VII Bieg "Elegant na 5"

Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Mosina Start
1 Adam Smierzchała 1972 Mosina tak 11:00
2 Adam Stefaniak 1985 Puszczykowo nie 11:00
3 Adam Miedziak 1987 Sasinowo Neopunkt Mosina / Natura Mosina tak 11:00
4 Agnieszka Ratajczak 1975 KOŚCIAN Koscian nie 12:30
5 Agnieszka Ratajczak 1975 Kościan Kościan Team nie 11:00
6 Agnieszka Żerdzińska 1973 Mosina Mosina Biega tak 11:00
7 Agnieszka Zerba 1981 Pecna tak 11:00
8 Agnieszka Słota 1983 Wiórek Wiestin tak 11:00
9 agnieszka psiuk 1975 wiórek/ k Poznania Wiórek biega tak 11:00
10 Agnieszka Michałowska-Dudzińska 1978 Śrem nie 11:00
11 Agnieszka Adel 1977 Mosina tak 11:00
12 Albert Napierała 1973 Mosina tak 11:00
13 Aleksandra Jarych 2005 Poznań Tajfun Czapury tak 12:30
14 ANDRZEJ DRGAS 1955 LUBOŃ MOTOR LUBON TEAM nie 11:00
15 Angelika Grabińska 1980 Komorniki Wataha-Łączy nas bieganie nie 11:00
16 Angelika Galazka 1990 Poznan 12WBOT nie 11:00
17 Anna Wiśniewska 1982 Poznań HERNIK TEAM nie 11:00
18 Anna Leporowska 1976 Środa Wielkopolska nie 11:00
19 Anna Gratkowska 1980 Mieczewo tak 11:00
20 Anna Rewolińska-Rudnicka 1975 Mosina tak 11:00
21 Anna Paluszak 1993 Buk Napierała Team nie 11:00
22 Anna Michniacka-Matecka 1989 Jarocin nie 11:00
23 Anna Frankowska 1976 Krosno tak 11:00
24 Anna Wieczorkiewicz 1983 Mosina Byle do mety tak 11:00
25 Artur Pachocki 1970 Wiry nie 11:00
26 Artur Leśniczak 1989 Mosina tak 11:00
27 Barbara Kleiber 1981 Mosina tak 11:00
28 Barbara Bogucka 1970 Rakoniewice VICTORY HUSARIA nie 11:00
29 Barbara Andrzejewska 1974 Mosina tak 11:00
30 Bartosz Chudziński 1984 Mosina LoftTeamExtreme tak 11:00
31 Bartosz Kuciak 1987 Krosno tak 11:00
32 Beata Zajączkowska 1980 Poznań nie 11:00
33 Bernard Grzywocz 1949 Mosina nie 11:00
34 Blanka Kleiber 2007 Mosina MKS Juvenia Puszczykowo tak 11:00
35 Błażej Grzemski 1988 Borek Wielkopolski KB MIŚ BOREK WLKP. nie 11:00
36 Dagmara Oleszyńska 1986 Mosina tak 11:00
37 Dagmara Cichoszewska 1981 Komorniki 1981 nie 11:00
38 Damian Borsuk 1985 Poznań nie 11:00
39 Daniel Cichoszewski 1977 Jezierzyce Kościelne nie 11:00
40 Danuta Brodziak 1981 Mosina tak 11:00
41 Darek Król 1967 Świątniki HERNIK TEAM tak 11:00
42 Dariusz Żurawski 1977 Mosina tak 11:00
43 Dariusz Nowak 1996 Mosina LOFT TEAM EXTRAME tak 11:00
44 Dariusz Rubaszniak 1965 Poznań Luboński Klub Biegacza nie 11:00
45 Dariusz Szulc 1972 Luboń MB MOTORS TEAM nie 11:00
46 DAWID Cichoszewski 2002 Komorniki 2002 nie 11:00
47 Dominika Cichoszewska 1979 Jezierzyce Kościelne nie 11:00
48 Dorota Zdrojewska 1981 Poznań Zdrojki nie 11:00
49 Dorota Kubiak 1975 Pecna tak 11:00
50 Emil Cichoszewski 1979 Komorniki nie 11:00
51 Emilia Bogucka 1978 MOSINA Pracownia Rzeźbiarska Boguccy tak 11:00
52 Estera Gulcz 1986 Mosina OSiR Mosina tak 11:00
53 Ewa Kamińska 1954 Poznań nie 11:00
54 Fabian Wiktorowski 1976 Luboń Roche Runners nie 11:00
55 Gerard Pietruszyński 1958 Międzychód Bielsko nie 11:00
56 Grzegorz Jurga 1980 Rogalinek tak 11:00
57 Hanna Łoś 1984 Poznań OSP Radzewice nie 11:00
58 Hubert Nowicki 1974 Poznań nie 11:00
59 Hubert Wieczorkiewicz 1980 Mosina Byle do mety tak 11:00
60 Hubert Naglak 1995 Szelejewo Runaway team nie 11:00
61 Ignacy Pudliszewski 2006 Kościan SZYMANOWSKI TEAM/KOŚCIAN TEAM nie 11:00
62 Irena Grzywocz 1951 Mosina Profit Sport Team nie 11:00
63 Irmina Nowak 1989 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina nie 11:00
64 Izabela Stryszyk 1990 Ludwikowo tak 11:00
65 Jacek Kasperkowiak 1976 Mosina tak 11:00
66 Jacek Soska 1979 Biedrusko angiodiabetica.pl nie 11:00
67 Jacek Kasperkowiak 1980 Mosina tak 11:00
68 Jacek Beym 1960 Puszczykowo Jacek Beym nie 11:00
69 Jakub Styperek 1982 Psarskie Vege Runners nie 11:00
70 Jakub Bagiński 1985 Krosno Ks Bola 06 Poznań tak 11:00
71 Jakub Parzęcki 2001 Czapury Wiestin tak 11:00
72 Jakub Konieczny 2002 Puszczykowo nie 11:00
73 Janusz Zaremba 1957 Borzykowo Biegajnia Poznań nie 11:00
74 Jarosław Jarych 1972 Poznań Jarosław Jarych tak 12:30
75 Jarosław Dziubałka 1975 Czapury tak 11:00
76 Jarosław Szkopek 1973 Wiórek tak 11:00
77 Joanna Bartoszewska 1981 Spytkówki nie 11:00
78 Joanna Żurawska 1981 Mosina tak 11:00
79 Joanna Banach 1977 Mosina MiriamRun tak 11:00
80 Joanna Zajączkowska 1981 Komorniki nie 11:00
81 Jolanta Waszak 1991 Brodnica indywidualnie nie 11:00
82 Józef Linke 1964 Mosina Krosinko Biega :-) tak 11:00
83 Julia Huchwajda 2006 Mosina MKS Juvenia Puszczykowo tak 11:00
84 Julita Wierzbińska 1988 Krosno tak 11:00
85 Justyna Jarmuda 1982 Poznań nie 11:00
86 Kacper Wójcik 2003 Rokietnica Wójcik nie 11:00
87 Kamil Loba 1983 Dopiewo nie 11:00
88 Kamil Loba 1983 Dopiewo nie 11:00
89 Karolina Barańska-Szymkowska 1983 Mosina tak 11:00
90 Katarzyna Frankowska 1981 Poznań Pędzące Leniwce nie 11:00
91 Katarzyna Strzałkowska 1981 Luboń nie 11:00
92 Katarzyna Paczkowska 1983 Kiekrz nie 11:00
93 Katarzyna Dolata 1979 Poznań TZS - Tradycyjnie Zamykający Stawkę nie 11:00
94 Kinga Argalska 1985 Poznań Pędzące Leniwce nie 11:00
95 Kinga Bodzioch 1996 Buk nie 11:00
96 Krystyna Zajączkowska 1961 Babki tak 11:00
97 Krzysztof Szefer 1981 Mosina Mosina tak 11:00
98 Krzysztof Sprenger 1980 Krosno LOFT TEAM EXTREME tak 11:00
99 Krzysztof Szajek 1984 Poznań ST RUNNERS nie 11:00
100 Krzysztof Szefer 1981 Mosina 1981 Mosina tak 11:00