VII Bieg "Elegant na 5"

Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Mosina Start
1 Bernard Grzywocz 1949 Mosina nie 11:00
2 Roman Dehmel 1951 Poznań Goggle Pro Active Eyewear nie 11:00
3 Irena Grzywocz 1951 Mosina Profit Sport Team nie 11:00
4 Piotr Włodarczak 1951 Poznań nie 11:00
5 Ewa Kamińska 1954 Poznań nie 11:00
6 Mirosław Kopacz 1955 Poznan nie 11:00
7 ANDRZEJ DRGAS 1955 LUBOŃ MOTOR LUBON TEAM nie 11:00
8 Janusz Zaremba 1957 Borzykowo Biegajnia Poznań nie 11:00
9 Gerard Pietruszyński 1958 Międzychód Bielsko nie 11:00
10 Marek Lewandowski 1958 Luboń nie 11:00
11 Roman Rożkowski 1958 Śrem nie 11:00
12 Zbigniew Rosa 1959 Stęszew szkoła dla psów Argo nie 11:00
13 Jacek Beym 1960 Puszczykowo Jacek Beym nie 11:00
14 Paweł Golak 1960 Szreniawa Komornicka Grupa Biegowa nie 11:00
15 Krystyna Zajączkowska 1961 Babki tak 11:00
16 Małgorzata Putowska 1962 Mosina Loft Fitness tak 11:00
17 LESZEK GROCHOLEWSKI 1963 LUBOŃ MOTOR LUBON TEAM nie 11:00
18 Wojciech Kaptur 1963 Czempiń nie 11:00
19 Wiesław Krakowiak 1964 Mosina KRAKOWIAK TEAM tak 11:00
20 Józef Linke 1964 Mosina Krosinko Biega :-) tak 11:00
21 Dariusz Rubaszniak 1965 Poznań Luboński Klub Biegacza nie 11:00
22 Małgorzata Piechowiak 1966 mosina Adrenalina Fitnes Team tak 11:00
23 Renata Jarczewska 1967 Goleniów nie 11:00
24 Darek Król 1967 Świątniki HERNIK TEAM tak 11:00
25 Małgorzata Pelowska 1968 Mosina tak 11:00
26 Tomasz Szymański 1968 Mosina tak 11:00
27 Artur Pachocki 1970 Wiry nie 11:00
28 Barbara Bogucka 1970 Rakoniewice VICTORY HUSARIA nie 11:00
29 Tomasz Roeske 1971 Mosina tak 11:00
30 Robert PARZĘCKI 1972 Czapury Wiestin tak 11:00
31 Tomek Gratkowski 1972 Mieczewo tak 11:00
32 Dariusz Szulc 1972 Luboń MB MOTORS TEAM nie 11:00
33 Jarosław Jarych 1972 Poznań Jarosław Jarych tak 12:30
34 Adam Smierzchała 1972 Mosina tak 11:00
35 Marek Włoszyński 1972 Luboń Luboń nie 11:00
36 Piotr Załuski 1973 Pecna Pecna Team tak 11:00
37 Maciej Kasprzak 1973 Koziegłowy nie 11:00
38 Piotr Olejnik 1973 Czapury tak 11:00
39 Jarosław Szkopek 1973 Wiórek tak 11:00
40 Rafał Kubacki 1973 Mosina JP KOMPENSATA Agencja Pracy tak 11:00
41 Albert Napierała 1973 Mosina tak 11:00
42 Michał Żerdziński 1973 Mosina Mosina Biega tak 11:00
43 tomasz fabisiak 1973 krosinko tak 11:00
44 Marek Walkowiak 1973 Pecna Pecna Team tak 11:00
45 Agnieszka Żerdzińska 1973 Mosina Mosina Biega tak 11:00
46 Paweł Bednarz 1973 Mosina tak 11:00
47 Hubert Nowicki 1974 Poznań nie 11:00
48 Marzena FABISIAK 1974 krosinko Krosinko Biega :-) tak 11:00
49 Marcin Dolata 1974 Poznań TZS - Tradycyjnie Zamykający Stawkę nie 11:00
50 Paweł Garguliński 1974 Poznań nie 11:00
51 Barbara Andrzejewska 1974 Mosina tak 11:00
52 agnieszka psiuk 1975 wiórek/ k Poznania Wiórek biega tak 11:00
53 Anna Rewolińska-Rudnicka 1975 Mosina tak 11:00
54 Agnieszka Ratajczak 1975 KOŚCIAN Koscian nie 12:30
55 Agnieszka Ratajczak 1975 Kościan Kościan Team nie 11:00
56 Michał Szeszuła 1975 Poznań Night Runners nie 11:00
57 Jarosław Dziubałka 1975 Czapury tak 11:00
58 Dorota Kubiak 1975 Pecna tak 11:00
59 Marek Kądzielak 1975 Rogalinek DRUŻYNA SZPIKU/KAJAKI2.PL tak 12:30
60 MARCIN BUCZKOWSKI 1975 BRODNICA nie 11:00
61 Marek Makowski 1976 Śrem nie 11:00
62 Anna Leporowska 1976 Środa Wielkopolska nie 11:00
63 Rafał Biernat 1976 Krosinko tak 11:00
64 Jacek Kasperkowiak 1976 Mosina tak 11:00
65 Maciej Rygas 1976 Mosina tak 11:00
66 Fabian Wiktorowski 1976 Luboń Roche Runners nie 11:00
67 Anna Frankowska 1976 Krosno tak 11:00
68 Szymon Fenikowski 1976 Błażejewo Pędzące Leniwce nie 11:00
69 Marek Zdrojewski 1977 Poznań Zdrojki nie 11:00
70 Daniel Cichoszewski 1977 Jezierzyce Kościelne nie 11:00
71 Joanna Banach 1977 Mosina MiriamRun tak 11:00
72 Dariusz Żurawski 1977 Mosina tak 11:00
73 Agnieszka Adel 1977 Mosina tak 11:00
74 Natalia Kędziora 1977 Luboń Luboński Klub Biegacza nie 11:00
75 Łukasz Meller 1978 Poznań nie 11:00
76 Łukasz Czub 1978 Komorniki nie 11:00
77 Marek Tomaszewski 1978 Mosina FlexLink Running Team tak 11:00
78 Agnieszka Michałowska-Dudzińska 1978 Śrem nie 11:00
79 Emilia Bogucka 1978 MOSINA Pracownia Rzeźbiarska Boguccy tak 11:00
80 Marcin Dudziński 1978 Mosina tak 11:00
81 Marcin Michalczyk 1978 Mosina Ejbry tak 11:00
82 Tomasz Filimon 1978 MOSINA IDMAR Racing Team - Triathlon Division tak 11:00
83 Michał Kleiber 1978 Mosina tak 11:00
84 Małgorzata Sołtysiak 1979 Plewiska nie 11:00
85 Maciej Lum 1979 Pecna tak 11:00
86 Emil Cichoszewski 1979 Komorniki nie 11:00
87 Dominika Cichoszewska 1979 Jezierzyce Kościelne nie 11:00
88 Jacek Soska 1979 Biedrusko angiodiabetica.pl nie 11:00
89 Katarzyna Dolata 1979 Poznań TZS - Tradycyjnie Zamykający Stawkę nie 11:00
90 Tomasz GRZESIK 1979 Mosina EOD tak 11:00
91 Lidia Walkowiak 1979 Kiekrz nie 12:30
92 Lidia Lum-Namirowska 1979 Pecna tak 11:00
93 Małgorzata Gostomska 1980 Czempiń Rebellion Of Free Runners nie 11:00
94 Jacek Kasperkowiak 1980 Mosina tak 11:00
95 Grzegorz Jurga 1980 Rogalinek tak 11:00
96 Marcin Roszak 1980 Borek Wielkopolski KB MIŚ BOREK WLKP. nie 11:00
97 Przemysław Nowaczyk 1980 Luboń BestDrive Mosina Team tak 11:00
98 Mieszko Ciesielski 1980 Wiórek Wiestin tak 11:00
99 Marta Elsner 1980 Błażejewo nie 11:00
100 Piotr Święch 1980 Błażejewo Biegacze z Przylesia nie 11:00