VII Bieg "Elegant na 5"

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Mosina Startsortuj rosnąco
1 Marek Kądzielak 1975 Rogalinek DRUŻYNA SZPIKU/KAJAKI2.PL tak 12:30
2 Marcin Sierota 1980 Rogalinek Pomóż Tosi tak 12:30
3 Agnieszka Ratajczak 1975 KOŚCIAN Koscian nie 12:30
4 Jarosław Jarych 1972 Poznań Jarosław Jarych tak 12:30
5 Aleksandra Jarych 2005 Poznań Tajfun Czapury tak 12:30
6 Lidia Walkowiak 1979 Kiekrz nie 12:30
7 Agnieszka Słota 1983 Wiórek Wiestin tak 11:00
8 Jakub Konieczny 2002 Puszczykowo nie 11:00
9 Józef Linke 1964 Mosina Krosinko Biega :-) tak 11:00
10 Jolanta Waszak 1991 Brodnica indywidualnie nie 11:00
11 Kamil Loba 1983 Dopiewo nie 11:00
12 Artur Leśniczak 1989 Mosina tak 11:00
13 Bartosz Kuciak 1987 Krosno tak 11:00
14 Patryk Stachowiak 1989 Mosina tak 11:00
15 Marta Smierzchała 1980 Poznań Pędzące Leniwce nie 11:00
16 Jarosław Szkopek 1973 Wiórek tak 11:00
17 Marek Tomaszewski 1978 Mosina FlexLink Running Team tak 11:00
18 MARCIN BUCZKOWSKI 1975 BRODNICA nie 11:00
19 Dorota Kubiak 1975 Pecna tak 11:00
20 Piotr Kołodziej 1986 Mosina Fat Fox Team tak 11:00
21 Mateusz Ratajczak 1991 Pecna ELTOGROM tak 11:00
22 Anna Wieczorkiewicz 1983 Mosina Byle do mety tak 11:00
23 Krzysztof Sprenger 1980 Krosno LOFT TEAM EXTREME tak 11:00
24 Łukasz Kamiński 1988 Lwówek Opalenicki Klub Biegacza nie 11:00
25 Justyna Jarmuda 1982 Poznań nie 11:00
26 Michalina Kowalczyk 1984 Krosno tak 11:00
27 Łukasz Czub 1978 Komorniki nie 11:00
28 Anna Leporowska 1976 Środa Wielkopolska nie 11:00
29 Weronika Kasprzak 1998 Koziegłowy nie 11:00
30 Monika Pietruszyńska 1998 Międzychód nie 11:00
31 Dariusz Nowak 1996 Mosina LOFT TEAM EXTRAME tak 11:00
32 Marek Makowski 1976 Śrem nie 11:00
33 Łukasz Nowicki 1982 Środa Wielkopolska nie 11:00
34 Marcin Roszak 1980 Borek Wielkopolski KB MIŚ BOREK WLKP. nie 11:00
35 Adam Miedziak 1987 Sasinowo Neopunkt Mosina / Natura Mosina tak 11:00
36 Piotr Olejnik 1973 Czapury tak 11:00
37 Kinga Argalska 1985 Poznań Pędzące Leniwce nie 11:00
38 marcin SZÓSTAK 1982 MOSINA tak 11:00
39 Zuzanna Zaremba 2007 Borek Wlkp UKS Jedynka Gostyń nie 11:00
40 Zuzanna Kubiak 2001 Pecna tak 11:00
41 Łukasz Domański 1981 Mosina tak 11:00
42 Paulina Kusztelska 2007 Mosina Szkoła Podstawowa nr 2 w Mosinie tak 11:00
43 Małgorzata Maciejewska 1985 Mosina tak 11:00
44 Piotr Strzelczyk 1984 Mosina FLORAPROJECT tak 11:00
45 Marta Mantaj 1981 Mosina tak 11:00
46 Michał Górny 1985 Mosina Rawa Team tak 11:00
47 Zbigniew Zajączkowski 1981 Komorniki nie 11:00
48 Natalia Kędziora 1977 Luboń Luboński Klub Biegacza nie 11:00
49 Jakub Parzęcki 2001 Czapury Wiestin tak 11:00
50 agnieszka psiuk 1975 wiórek/ k Poznania Wiórek biega tak 11:00
51 Wiktoria Grabińska 2002 Komorniki Wataha-Łączy nas bieganie nie 11:00
52 Gerard Pietruszyński 1958 Międzychód Bielsko nie 11:00
53 Mateusz Szewczyk 1990 Chobienice KKFP Wolsztyn nie 11:00
54 Hanna Łoś 1984 Poznań OSP Radzewice nie 11:00
55 Maciej Lum 1979 Pecna tak 11:00
56 Przemysław Skalski 1981 Krosno Neopunkt Mosina / ObozySobecki.pl / Natura Mosina tak 11:00
57 Krzysztof Szefer 1981 Mosina 1981 Mosina tak 11:00
58 Szymon Fenikowski 1976 Błażejewo Pędzące Leniwce nie 11:00
59 Zbigniew Rosa 1959 Stęszew szkoła dla psów Argo nie 11:00
60 Janusz Zaremba 1957 Borzykowo Biegajnia Poznań nie 11:00
61 Piotr Załuski 1973 Pecna Pecna Team tak 11:00
62 Hubert Nowicki 1974 Poznań nie 11:00
63 Dagmara Oleszyńska 1986 Mosina tak 11:00
64 Estera Gulcz 1986 Mosina OSiR Mosina tak 11:00
65 Jacek Beym 1960 Puszczykowo Jacek Beym nie 11:00
66 Julita Wierzbińska 1988 Krosno tak 11:00
67 Artur Pachocki 1970 Wiry nie 11:00
68 Joanna Zajączkowska 1981 Komorniki nie 11:00
69 Mariusz Balcerek 1986 Stęszew DeGaSa Vegerunners Stęszew nie 11:00
70 Marta Szewczyk 1983 Krosno tak 11:00
71 Patrycja Kotowska 1987 Wiórek tak 11:00
72 Angelika Grabińska 1980 Komorniki Wataha-Łączy nas bieganie nie 11:00
73 Sebastian Król 1993 Strzępiń CONNECTOR TEAM nie 11:00
74 Mariola Buchert 1987 Czempiń nie 11:00
75 Zuzanna Jęchorek 1980 Mosina tak 11:00
76 Lidia Lum-Namirowska 1979 Pecna tak 11:00
77 Małgorzata Piechowiak 1966 mosina Adrenalina Fitnes Team tak 11:00
78 Jarosław Dziubałka 1975 Czapury tak 11:00
79 Robert Dymarski 1980 Mosina Mosina Biega tak 11:00
80 Joanna Banach 1977 Mosina MiriamRun tak 11:00
81 Krzysztof Szymanowski 1993 Kościan Neopunkt Mosina / #SzymanowskiTeam nie 11:00
82 Małgorzata Gostomska 1980 Czempiń Rebellion Of Free Runners nie 11:00
83 Damian Borsuk 1985 Poznań nie 11:00
84 Maciej Rygas 1976 Mosina tak 11:00
85 Tomasz Dolata 1988 Poznań nie 11:00
86 Dariusz Rubaszniak 1965 Poznań Luboński Klub Biegacza nie 11:00
87 Albert Napierała 1973 Mosina tak 11:00
88 LESZEK GROCHOLEWSKI 1963 LUBOŃ MOTOR LUBON TEAM nie 11:00
89 Jakub Styperek 1982 Psarskie Vege Runners nie 11:00
90 Marek Włoszyński 1972 Luboń Luboń nie 11:00
91 Michał Żerdziński 1973 Mosina Mosina Biega tak 11:00
92 Piotr Kotowski 1986 Wiórek tak 11:00
93 Tomasz Walczak 1987 Czmoń nie 11:00
94 Fabian Wiktorowski 1976 Luboń Roche Runners nie 11:00
95 Krzysztof Szefer 1981 Mosina Mosina tak 11:00
96 Michał Szczepaniak 1984 Drużyna tak 11:00
97 Katarzyna Strzałkowska 1981 Luboń nie 11:00
98 Tomasz GRZESIK 1979 Mosina EOD tak 11:00
99 Dariusz Szulc 1972 Luboń MB MOTORS TEAM nie 11:00
100 Katarzyna Frankowska 1981 Poznań Pędzące Leniwce nie 11:00