VII Bieg "Elegant na 5"

Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj rosnąco Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Mosina Start
1 Blanka Kleiber 2007 Mosina MKS Juvenia Puszczykowo tak 11:00
2 Paulina Kusztelska 2007 Mosina Szkoła Podstawowa nr 2 w Mosinie tak 11:00
3 Zuzanna Zaremba 2007 Borek Wlkp UKS Jedynka Gostyń nie 11:00
4 Wiktoria Dudzińska 2007 Mosina tak 11:00
5 Ignacy Pudliszewski 2006 Kościan SZYMANOWSKI TEAM/KOŚCIAN TEAM nie 11:00
6 Julia Huchwajda 2006 Mosina MKS Juvenia Puszczykowo tak 11:00
7 Aleksandra Jarych 2005 Poznań Tajfun Czapury tak 12:30
8 Tomasz Maluśki 2005 Śmieszkowo nie 11:00
9 Lidia Golińska 2005 Poznań nie 11:00
10 Kacper Wójcik 2003 Rokietnica Wójcik nie 11:00
11 DAWID Cichoszewski 2002 Komorniki 2002 nie 11:00
12 Wiktoria Grabińska 2002 Komorniki Wataha-Łączy nas bieganie nie 11:00
13 Jakub Konieczny 2002 Puszczykowo nie 11:00
14 Jakub Parzęcki 2001 Czapury Wiestin tak 11:00
15 Zuzanna Kubiak 2001 Pecna tak 11:00
16 Sebastian Toniński 2000 Mosina tak 11:00
17 Monika Pietruszyńska 1998 Międzychód nie 11:00
18 Weronika Kasprzak 1998 Koziegłowy nie 11:00
19 Patrycja Nowak 1998 Daszewice PRO366 / Mistrzowski Trening tak 11:00
20 Kinga Bodzioch 1996 Buk nie 11:00
21 Mateusz Fabisiak 1996 Krosinko Neopunkt Mosina / ObozySobecki.pl / Natura Mosina tak 11:00
22 Dariusz Nowak 1996 Mosina LOFT TEAM EXTRAME tak 11:00
23 Wiktoria Owczarczuk 1995 Daszewice tak 11:00
24 Łukasz Kornosz 1995 LUBOŃ nie 11:00
25 Hubert Naglak 1995 Szelejewo Runaway team nie 11:00
26 Szymon Zduńczyk 1994 Kostrzyn Wlkp Walka Kostrzyn nie 11:00
27 Tobiasz Michalak 1994 Chrzan nie 11:00
28 Sebastian Król 1993 Strzępiń CONNECTOR TEAM nie 11:00
29 Anna Paluszak 1993 Buk Napierała Team nie 11:00
30 Krzysztof Szymanowski 1993 Kościan Neopunkt Mosina / #SzymanowskiTeam nie 11:00
31 Łukasz Rozmiarek 1992 Krajkowo WKS Gryżyna Runner tak 11:00
32 Wojciech Napierała 1992 Niepruszewo Team Napierała nie 11:00
33 Jolanta Waszak 1991 Brodnica indywidualnie nie 11:00
34 Mateusz Ratajczak 1991 Pecna ELTOGROM tak 11:00
35 Piotr Piwecki 1991 Kopanica Wolsztyńska Akademia Biegowa nie 11:00
36 Angelika Galazka 1990 Poznan 12WBOT nie 11:00
37 MARTA SIP 1990 POZNAŃ Owoc Team nie 11:00
38 Izabela Stryszyk 1990 Ludwikowo tak 11:00
39 Mateusz Szewczyk 1990 Chobienice KKFP Wolsztyn nie 11:00
40 Artur Leśniczak 1989 Mosina tak 11:00
41 Anna Michniacka-Matecka 1989 Jarocin nie 11:00
42 Irmina Nowak 1989 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina nie 11:00
43 Piotr Olejniczak 1989 Mosina RAWA tak 11:00
44 Rafał Krakowiak 1989 Krosno KRAKOWIAKTEAM / AdrenalinaFitness tak 11:00
45 Patryk Stachowiak 1989 Mosina tak 11:00
46 Błażej Grzemski 1988 Borek Wielkopolski KB MIŚ BOREK WLKP. nie 11:00
47 Julita Wierzbińska 1988 Krosno tak 11:00
48 Łukasz Kamiński 1988 Lwówek Opalenicki Klub Biegacza nie 11:00
49 Małgorzata Zawilska 1988 Poznań ST RUNNERS nie 11:00
50 Tomasz Dolata 1988 Poznań nie 11:00
51 Tomasz Walczak 1987 Czmoń nie 11:00
52 Mariola Buchert 1987 Czempiń nie 11:00
53 Patrycja Kotowska 1987 Wiórek tak 11:00
54 Mateusz Kowalski 1987 MOSINA Dirty Sparrows tak 11:00
55 Piotr Król 1987 Poznań nie 11:00
56 Tomasz Dawidowicz 1987 Poznań TODA Meble nie 11:00
57 Maciej Rapior 1987 Nowinki Szynszyl team tak 11:00
58 Marcin Woźniak 1987 Krosno tak 11:00
59 Bartosz Kuciak 1987 Krosno tak 11:00
60 Adam Miedziak 1987 Sasinowo Neopunkt Mosina / Natura Mosina tak 11:00
61 Piotr Kołodziej 1986 Mosina Fat Fox Team tak 11:00
62 Piotr Kołodziej 1986 Mosina Fat Fox Team tak 11:00
63 Estera Gulcz 1986 Mosina OSiR Mosina tak 11:00
64 Dagmara Oleszyńska 1986 Mosina tak 11:00
65 Mariusz Balcerek 1986 Stęszew DeGaSa Vegerunners Stęszew nie 11:00
66 Marta Mucha Balcerek 1986 Stęszew DeGaSa Vegerunners Stęszew nie 11:00
67 Piotr Kotowski 1986 Wiórek tak 11:00
68 Marcin Peksa 1985 Wiórek Wiestin tak 11:00
69 Adam Stefaniak 1985 Puszczykowo nie 11:00
70 Michał Górny 1985 Mosina Rawa Team tak 11:00
71 Maria Wancek 1985 Drużyna tak 11:00
72 Paweł Wancek 1985 Drużyna tak 11:00
73 Damian Borsuk 1985 Poznań nie 11:00
74 Małgorzata Maciejewska 1985 Mosina tak 11:00
75 Jakub Bagiński 1985 Krosno Ks Bola 06 Poznań tak 11:00
76 Kinga Argalska 1985 Poznań Pędzące Leniwce nie 11:00
77 Piotr Strzelczyk 1984 Mosina FLORAPROJECT tak 11:00
78 Marcin Nowak 1984 Mosina KRAKOWIAK TEAM tak 11:00
79 Michalina Kowalczyk 1984 Krosno tak 11:00
80 Bartosz Chudziński 1984 Mosina LoftTeamExtreme tak 11:00
81 Michał Szczepaniak 1984 Drużyna tak 11:00
82 Krzysztof Szajek 1984 Poznań ST RUNNERS nie 11:00
83 Hanna Łoś 1984 Poznań OSP Radzewice nie 11:00
84 Agnieszka Słota 1983 Wiórek Wiestin tak 11:00
85 Karolina Barańska-Szymkowska 1983 Mosina tak 11:00
86 Marta Szewczyk 1983 Krosno tak 11:00
87 Katarzyna Paczkowska 1983 Kiekrz nie 11:00
88 Kamil Loba 1983 Dopiewo nie 11:00
89 Kamil Loba 1983 Dopiewo nie 11:00
90 Anna Wieczorkiewicz 1983 Mosina Byle do mety tak 11:00
91 Magdalena Wójcik 1983 ROKIETNICA Wójcik nie 11:00
92 Jakub Styperek 1982 Psarskie Vege Runners nie 11:00
93 Łukasz Ozorkiewicz 1982 Mosina tak 11:00
94 marcin SZÓSTAK 1982 MOSINA tak 11:00
95 Łukasz Nowicki 1982 Środa Wielkopolska nie 11:00
96 Michał Olejnik 1982 Błażejewo Biegacze z Przylesia :) nie 11:00
97 Justyna Jarmuda 1982 Poznań nie 11:00
98 Monika Sroka 1982 Mosina tak 11:00
99 Anna Wiśniewska 1982 Poznań HERNIK TEAM nie 11:00
100 Piotr Kwieciński 1982 Luboń Luboń nie 11:00