marcin SZÓSTAK 1982 MOSINA tak 11:00
91 Michał Górny 1985 Mosina Rawa Team tak 11:00
92 Mateusz Kowalski 1987 MOSINA Dirty Sparrows tak 11:00
93 Piotr Strzelczyk 1984 Mosina FLORAPROJECT tak 11:00
94 Krzysztof Szefer 1981 Mosina 1981 Mosina tak 11:00
95 Marek Żołnowski 1981 Mosina tak 11:00
96 Zuzanna Jęchorek 1980 Mosina tak 11:00
97 Małgorzata Piechowiak 1966 mosina Adrenalina Fitnes Team tak 11:00
98 Joanna Banach 1977 Mosina MiriamRun tak 11:00
99 Michał Żerdziński 1973 Mosina Mosina Biega tak 11:00
100 Tomasz GRZESIK 1979 Mosina EOD tak 11:00