VII Bieg "Elegant na 5"

Lp Imięsortuj rosnąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Mosina Start
1 Łukasz Czub 1978 Komorniki nie 11:00
2 Łukasz Ozorkiewicz 1982 Mosina tak 11:00
3 Łukasz Nowicki 1982 Środa Wielkopolska nie 11:00
4 Łukasz Meller 1978 Poznań nie 11:00
5 Łukasz Domański 1981 Mosina tak 11:00
6 Łukasz Rozmiarek 1992 Krajkowo WKS Gryżyna Runner tak 11:00
7 Łukasz Kornosz 1995 LUBOŃ nie 11:00
8 Łukasz Kamiński 1988 Lwówek Opalenicki Klub Biegacza nie 11:00
9 ŁUKASZ GRZESIK 1981 Mosina AVIONICS tak 11:00
10 Łukasz Wilczyński 1980 Mosina Kia Delik Team tak 11:00
11 Zuzanna Kubiak 2001 Pecna tak 11:00
12 Zuzanna Jęchorek 1980 Mosina tak 11:00
13 Zuzanna Zaremba 2007 Borek Wlkp UKS Jedynka Gostyń nie 11:00
14 Zbigniew Rosa 1959 Stęszew szkoła dla psów Argo nie 11:00
15 Zbigniew Zajączkowski 1981 Komorniki nie 11:00
16 Wojciech Napierała 1992 Niepruszewo Team Napierała nie 11:00
17 Wojciech Kaptur 1963 Czempiń nie 11:00
18 Wiktoria Owczarczuk 1995 Daszewice tak 11:00
19 Wiktoria Grabińska 2002 Komorniki Wataha-Łączy nas bieganie nie 11:00
20 Wiktoria Dudzińska 2007 Mosina tak 11:00
21 Wiesław Krakowiak 1964 Mosina KRAKOWIAK TEAM tak 11:00
22 Weronika Kasprzak 1998 Koziegłowy nie 11:00
23 Tomek Gratkowski 1972 Mieczewo tak 11:00
24 Tomasz GRZESIK 1979 Mosina EOD tak 11:00
25 Tomasz Filimon 1978 MOSINA IDMAR Racing Team - Triathlon Division tak 11:00
26 Tomasz Dawidowicz 1987 Poznań TODA Meble nie 11:00
27 tomasz fabisiak 1973 krosinko tak 11:00
28 Tomasz Roeske 1971 Mosina tak 11:00
29 Tomasz Szymański 1968 Mosina tak 11:00
30 Tomasz Maluśki 2005 Śmieszkowo nie 11:00
31 Tomasz Dolata 1988 Poznań nie 11:00
32 Tomasz Walczak 1987 Czmoń nie 11:00
33 Tobiasz Michalak 1994 Chrzan nie 11:00
34 Szymon Zduńczyk 1994 Kostrzyn Wlkp Walka Kostrzyn nie 11:00
35 Szymon Fenikowski 1976 Błażejewo Pędzące Leniwce nie 11:00
36 Sebastian Król 1993 Strzępiń CONNECTOR TEAM nie 11:00
37 Sebastian Toniński 2000 Mosina tak 11:00
38 Roman Rożkowski 1958 Śrem nie 11:00
39 Roman Dehmel 1951 Poznań Goggle Pro Active Eyewear nie 11:00
40 Robert Dymarski 1980 Mosina Mosina Biega tak 11:00
41 Robert PARZĘCKI 1972 Czapury Wiestin tak 11:00
42 Renata Jarczewska 1967 Goleniów nie 11:00
43 Rafał Krakowiak 1989 Krosno KRAKOWIAKTEAM / AdrenalinaFitness tak 11:00
44 Rafał Kubacki 1973 Mosina JP KOMPENSATA Agencja Pracy tak 11:00
45 Rafał Biernat 1976 Krosinko tak 11:00
46 Przemysław Skalski 1981 Krosno Neopunkt Mosina / ObozySobecki.pl / Natura Mosina tak 11:00
47 Przemysław Nowaczyk 1980 Luboń BestDrive Mosina Team tak 11:00
48 Piotr Piwecki 1991 Kopanica Wolsztyńska Akademia Biegowa nie 11:00
49 Piotr Król 1987 Poznań nie 11:00
50 Piotr Kołodziej 1986 Mosina Fat Fox Team tak 11:00
51 Piotr Olejnik 1973 Czapury tak 11:00
52 Piotr Strzelczyk 1984 Mosina FLORAPROJECT tak 11:00
53 Piotr Załuski 1973 Pecna Pecna Team tak 11:00
54 Piotr Olejniczak 1989 Mosina RAWA tak 11:00
55 Piotr Włodarczak 1951 Poznań nie 11:00
56 Piotr Kotowski 1986 Wiórek tak 11:00
57 Piotr Kwieciński 1982 Luboń Luboń nie 11:00
58 Piotr Święch 1980 Błażejewo Biegacze z Przylesia nie 11:00
59 Piotr Kołodziej 1986 Mosina Fat Fox Team tak 11:00
60 Paweł Wancek 1985 Drużyna tak 11:00
61 Paweł Golak 1960 Szreniawa Komornicka Grupa Biegowa nie 11:00
62 Paweł Bednarz 1973 Mosina tak 11:00
63 Paweł Niżewski 1980 Czapury KRAKOWIAKTEAM tak 11:00
64 Paweł Garguliński 1974 Poznań nie 11:00
65 Paulina Kusztelska 2007 Mosina Szkoła Podstawowa nr 2 w Mosinie tak 11:00
66 Patryk Stachowiak 1989 Mosina tak 11:00
67 Patrycja Kotowska 1987 Wiórek tak 11:00
68 Patrycja Nowak 1998 Daszewice PRO366 / Mistrzowski Trening tak 11:00
69 Natalia Kędziora 1977 Luboń Luboński Klub Biegacza nie 11:00
70 Monika Pietruszyńska 1998 Międzychód nie 11:00
71 Monika Sroka 1982 Mosina tak 11:00
72 Mirosław Kopacz 1955 Poznan nie 11:00
73 Mieszko Ciesielski 1980 Wiórek Wiestin tak 11:00
74 Michał Kleiber 1978 Mosina tak 11:00
75 Michał Szeszuła 1975 Poznań Night Runners nie 11:00
76 Michał Górny 1985 Mosina Rawa Team tak 11:00
77 Michał Żerdziński 1973 Mosina Mosina Biega tak 11:00
78 Michał Szczepaniak 1984 Drużyna tak 11:00
79 Michał Olejnik 1982 Błażejewo Biegacze z Przylesia :) nie 11:00
80 Michalina Kowalczyk 1984 Krosno tak 11:00
81 Małgorzata Pelowska 1968 Mosina tak 11:00
82 Małgorzata Sołtysiak 1979 Plewiska nie 11:00
83 Małgorzata Piechowiak 1966 mosina Adrenalina Fitnes Team tak 11:00
84 Małgorzata Gostomska 1980 Czempiń Rebellion Of Free Runners nie 11:00
85 Małgorzata Zawilska 1988 Poznań ST RUNNERS nie 11:00
86 Małgorzata Maciejewska 1985 Mosina tak 11:00
87 Małgorzata Putowska 1962 Mosina Loft Fitness tak 11:00
88 Mateusz Kowalski 1987 MOSINA Dirty Sparrows tak 11:00
89 Mateusz Szewczyk 1990 Chobienice KKFP Wolsztyn nie 11:00
90 Mateusz Ratajczak 1991 Pecna ELTOGROM tak 11:00
91 Mateusz Fabisiak 1996 Krosinko Neopunkt Mosina / ObozySobecki.pl / Natura Mosina tak 11:00
92 Marzena FABISIAK 1974 krosinko Krosinko Biega :-) tak 11:00
93 Marta Elsner 1980 Błażejewo nie 11:00
94 Marta Szewczyk 1983 Krosno tak 11:00
95 MARTA SIP 1990 POZNAŃ Owoc Team nie 11:00
96 Marta Smierzchała 1980 Poznań Pędzące Leniwce nie 11:00
97 Marta Mantaj 1981 Mosina tak 11:00
98 Marta Mucha Balcerek 1986 Stęszew DeGaSa Vegerunners Stęszew nie 11:00
99 Marta Rzepczyńska 1981 Plewiska nie 11:00
100 Mariusz Balcerek 1986 Stęszew DeGaSa Vegerunners Stęszew nie 11:00