VII Bieg "Elegant na 5"

Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Mosina Start
1 Krystyna Zajączkowska 1961 Babki tak 11:00
2 Jacek Soska 1979 Biedrusko angiodiabetica.pl nie 11:00
3 Marcin Roszak 1980 Borek Wielkopolski KB MIŚ BOREK WLKP. nie 11:00
4 Błażej Grzemski 1988 Borek Wielkopolski KB MIŚ BOREK WLKP. nie 11:00
5 Zuzanna Zaremba 2007 Borek Wlkp UKS Jedynka Gostyń nie 11:00
6 Janusz Zaremba 1957 Borzykowo Biegajnia Poznań nie 11:00
7 Jolanta Waszak 1991 Brodnica indywidualnie nie 11:00
8 MARCIN BUCZKOWSKI 1975 BRODNICA nie 11:00
9 Anna Paluszak 1993 Buk Napierała Team nie 11:00
10 Kinga Bodzioch 1996 Buk nie 11:00
11 Michał Olejnik 1982 Błażejewo Biegacze z Przylesia :) nie 11:00
12 Marta Elsner 1980 Błażejewo nie 11:00
13 Szymon Fenikowski 1976 Błażejewo Pędzące Leniwce nie 11:00
14 Piotr Święch 1980 Błażejewo Biegacze z Przylesia nie 11:00
15 Mateusz Szewczyk 1990 Chobienice KKFP Wolsztyn nie 11:00
16 Tobiasz Michalak 1994 Chrzan nie 11:00
17 Paweł Niżewski 1980 Czapury KRAKOWIAKTEAM tak 11:00
18 Piotr Olejnik 1973 Czapury tak 11:00
19 Jakub Parzęcki 2001 Czapury Wiestin tak 11:00
20 Jarosław Dziubałka 1975 Czapury tak 11:00
21 Robert PARZĘCKI 1972 Czapury Wiestin tak 11:00
22 Wojciech Kaptur 1963 Czempiń nie 11:00
23 Małgorzata Gostomska 1980 Czempiń Rebellion Of Free Runners nie 11:00
24 Mariola Buchert 1987 Czempiń nie 11:00
25 Tomasz Walczak 1987 Czmoń nie 11:00
26 Patrycja Nowak 1998 Daszewice PRO366 / Mistrzowski Trening tak 11:00
27 Wiktoria Owczarczuk 1995 Daszewice tak 11:00
28 Kamil Loba 1983 Dopiewo nie 11:00
29 Kamil Loba 1983 Dopiewo nie 11:00
30 Maria Wancek 1985 Drużyna tak 11:00
31 Paweł Wancek 1985 Drużyna tak 11:00
32 Michał Szczepaniak 1984 Drużyna tak 11:00
33 Renata Jarczewska 1967 Goleniów nie 11:00
34 Anna Michniacka-Matecka 1989 Jarocin nie 11:00
35 Daniel Cichoszewski 1977 Jezierzyce Kościelne nie 11:00
36 Dominika Cichoszewska 1979 Jezierzyce Kościelne nie 11:00
37 Katarzyna Paczkowska 1983 Kiekrz nie 11:00
38 Lidia Walkowiak 1979 Kiekrz nie 12:30
39 Angelika Grabińska 1980 Komorniki Wataha-Łączy nas bieganie nie 11:00
40 Łukasz Czub 1978 Komorniki nie 11:00
41 Zbigniew Zajączkowski 1981 Komorniki nie 11:00
42 Joanna Zajączkowska 1981 Komorniki nie 11:00
43 Dagmara Cichoszewska 1981 Komorniki 1981 nie 11:00
44 Emil Cichoszewski 1979 Komorniki nie 11:00
45 Wiktoria Grabińska 2002 Komorniki Wataha-Łączy nas bieganie nie 11:00
46 DAWID Cichoszewski 2002 Komorniki 2002 nie 11:00
47 Piotr Piwecki 1991 Kopanica Wolsztyńska Akademia Biegowa nie 11:00
48 Ignacy Pudliszewski 2006 Kościan SZYMANOWSKI TEAM/KOŚCIAN TEAM nie 11:00
49 Krzysztof Szymanowski 1993 Kościan Neopunkt Mosina / #SzymanowskiTeam nie 11:00
50 Agnieszka Ratajczak 1975 KOŚCIAN Koscian nie 12:30
51 Agnieszka Ratajczak 1975 Kościan Kościan Team nie 11:00
52 Szymon Zduńczyk 1994 Kostrzyn Wlkp Walka Kostrzyn nie 11:00
53 Weronika Kasprzak 1998 Koziegłowy nie 11:00
54 Maciej Kasprzak 1973 Koziegłowy nie 11:00
55 Łukasz Rozmiarek 1992 Krajkowo WKS Gryżyna Runner tak 11:00
56 Rafał Biernat 1976 Krosinko tak 11:00
57 Mateusz Fabisiak 1996 Krosinko Neopunkt Mosina / ObozySobecki.pl / Natura Mosina tak 11:00
58 tomasz fabisiak 1973 krosinko tak 11:00
59 Marzena FABISIAK 1974 krosinko Krosinko Biega :-) tak 11:00
60 Jakub Bagiński 1985 Krosno Ks Bola 06 Poznań tak 11:00
61 Bartosz Kuciak 1987 Krosno tak 11:00
62 Krzysztof Sprenger 1980 Krosno LOFT TEAM EXTREME tak 11:00
63 Przemysław Skalski 1981 Krosno Neopunkt Mosina / ObozySobecki.pl / Natura Mosina tak 11:00
64 Marta Szewczyk 1983 Krosno tak 11:00
65 Michalina Kowalczyk 1984 Krosno tak 11:00
66 Marcin Woźniak 1987 Krosno tak 11:00
67 Anna Frankowska 1976 Krosno tak 11:00
68 Rafał Krakowiak 1989 Krosno KRAKOWIAKTEAM / AdrenalinaFitness tak 11:00
69 Julita Wierzbińska 1988 Krosno tak 11:00
70 Katarzyna Strzałkowska 1981 Luboń nie 11:00
71 Natalia Kędziora 1977 Luboń Luboński Klub Biegacza nie 11:00
72 Łukasz Kornosz 1995 LUBOŃ nie 11:00
73 Marek Włoszyński 1972 Luboń Luboń nie 11:00
74 LESZEK GROCHOLEWSKI 1963 LUBOŃ MOTOR LUBON TEAM nie 11:00
75 Marek Lewandowski 1958 Luboń nie 11:00
76 Fabian Wiktorowski 1976 Luboń Roche Runners nie 11:00
77 Dariusz Szulc 1972 Luboń MB MOTORS TEAM nie 11:00
78 Przemysław Nowaczyk 1980 Luboń BestDrive Mosina Team tak 11:00
79 ANDRZEJ DRGAS 1955 LUBOŃ MOTOR LUBON TEAM nie 11:00
80 Piotr Kwieciński 1982 Luboń Luboń nie 11:00
81 Izabela Stryszyk 1990 Ludwikowo tak 11:00
82 Łukasz Kamiński 1988 Lwówek Opalenicki Klub Biegacza nie 11:00
83 Anna Gratkowska 1980 Mieczewo tak 11:00
84 Tomek Gratkowski 1972 Mieczewo tak 11:00
85 Monika Pietruszyńska 1998 Międzychód nie 11:00
86 Gerard Pietruszyński 1958 Międzychód Bielsko nie 11:00
87 Jacek Kasperkowiak 1976 Mosina tak 11:00
88 Marcin Chudziński 1981 Mosina OSIR Mosina/Mosina Biega tak 11:00
89 Paweł Bednarz 1973 Mosina tak 11:00
90 Joanna Żurawska 1981 Mosina tak 11:00
91 Marcin Michalczyk 1978 Mosina Ejbry tak 11:00
92 Barbara Kleiber 1981 Mosina tak 11:00
93 Adam Smierzchała 1972 Mosina tak 11:00
94 Jacek Kasperkowiak 1980 Mosina tak 11:00
95 Monika Sroka 1982 Mosina tak 11:00
96 Julia Huchwajda 2006 Mosina MKS Juvenia Puszczykowo tak 11:00
97 Bartosz Chudziński 1984 Mosina LoftTeamExtreme tak 11:00
98 Karolina Barańska-Szymkowska 1983 Mosina tak 11:00
99 Blanka Kleiber 2007 Mosina MKS Juvenia Puszczykowo tak 11:00
100 Irena Grzywocz 1951 Mosina Profit Sport Team nie 11:00