VII Bieg "Elegant na 5"

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Mosina Startsortuj malejąco
1 Łukasz Ozorkiewicz 1982 Mosina tak 11:00
2 Jacek Kasperkowiak 1976 Mosina tak 11:00
3 Łukasz Kornosz 1995 LUBOŃ nie 11:00
4 Jacek Soska 1979 Biedrusko angiodiabetica.pl nie 11:00
5 Małgorzata Pelowska 1968 Mosina tak 11:00
6 Piotr Olejniczak 1989 Mosina RAWA tak 11:00
7 Marcin Chudziński 1981 Mosina OSIR Mosina/Mosina Biega tak 11:00
8 Marcin Michalczyk 1978 Mosina Ejbry tak 11:00
9 Łukasz Meller 1978 Poznań nie 11:00
10 Ewa Kamińska 1954 Poznań nie 11:00
11 Małgorzata Zawilska 1988 Poznań ST RUNNERS nie 11:00
12 Paweł Niżewski 1980 Czapury KRAKOWIAKTEAM tak 11:00
13 Maria Wancek 1985 Drużyna tak 11:00
14 Kinga Bodzioch 1996 Buk nie 11:00
15 Wojciech Kaptur 1963 Czempiń nie 11:00
16 Mateusz Kowalski 1987 MOSINA Dirty Sparrows tak 11:00
17 Jakub Bagiński 1985 Krosno Ks Bola 06 Poznań tak 11:00
18 Katarzyna Paczkowska 1983 Kiekrz nie 11:00
19 Barbara Bogucka 1970 Rakoniewice VICTORY HUSARIA nie 11:00
20 Darek Król 1967 Świątniki HERNIK TEAM tak 11:00
21 Kacper Wójcik 2003 Rokietnica Wójcik nie 11:00
22 Łukasz Rozmiarek 1992 Krajkowo WKS Gryżyna Runner tak 11:00
23 Jacek Kasperkowiak 1980 Mosina tak 11:00
24 Marek Lewandowski 1958 Luboń nie 11:00
25 Roman Dehmel 1951 Poznań Goggle Pro Active Eyewear nie 11:00
26 Michał Szeszuła 1975 Poznań Night Runners nie 11:00
27 Anna Frankowska 1976 Krosno tak 11:00
28 Monika Sroka 1982 Mosina tak 11:00
29 Agnieszka Adel 1977 Mosina tak 11:00
30 Bartosz Chudziński 1984 Mosina LoftTeamExtreme tak 11:00
31 Marcin Peksa 1985 Wiórek Wiestin tak 11:00
32 Tobiasz Michalak 1994 Chrzan nie 11:00
33 Marcin Woźniak 1987 Krosno tak 11:00
34 Rafał Biernat 1976 Krosinko tak 11:00
35 Paweł Wancek 1985 Drużyna tak 11:00
36 Kamil Loba 1983 Dopiewo nie 11:00
37 Beata Zajączkowska 1980 Poznań nie 11:00
38 Marek Walkowiak 1973 Pecna Pecna Team tak 11:00
39 Katarzyna Dolata 1979 Poznań TZS - Tradycyjnie Zamykający Stawkę nie 11:00
40 Hubert Wieczorkiewicz 1980 Mosina Byle do mety tak 11:00
41 Mateusz Fabisiak 1996 Krosinko Neopunkt Mosina / ObozySobecki.pl / Natura Mosina tak 11:00
42 Anna Paluszak 1993 Buk Napierała Team nie 11:00
43 Jolanta Waszak 1991 Brodnica indywidualnie nie 11:00
44 Kamil Loba 1983 Dopiewo nie 11:00
45 Artur Leśniczak 1989 Mosina tak 11:00
46 Bartosz Kuciak 1987 Krosno tak 11:00
47 Agnieszka Słota 1983 Wiórek Wiestin tak 11:00
48 Jakub Konieczny 2002 Puszczykowo nie 11:00
49 Józef Linke 1964 Mosina Krosinko Biega :-) tak 11:00
50 Jarosław Szkopek 1973 Wiórek tak 11:00
51 Marek Tomaszewski 1978 Mosina FlexLink Running Team tak 11:00
52 MARCIN BUCZKOWSKI 1975 BRODNICA nie 11:00
53 Dorota Kubiak 1975 Pecna tak 11:00
54 Piotr Kołodziej 1986 Mosina Fat Fox Team tak 11:00
55 Mateusz Ratajczak 1991 Pecna ELTOGROM tak 11:00
56 Patryk Stachowiak 1989 Mosina tak 11:00
57 Marta Smierzchała 1980 Poznań Pędzące Leniwce nie 11:00
58 Justyna Jarmuda 1982 Poznań nie 11:00
59 Michalina Kowalczyk 1984 Krosno tak 11:00
60 Łukasz Czub 1978 Komorniki nie 11:00
61 Anna Leporowska 1976 Środa Wielkopolska nie 11:00
62 Anna Wieczorkiewicz 1983 Mosina Byle do mety tak 11:00
63 Krzysztof Sprenger 1980 Krosno LOFT TEAM EXTREME tak 11:00
64 Łukasz Kamiński 1988 Lwówek Opalenicki Klub Biegacza nie 11:00
65 Marek Makowski 1976 Śrem nie 11:00
66 Łukasz Nowicki 1982 Środa Wielkopolska nie 11:00
67 Marcin Roszak 1980 Borek Wielkopolski KB MIŚ BOREK WLKP. nie 11:00
68 Adam Miedziak 1987 Sasinowo Neopunkt Mosina / Natura Mosina tak 11:00
69 Weronika Kasprzak 1998 Koziegłowy nie 11:00
70 Monika Pietruszyńska 1998 Międzychód nie 11:00
71 Dariusz Nowak 1996 Mosina LOFT TEAM EXTRAME tak 11:00
72 marcin SZÓSTAK 1982 MOSINA tak 11:00
73 Zuzanna Zaremba 2007 Borek Wlkp UKS Jedynka Gostyń nie 11:00
74 Zuzanna Kubiak 2001 Pecna tak 11:00
75 Łukasz Domański 1981 Mosina tak 11:00
76 Paulina Kusztelska 2007 Mosina Szkoła Podstawowa nr 2 w Mosinie tak 11:00
77 Piotr Olejnik 1973 Czapury tak 11:00
78 Kinga Argalska 1985 Poznań Pędzące Leniwce nie 11:00
79 Marta Mantaj 1981 Mosina tak 11:00
80 Michał Górny 1985 Mosina Rawa Team tak 11:00
81 Zbigniew Zajączkowski 1981 Komorniki nie 11:00
82 Natalia Kędziora 1977 Luboń Luboński Klub Biegacza nie 11:00
83 Jakub Parzęcki 2001 Czapury Wiestin tak 11:00
84 Małgorzata Maciejewska 1985 Mosina tak 11:00
85 Piotr Strzelczyk 1984 Mosina FLORAPROJECT tak 11:00
86 Mateusz Szewczyk 1990 Chobienice KKFP Wolsztyn nie 11:00
87 Hanna Łoś 1984 Poznań OSP Radzewice nie 11:00
88 Maciej Lum 1979 Pecna tak 11:00
89 Przemysław Skalski 1981 Krosno Neopunkt Mosina / ObozySobecki.pl / Natura Mosina tak 11:00
90 agnieszka psiuk 1975 wiórek/ k Poznania Wiórek biega tak 11:00
91 Wiktoria Grabińska 2002 Komorniki Wataha-Łączy nas bieganie nie 11:00
92 Gerard Pietruszyński 1958 Międzychód Bielsko nie 11:00
93 Zbigniew Rosa 1959 Stęszew szkoła dla psów Argo nie 11:00
94 Janusz Zaremba 1957 Borzykowo Biegajnia Poznań nie 11:00
95 Piotr Załuski 1973 Pecna Pecna Team tak 11:00
96 Hubert Nowicki 1974 Poznań nie 11:00
97 Dagmara Oleszyńska 1986 Mosina tak 11:00
98 Krzysztof Szefer 1981 Mosina 1981 Mosina tak 11:00
99 Szymon Fenikowski 1976 Błażejewo Pędzące Leniwce nie 11:00
100 Julita Wierzbińska 1988 Krosno tak 11:00