VII Bieg "Elegant na 5"

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj rosnąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Mosina
101 Michał Ocysek 1983 Kościan nie
102 Michał Kleiber 1978 Mosina Ślimaki tak
103 Michał Górny 1985 Mosina tak
104 Michał Woźniak 1977 Krosno tak
105 Michał Kamiński 1987 Komorniki nie
106 Michał Żerdziński 1973 Mosina UKS ORLIK MOSINA tak
107 Michalina Kowalczyk 1984 Krosno tak
108 Małgorzata Putowska 1962 Mosina tak
109 Małgorzata Kulczewska 1985 Pecna tak
110 Małgorzata Pelowska 1968 Mosina EXACTUS Sport Team tak
111 Małgorzata Piechowiak 1966 Mosina Adrenalina Fitnes Team tak
112 Mateusz Zając 1990 Garzyn ALBANNERS nie
113 Mateusz Kordylewski 2007 Mosina tak
114 Marzena FABISIAK 1974 Krosinko Krosinko Biega :-) tak
115 Marzena Zemler 1979 Mirosławki nie
116 Martyna Bąkowska 1982 Krosno Borkofoki:) tak
117 Marta Mrowińska 1974 Mosina Shootboxer Mosina tak
118 Marta Baranowska 1986 Wiry nie
119 Marta Kaźmierczak 1990 Luboń prawdziwi sportowcy nie
120 Marta Wojtkowiak 1985 Warszawa nie
121 Marta Karolczak 1991 Luboń prawdziwi sportowcy nie
122 Mariusz Czajko 1983 Komorniki UKS ORLIK MOSINA nie
123 Mariia Choban 1998 Poznań nie
124 Marietta Kasperczak 1985 Krosno OSiR Mosina tak
125 Maria Wancek 1985 Dużyna tak
126 Marek Lewandowski 1958 Luboń nie
127 Marek Rydlewski 1994 Mosina tak
128 Marek Makowski 1976 Śrem nie
129 Marek Stasiak 1995 Mosina tak
130 Marek Walkowiak 1973 Pecna Pecna Team tak
131 Marcin Kosicki 1973 Głuchowo Biegacze Ściemniacze nie
132 Marcin Dudziński 1978 Mosina tak
133 Marcin Chudziński 1981 Mosina MOSINA BIEGA. tak
134 Marcin Gabryel 1985 Krosinko tak
135 Marcin Michalczyk 1978 Mosina Ejbry tak
136 Marcin Woźniak 1987 Krosno tak
137 Marcin Jakubowski 1982 Kościan UKS ORLIK MOSINA tak
138 Marcin Rozmiarek 1978 Poznań nie
139 Marcin Kulczewski 1981 Pecna tak
140 MARCIN BUCZKOWSKI 1975 BRODNICA nie
141 Maksymilian FABISIAK 2006 Krosinko Krosinko Biega :-) tak
142 Maja Kozłowska 2008 Września Akademia Lekkoatletyczna Tomasza Szymkowiaka nie
143 Magdalena Fabian 1987 Poznań ZSB1 nie
144 Magdalena Mikołajczak 1990 Czempiń nie
145 Magdalena Walkowiak 1986 Krosno tak
146 Magdalena Sobolewska 1988 Kamionki nie
147 Magdalena Hebisz 1971 Leszno nie
148 Maciej Uniejewski 1994 Poznań nie
149 Maciej Karolczak 1991 Luboń prawdziwi sportowcy nie
150 Maciej Patela 1979 Borkowice Mosina Tea tak
151 Maciej Zowczak 1983 Komorniki Rawa Team nie
152 Maciej Jung 1989 Mosina AFG tak
153 Leszek Grocholewski 1963 Luboń MOTOR LUBON TEAM nie
154 Kuba Szczęsny 1995 Buk nie
155 Krzysztof Szymendera 1984 Krosno tak
156 Krzysztof RAJEWICZ 1974 Puszczykowo 31 Baza Lotnictwa Taktycznego nie
157 Krzysztof Hałas 1994 Mosina tak
158 Krzysztof Madajewski 1982 Puszczykowo MOSINA BIEGA. nie
159 Krzysztof Szefer 1981 Mosina 1981 Mosina tak
160 Krzysztof Ciesielski 1955 Gniezno FAST WALKER nie
161 Krzysztof Szyfler 1982 Mosina tak
162 Krzysztof Baraniak 1983 Dymaczewo Stare tak
163 Krystian Ciesielski 1977 Nowy Lubosz nie
164 Kazimierz Jastrzębowski 1953 Poznań Fundacja Niesiemy Nadzieję nie
165 Katarzyna Suchocka 1983 Pecna tak
166 Katarzyna Wojciechowska 1997 Mosina tak
167 Katarzyna Andrzejak 1993 Wiry nie
168 Katarzyna Strzałkowska 1981 Luboń nie
169 Kasia Fiksa 1979 Krosno Biegacze Ściemniacze tak
170 Karolina Jarczyńska 1980 Mosina Mosina Biega tak
171 Karolina Kurzątkowska 1996 Poznań nie
172 Karolina Baranska-Szymkowska 1983 Mosina UKS ORLIK MOSINA tak
173 Karol Borowski 1990 Krosno tak
174 Kamil Łukaszewski 1987 Mosina Shootboxer Mosina tak
175 Kama Nowak 1971 Poznań nie
176 Kacper Patela 2007 Mosina KS 1920 Mosina/SP Krosno tak
177 Kacper Jankowski 1997 Brodnica KOBeJot FC nie
178 Kacper Konopka 2000 Kunowice nie
179 Kacper Gargasiewicz 1998 Nowa Sól Ratownicza Liga Biegowa nie
180 Kacper Kmiecik 2004 Błocko #FeiferTeam nie
181 Justyna Roszak Patela 1979 Borkowice SP Krosno tak
182 Julita Wierzbińska 1988 Krosno tak
183 JÓZEF GRZESIAK 1972 KOSTRZYN nie
184 Józef Linke 1964 Krosinko Krosinko Biega :-) tak
185 Jolanta Waszak 1991 Brodnica nie
186 Joanna Zbroszczyk 1977 Kamionki nie
187 Joanna Bestrzyńska 1971 Robakowo Człapak Robakowo nie
188 Joanna Gierszewska 2006 Krosno MKS Juvenia Puszczykowo tak
189 Joanna Jankowska 1973 Brodnica aktywnie.fit nie
190 Jakub Kaczmarek 1991 Grodzisk Wlkp nie
191 Jakub Kubiak 1980 Poznań Wilda Biega / QbArts.pl nie
192 Jakub Nowak 1997 Krzywiń nie
193 Jakub Augustyniak 1997 Mosina KOBeJot FC tak
194 Jakub Niżewski 2007 Czapury Krakowiak Ultra Team tak
195 Jagoda Grendel 2005 Mosina tak
196 Jacek Sołtysiak 1975 Czempiń Stowarzyszenie SAMI SWOI nie
197 Jacek Konieczny 1975 Mosina Fundacja Niesiemy Nadzieję tak
198 Jacek Dziechciowski 1976 Śrem Niezrzeszony Śrem nie
199 Izabela Drobnik 1980 Wiry UKS ORLIK MOSINA nie
200 Ignacy Pudliszewski 2007 Kościan SzymanowskiTeam / Kościan Team nie